hhor.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Buďte otevřená novým možnostem. Pak možná získáte odpovědi, které hledáte. Možná také dojde k překvapivému odhalení nebo obratu. Tento týden je skvělý k využití nových příležitostí.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Věnujte se spíše klidovým činnostem. Kreslení, odpočívání a kreativní tvorba – to budou vaši nejlepší přátelé příštích pár dní. Pokud se nectíte na setkávání s přáteli, klidně si dovolte tentokrát trávit více času o samotě.

Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Využijte svůj šestý smysl, protože vám umožní rychleji a přesněji vyhodnotit situaci nebo člověka. Věnujte pozornost prvním dojmům. Vaše vnímání bude tento týden na nejvyšším stupni.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Dlouho jste kvůli práci upozaďovali své zdraví. Nyní budete mít čas to dohnat. Myslete na prevenci, protože to rozhodně má smysl. Objednejte se, neodkládejte to. A trochu se rozmazlujte. Co taková sauna, nebo masáž?  
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Věnujte pozornost kreativitě. Vaše intuice a instinkt vás dovedou k novému projektu a možná i vztahu. Pravděpodobně zažijete něco nového a vzrušujícího. Tak se tomu nebraňte.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Opatrnosti nikdy nezbývá, dejte na sebe v těchto dnech dobrý pozor. Vaše soustředěnost je velmi těkavá a snadno by se vám mohla přihodit nehoda nebo úraz. Dvakrát se rozhlédněte, než vstoupíte do vozovky a mějte oči na stopkách.

Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Velmi často utrácíte bez rozmyslu a více než je zdrávo. Zkuste se následující týden na tuto vaši slabší stránku zaměřit, ať už pomocí tužky a papíru, nebo třeba nějaké aplikace. Možná budete překvapeni, jak moc to s penězi neumíte. Naopak máte ale nyní skvělou šanci vykročit správným směrem.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Záříte. Doslova hoříte inspirací a vnitřním pnutím. Ostatní kolem vás to vnímají a přejí si být ve vaší blízkosti. Dávejte ale dobrý pozor na závistivé lidi i na ty, kteří se na vašem žáru chtějí nevhodně přiživovat.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Nevíte, kam se vrtnout, práce máte nad hlavu a bohužel vás čekají i docela důležitá rozhodnutí. Ale všechno zvládnete skvěle, jen si odnesete únavu a vyčerpání. Zkuste se, až odejde největší stres, vašemu tělu revanšovat ve formě odpočinku.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Naslouchejte dobře lidem ve vašem okolí. Nemusíte je poslechnout na slovo, ale některé myšlenky a nápady z jejich strany by pro vás mohly být nesmírně cenné a obohatit vám život.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Přestože jste plně přesvědčení o své pravdě, držte se zpátky a nepouštějte se do žádných zásadnějších diskuzí. Mohlo by to skončit klidně vyhazovem z práce, a to si teď určitě nemůžete dovolit. Někdy je zkrátka lepší spolknout svoji hrdost.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Nebraňte se seznamování a navazování nových přátelství. Nové osoby přinesou do vašeho života svěží vítr a inspirují vás k prožívání nejrůznějších dobrodružství. A dost možná se z nich stanou vaši přátelé na celý život.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová.