64a8099a0a3b2obrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Už dlouho řešíte, že nejste zrovna příliš spokojení v práci. Není načase s tím něco udělat? Nemusí se hned jednat o razantní odchod, možná by stačilo začít mluvit s nadřízenými, co vám nevyhovuje a jak to změnit. Třeba to povede k pozitivním změnám i pro ostatní vaše kolegy.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Během tohoto týdne je ten správný čas na to, abyste své projekty posunuli dopředu. Všechno se však může zvrtnout další týden, a proto se toho snažte stáhnout co nejvíce, dokud jsou vám hvězdy nakloněny.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Vaše tělo vám vrátí přesně to, co vy mu dáte a jak se o něj budete starat. Proto nepodceňujte tuto péči. Do koho jiného ostatně také investovat než do sebe. Kdy jste naposledy byli třeba na masáži? Dentální hygieně? Prohlídce zraku? …
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Blíží se narozeniny vašich blízkých a vy přemýšlíte, čím je potěšit? A co uspořádat společnou oslavu, kterou zorganizujete? To by mohl být skvělý dárek, který potěšíte je a i vy budete mít dobrý pocit ze skvěle odvedené práce.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Blíží se dovolená u moře, na kterou se těšíte už od zimy? Naběhněte do obchodů a pořiďte si něco nového slušivého na sebe. Třeba plavky nebo overal na pláž, ve kterém budete za hvězdu. 
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Pokud patříte do té skupiny lidí, kteří by rádi miminko a usilovně na něm pracují, příští týden by se mohlo zadařit, tak se zasnažte ještě o trochu víc, ať máte jistotu, že to vyjde. Dobrá náladu a psychická pohoda vám k tomu pomohou.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Vyvarujte se doma jakéhokoli nepříjemného chování, jinak to může přinést hádky a neštěstí. Potom budete mít doma dusno celý týden a ovlivní to i váš výkon v práci. V některých případech raději mlčte, i když to bude těžké.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Voda vám jako vodnímu znamení rozhodně nevadí. Naopak, vnesla vám energii do žil a vás baví svět. Vyrazte do společnosti, a pokud hledáte partnera či partnerku, je docela možné, že potkáte někoho příjemného.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Neustále něco ztrácíte a nacházíte, a tak nějak vůbec teď žijete v chaosu. Vašemu životu by bylo potřeba dát řád. Ideálně začít s tím vnitřním a pokračovat i s vaší domácností. Na začátku vás to bude sice stát dost energie, ale ta se vám časem několikanásobně vrátí.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Vaše cílevědomost je známá široko daleko, ale právě teď si od ní dejte pauzu. Tento týden se vám bude spíš hodit empatie, která nebývá vaší silnou stránkou. Někdo z blízkých bude potřebovat vaši pomoc…
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Připravte se na kritiku z mnoha stran. Nezhořkněte ale. Naopak. Poučte se a posuňte se. Rozlišit planou a oprávněnou kritiku by vám nemělo dělat problém. A nevěšte hlavu, bude zase lépe.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Chcete-li upoutat pozornost, měli byste pilovat své řemeslo a snažit se v něm stále více zdokonalovat. Co takhle individuální lekce nebo kurz? Vzdělání je důležité, i když jste už dávno mimo školu. A právě teď je na to vaše znamení nejlépe nastaveno.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama