649d4fa85cd18obrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Spoustu věcí odkládáte na dobu prázdnin, ale ono to pak s časem nebude lepší. Řešte tedy jen to, c opravdu hoří a nastavte si priority, jinak se budete hroutit, a to nechcete vy ani okolí.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Začátek července bude ten správný čas na to, začít s novým koníčkem. Možná, že už si dlouho pohráváte s myšlenkou na to, že se naučíte nějaký nový druh tance, že uvaříte nové jídlo nebo začnete s háčkováním. Pusťte se do toho.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Hýříte energií a přátelé vám ji jen závidí. Dejte si ale pozor, abyste je svou nově nabitou pozitivitou příliš neubíjeli. Mějte na paměti, že ne všem se v současné době daří tak, jako vám. Snažte se být i přes svou neutuchající náladu ohleduplní.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Víkend bude ve znamení zábavy. Odpočiňte si, vydechněte a načerpejte energii, protože od začátku měsíce budete muset jet zase naplno. Ale vaše snahu se rozhodně vyplatí a možná vám přinese i nějaké finanční ohodnocení navíc.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Vaše nálada osciluje nahoru dolů. Zkuste si dát od všech rozhodnutí odstup, abyste nejednali zrovna v nějakém naštvání nebo naopak v bujaré náladě. Jinak vás čeká další prima letní týden.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Na co sáhnete, to se vám nedaří. Nic vám nejde od ruky, tak jak jste obvykle zvyklí. Nelámejte nad sebou hůl, takové období občas zastihne úplně každého. Spise si dopřejte klid a odpočinek. Zasloužíte si to.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Snažíte se jíst co nejvíc zdravě, ale plánované grilování vám do toho házejí vidle? Zdravé stravování není o striktní dietě. Dopřejte si, na co máte chuť a dejte si ke grilovanému masu plný talíř zeleniny, krásně to tak vyvážíte. 
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Termín dovolené se blíží nezastavitelným tempem, máte už vše, co potřebujete? Možná se vás ještě drží poslední kila, která nechcete v plavkách nikomu ukazovat. Zatněte zuby a vylepšete postavu k dokonalosti, ať jste co nejvíc spokojení.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Příští týden čekejte přírustek do rodiny. Pokud už dlouho toužíte po miminku, je vysoce pravděpodobné, že hvězdy budou stát na vaší straně. A pokud nechcete zakládat rodinu, někdo ve vašem okolí možná ano. Kamarádi nebo třeba sestra?
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Ti, co jsou ve vztahu, mohou zažít tento týden několik vzestupů a pádů. Vaše náročná nebo nerealistická očekávání mohou zvýšit šanci na rozchod. Raději to tento týden moc nepokoušejte.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Tento týden se vám bude dařit snad ve všem, na co sáhnete. Ale zejména v mezilidských vztazích vám všechno půjde skvěle. Nevyhýbejte se ani konverzacím s cizími lidmi, mohlo by z toho vzniknout něco zajímavého. Třeba nová možnost výdělku.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Během tohoto týdne je vhodná doba k dělání zásadních rozhodnutí. Budete mít čistou hlavu a na všechno racionální pohled. Je dobré řešit investice, zamyslet se nad svým zaměstnáním i vztahy.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama