image.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Vaše občasná impulzivnost by vám mohla být ke škodě. Buďte rozvážnější, abyste nezpůsobili nějakou neplechu. Ano, lehká rada, ale realita je jiná. Jinak máte před sebou další prima týden. Užijte si ho do sytosti.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Jste známí svojí rozvážností, ale dostanete se do situací, kdy budete muset jednat rychle a rázně. Přihlédněte ke všem okolnostem a nebojte se udělat rozhodnutí, Posune vás vpřed a v mnohém se vám uleví.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Tento týden vás bude trápit únava, ale ani ne tolik ta fyzická, jako psychická. Budete se muset přemáhat v práci i při řešení různých situací doma. Potřebujete si vyčistit hlavu. Co takhle vyrazit někam do přírody?
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Jste málo komunikativní vůči vašemu protějšku. Držíte spoustu věcí v sobě a váš partner/partnerka si neví rady, co se s vámi děje. Mluvte, sdílejte, bude líp vám i ostatním…
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Mezi vašimi přáteli bude trochu dusno. Někdo o někom něco řekl, co neměl. Možná vy? Atmosféra by se dala krájet. Zkuste si věci narovinu vyříkat. Uvidíte, že se vám všem uleví.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Čekejte pozvání na pracovní večeři s důležitými osobami, které mohou ovlivnit vaši budoucí pozici. Pokud si nejste jisti stolováním a vhodným chováním, raději si zopakujte základy etikety, abyste si nezpůsobili nechtěné fax paus. Nezapomeňte se zaměřit i na dress code.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Máte toho poslední dobou nad hlavu? Příští týden si vyhraďte jen pro sebe a zaměstnejte se manuální prací, u které zapomenete na problémy a starosti. Ideální je třeba práce na zahradě nebo něco kreativního, třeba vyšívání. Čtení na čerstvém vzduchu také není od věci. 
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Skřípe vám to v posteli? Následující týden budete mít oba chuť na něco speciálního, tak navštivte sex shop a kupte si nějakou novou hračku. Budete nadšení a uvidíte, jak to obnoví váš milostný život.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Měli jste na víkend dlouho naplánovaný výlet, ale ze zdravotních důvodů jste ho museli na poslední chvíli zrušit. Nezoufejte, zdraví je přednější. Kašel vás přejde a na výlet vyrazíte příště. Ostatní se na vás zlobit nebudou.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Poslední dobou si přijdete v jednom kole a nevíte, jak z tohoto kolotoče úkolů a povinností vystoupit. Nejlépe uděláte, když si uvědomíte, že tolik věcí je zkrátka na jednoho člověka moc. Nestyďte se říct si o pomoc.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Zjišťujete, že maličkosti, které si kupujete pro radost, vám dost lezou do peněz. Kávičky s kamarádkami se z jednoho dne v týdnu rozšířily a teď obden vysedáváte v kavárně. Zákusky se navíc podepsaly také na váze. Zpomalte a zkuste přijít na to, zda vás něco nestresuje a jídlo není jen záplatou.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Fyzické vyčerpání vás tento týden nemine. I když jste se těšila na léto, máte toho už nyní plné zuby. Dejte si nohy nahoru a nic nedělejte. Že nemáte doma tip ťop uklizeno? Nevadí, však ono se to jednou nezblázní. Zdraví je důležitější.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama