646f326b17665obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Ulevilo se vám z mnoha důvodů a spadl pomyslný kámen ze srdce. Přesto neusínejte na vavřínech a snažte se dál. Pracujte na sobě, vzdělávejte se, řízeně odpočívejte, pečujte o své zdraví. Tohle je správná cesta.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Tento týden si budete mít o čem povídat. Zajděte proto ven s přáteli nebo třeba v práci odprezentujte dlouhou prezentaci. Váš rétorický projev bude skvělý a lidi bude bavit vás poslouchat. Díky dobrým komunikačním schopnostem dokážete vyřešit i pár problémů doma.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Letní teploty už jsou tu, a protože jde o velký skok z poměrně velké zimy, můžete se cítit více unavení a vyčerpaní. Připravte se na to a zvolněte, klidně si dopřejte i jeden nebo dva dny volna a relaxujte. To platí zejména pro starší ročníky, ale nemusí se to vyhnout ani mladším.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Pokud se vám špatně spí, možná za to mohou milostné problémy, které vás v poslední době trápí. Otevřete s partnerem tohle téma a pobavte se o možném řešení. Večer si dejte meduňkový čaj a pořádně před spaním vyvětrejte. Určitě se konečně vyspíte.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Máte problém s narcistickou matkou? Špatnou zprávou je, že to bude už jen horší, ale na druhou stranu se s tím můžete naučit pracovat. Svoji matku už nezměníte, ale svůj přístup můžete. Pokud potřebujete, poraďte se s odborníkem.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Tento týden by vás mohla zpomalit únava nebo špatné zdraví. Někdo z vašich blízkých vás ale na konci týdne navíc může potřebovat. Dopřejte si čas, který potřebujete, abyste dobili baterky a cítili se lépe a také proto, abyste byli nápomocní.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Energie z vás přímo tryská proudem. Naplánovali jste si tolik aktivit, že najednou nevíte, co dřív. Zvolněte. Ačkoli jste nyní doslova k nezastavení, toto tempo byste nemuseli vydržet moc dlouho.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Máte pocit, že jen přežíváte z jednoho dne na druhý? Zkuste rozšířit své zájmy a vyzkoušejte něco nového a neobvyklého co vás vyvede z každodenní rutiny. Zajděte s kamarády na volejbal nebo kulečník. Obnovte svého energetického ducha.  
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Udělejte si chvilku a mrkněte se do zrcadla. Jste krásná! Řekněte si to a pořádně nahlas. A jste skvělá a úspěšná. Dodejte si trochu sebevědomí a optimismu. Zajděte si koupit novou rtěnku nebo si kupte parfém. Budete se pak cítit ještě sebevědoměji a udělá vám to radost.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Pokud se tento týden necítíte ve své kůži, zkuste se více socializovat a neschovávat se v pozadí. Překonejte svojí komfortní zónu a věřte, že uvidíte a pocítíte velkou změnu.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
První teplé dny jsou tu a vás zrovna skolila rýma a bolest v krku. Nesnažte se to za každou cenu přechodit. Raději to pořádně vyležte, ať jste připraveni v plné energii na další krásný slunečný týden.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Trápí vás vysoké výdaje, ale věřte, že nejste jediní. Zkuste šetřit nějak systematicky a vzít si na pomoc nějakou aplikaci nebo jen tužku a papír. S vedlejšími příjmy nelze moc počítat. Ale nezoufejte, a hlavně to nepřehánějte. Je třeba také trochu žít.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová