hor.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Zkuste si naordinovat odlehčenější jídelníček. Vaše trávení trochu stávkuje, a navíc v průběhu ledna jste mnohokrát „zhřešili“. Zkuste jíst o trošku méně, ale kvalitněji. Určitě se to brzy odrazí i na vaší celkové energii, pleti i kalhotách.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
V tomto týdnu jste byli akční a odvážní. Po tomto výbuchu energie přijde mírné zpomalení, ale nebojte se, pořád budete mít dost síly realizovat nápady, které máte v plánu. Dbejte také na relaxaci. I ta je důležitá.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Tak urputně se toužíte seznámit, že svou energií potenciální protějšky odrazujete. Nechte věcem volný průběh. Ono to přijde, vaše láska k vám běží tak rychle, jak jen to jde.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Čeká vás trochu okurková sezóna. Alespoň co se týče práce. V lednu jste makali tak usilovně, že máte před kolegy náskok. Zvolněte a jeďte s rodinou nebo přáteli na výlet. Práce vám neuteče.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Vaše stravovací návyky jsou skutečně na pováženou. Od času vánočních svátků se vám váš apetit nepodařilo dostat pod kontrolu. Dávejte ale pozor. Nemusela byste se potýkat jen s přibíráním na váze, ale také s žaludečními obtížemi.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Budete mít veku potřebu mít vše pod kontrolou – vaše pracovní záležitosti i domácnost. Právě vaše touha po pořádku ale může narazit u ostatních členů vaší domácnosti. Vyhněte se zbytečným sporům kvůli hračkám či rozházeným knihám, zkuste být diplomatičtí a trochu nad věcí.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Pravděpodobně se u vás doma vyrojí hádka kvůli financím. Nic se ale nevyřeší. Pokud chcete situaci uklidnit, bude důležité pracovat jako tým. Karierní změna ve vašem životě je vítaná, ale nečiňte náhlá rozhodnutí.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Tento týden se plně můžete spolehnout na své smysly, které vám ukáží správnou cestu v lásce i v dalších vztazích. Upřímnost je však velice důležitá. Takže buďte upřímná nejen k ostatním, ale i k sobě.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Pokud jste poslední dobou odkládala řešení konfliktů, tento týden je k tomu ideální. Jednejte s ostatními přímo, na rovinu. Snažte se ale zachovat chladnou hlavu a být diplomatická. 
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Je ten pravý čas učinit důležitá rozhodnutí týkající se práce. Jestli ji chcete změnit, změňte ji. Jestli se cítíte nedostatečně finančně ohodnocení, nestyďte se říct si o zvýšení platu. Hvězdy jsou vám nakloněny, takže je velká pravděpodobnost, že to klapne.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Určitě není od věci nechat si poradit, ale pozor, aby se vám někdo z rodiny nebo přátel nemontoval do života až příliš. Nenechte ho nabýt dojmu, že s vámi může pohybovat jako s figurkou po šachovnici.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
O určité věci, která vás dlouhodobě trápí, už jste se napřemýšleli dost a dost a stejně jste na nic nepřišli. Někdy je zkrátka lepší odložit rozum stranou a řídit se spíše city, srdcem nebo intuicí. Tentokrát vám poradí dobře.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová.