64b5624fa145cblobid0.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Dejte si pozor na své finance. Ačkoliv budete mít tendenci utrácet peníze s tím, že vám zrovna neschází, zkuste se v tom trochu krotit. Rázem se totiž vše může obrátit a vám budou chybět.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Cestujte nebo se přihlaste na kurz nebo online workshop. Udržujete si otevřenou mysl pro učení se novým věcem a dozvídání se nových informací. Možná budete více přemýšlet o různých kulturách, životních přesvědčeních nebo spiritualitě.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Tento týden budete mít tendenci pokročit ve své kariéře. Možná ve své práci budete řešit větší projekty nebo jste slyšeli o nové pracovní příležitosti. Možná budete chtít začít pracovat více samostatně, nebo můžete opustit jednu práci a začít s jinou.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Je nejlepší doba na to, abyste si stanovili nové osobní cíle a byli asertivní v tom, co chcete. Můžete také přijmout příležitosti, které vám nabídnou ostatní. Sebevědomí budete mít dostatek. Tak do toho jděte.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Neprosazujte se za každou cenu, akorát ti podráždíte ostatní. Někdy není na škodu trochu potlačit své vůdcovské schopnosti a dát si pauzu a nechat se vést někým jiným.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Uberte ze svého perfekcionismu a uleví se vašim blízkým, ale hlavně vám a na to záleží nejvíc. Zkuste to po malých krůčcích a odpusťte si třeba noční úklid domácnosti, či cokoli jiného. Nepořádek neuteče…
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Nesnažte se stále vyhovět všem kolem a myslete více na sebe. I vy potřebujete někdy pauze a trochu toho poflakování a za tím nesmíte vidět nic negativního, naopak. Relax není sprosté slovo…
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
S partnerem se neuvěřitelně zbožňujete, ale jak se děje v každém vztahu, i vám to trochu zaskřípe. Nebojte, je to jen přeháňka, ale pracujte na tom, abyste brzy byli zpátky tam, kde se spolu cítíte nejlépe.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Problém s vaším nadřízeným vyeskaluje a vy už toho budete mít dost. Začnete se pooohlížet po nové práci a budete se divit, jak rychle narazíte na něco, co vám bude vyhovovat ve všech směrech. Jděte do toho bez dlouhého rozmýšlení.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Příští týden se na rodinné oslavě semele hádka. Překonejte sami sebe a tentokrát se zastaňte blízké osoby, bude vám za to vděčná a také dost překvapená, protože tohle běžně neděláte. Zlepší se vám tak mezi sebou vztah.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Tento týden je skvělý proto, abyste se začali učit novým dovednostem. Budete mít také touhu po poznání. Zajděte na výstavu, poslechněte si zajímavý podcast nebo se účastněte nějakého semináře.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Tento týden se budete cítit hodně motivovaní v práci. Možná iniciujete projekty a prosadíte zajímavé nápady, za které vás náležitě může šéf hezky odměnit, a kolegové k vám budou vzhlížet.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama