645ca8a949b8dobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Nezapomínejte na jednu velmi důležitou věc. Nikdo vás neudělá šťastnou tak, jako vy sami. Neočekávejte to od partnera, ale od sebe. Je to dřina, ale rozhodně správná cesta. Užívejte si slunce a jara, které je magické.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Zkuste se vyhnout všem hádkám a sporům, je to zbytečné a otravuje to nejen vás, ale i vaše okolí. Naopak nasaďte úsměv a vaši chápající stánku povahy a začnou se kolem vás dít jen příjemné věci. Tak do toho.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Pokud už máte dlouho ve svém okolí někoho vyhlídnutého a zatím si to necháváte pro sebe, doporučujeme vám udělat první krok. Mohlo by se totiž lehce stát, že se objeví nějaká konkurence, která bude rychlejší než vy. Nenechte nic náhodě a seberte odvahu. Dopadne to dobře.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Léto je skoro tu a vy jste ještě nazačali s budováním letní formy a postavy do plavek? Je ideální čas na to, začít. Brzké rozednívání vás motivuje i k brzkému vstávání. Začněte se proto každé ráno protahovat a přidejte i lehké cvičení. Čekejte, že vám to půjde od ruky a nebudete se muset ani moc nutit.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
My víme, jarní únava vás může doslova porážet, ale nedejte se a začněte proti ní bojovat. Nasaďte lehký jídelníček plný ovoce a zeleniny, zvyšte pitný režim, a i přes únavu začněte lehce sportovat. Ani se nenadějete a energií budete jen oplývat. Chce to vydržet a nepoddávat se tomu.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Dejte na své přátele a nechte se vytáhnout do společnosti. Večerů, které jste trávili o samotě doma už bylo dost. Velice pravděpodobně se může stát, že na vás venku čeká štěstí v podobě nové známosti nebo alespoň nezapomenutelné zážitky.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Jste maličkato zahledění do sebe a velmi málo reflektujete to, že špatné věci se dějí i ostatním. Zkuste vylézt ze své ulity a rozhlédnout se pořádně kolem sebe a zjistíte, že nejste jediní na světě. Toto uvědomění by mělo vést k osvobození a také k odražení ze dna.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Poslední dobou věnujete mnohem více pozornosti svým blízkým než sami sobě. Je to od vás sice obětavé, ale rozhodně byste se neměli dávat až na poslední místo. Rodina určitě pochopí, že potřebujete také nějaký čas pro sebe.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Tento týden vás čekají změny, se kterými nepočítáte. Může vás to malinko znervóznět, ale nebojte. Nakonec to nebude tak hrozné. Nejlépe se budete cítit se svými blízkými.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Právě teď lidé kolem vás potřebují, abyste je milovali. Dejte jim svou lásku, tolik, kolik můžete. A teprve pak se vrhněte na své nápady, vlastní projekty, plány, které mohou být nezodpovědné, ale zároveň se zdají být skvělé.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Tento týden je jako stvořený pro výjimečné okamžiky. Připravte sis partnerem třeba večeři, vyjděte si na romantickou procházku, nebo zajděte do wellness. Nezadané čeká velké překvapení.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Nové zážitky za vámi nepřijdou samy, musíte pro to něco udělat. Naplánujte si výlet, obvolejte staré známé, pozvěte na kafe kolegyni z práce, která se zdá být milá. Jinak by se také mohlo stát, že upadnete do každodenní rutiny, ze které nebude tak lehké se vymanit.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová