hor.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Některé vztahy vám nikdy nedají to, co potřebujete, a budete překvapena, jak snadné je si to konečně přiznat. Tento týden se konečně můžete vymanit z pasti čekání na lásku nebo podporu, která se nikdy nedostaví. Místo toho jděte ven a věnujte svůj čas a energii tomu, co vás skutečně dělá šťastnou.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Pokud hledáte lásku, pořádně se dívejte kolem sebe. V následujícím týdnu je opravdu velká šance, že potkáte někoho moc milého, se kým vás čeká třeba i budoucnost.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Ve vzduchu je cítit láska a vypadá to, že hvězdy nezapomněly ani na vás. Pokud jste momentálně singl, je tu velká pravděpodobnost, že vám ideální partner doslova zaklepe na dveře.

Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Letos skutečně nepodceňujte letní dovolenou. Je na čase si to přiznat – i vy ji potřebujete. Nedívejte se na volné dny jako na ztrátu času. Ba naopak vám relaxace pomůže k lepším pracovním výsledkům.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Je skutečně obdivuhodné, jak dokážete pracovat na svém sebevědomí. Pokračujte v tom, co děláte, ale dejte dobrý pozor, aby vaše sebedůvěra nebyla zaměněna za aroganci. Některým lidem jste se svou sebeláskou doslova trnem v oku. 
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Tento týden budete od svého okolí dostávat nejrůznější rady. Některé z nich budou určeny konkrétně vám, zbytek budou spíše obecná prohlášení o tom, jak by se měl člověk chovat. Všechny ale dobře zvažte, mohly by vám to být užitečné.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Karta se obrací, po minulém šedém smutném týdnu vás čekají naopak dny plné barev. Užijte si je, nepřemýšlejte, jestli moc neutrácíte, jestli máte splněné všechny povinnosti, jestli… Někdy je třeba žít naplno.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Pokud nemáte plány na léto, je nejvyšší čas se po něčem poohlédnout. Navíc vám to půjde moc dobře. Budete mít skvělý odhad a číst mezi řádky. Tyto dovednosti navíc využijete nejen při hledání dovolené.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Tento týden byste se měla rozhodnout, zda chcete svůj vztah posunout dál. Anebo naopak ukončit něco, co už dávno nemá smysl. Pokud jste naopak singl, rozhodněte se, zda jste připravena někoho hledat a sdílet s ním svůj život.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Někdo ve vašem okolí (v práci nebo doma) se vás bude snažit zatáhnout do malicherného konfliktu. Odolejte a nedovolte mu to. Zbytečně si uděláte zle a kvůli prkotině je to opravdu zbytečné.  
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Přepadne vás romantická nálada. Pokud jste zadaní, připravte svému partnerovi či partnerce romantické rande plné překvapení. Jestliže na toho pravého nebo pravou stále čekáte, zkuste zalovit v útrobách seznamovacích aplikací nebo požádejte někoho ze svých přátel, jestli by vás s někým neseznámil.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
V práci si dávejte trochu víc pozor na jazyk. Komentovat soukromý život vašich kolegů a dávat jim nevyžádané rady se nehodí. Akorát si zbytečně uděláte nepřátele, kteří by vám mohli pěkně zavařit.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová.