zod.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Máte v poslední době pocit, že se s partnerem navzájem emocionálně vzdalujete? Chce to si promluvit dřív, než bude pozdě a vyjasnit si všechno, co by mělo být vyřčeno. Tento týden je na to ten správný čas.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Ve vaší blízkosti se objeví někdo, kdo vám bude hodně závidět a nebude vám přát. Mějte oči na stopkách, ať si takového člověka nepouštíte zbytečně k tělu. Závidí vám jen proto, že se sám užírá vlastním neúspěchem. Zbytečně z vás ale může sát energii a zkazit vám skvělou náladu.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Čeká vás menší finanční vydání. Připavte se na to, že tento týden bude nezbytné sáhnout do svých úspor. Pokud naspořeno nemáte, zamyslete se, kdo ze známých vám dluží menší službičku a mohl by vám jakkoliv vypomoci. 
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Máte před sebou náročný týden plný výzev. Váš cíl není snadný, ale trpělivá mravenčí práce se rozhodně vyplatí a na konci na vás bude čekat zasloužená odměna. Hlavně to nevzdávejte!
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Udělejte si pořádek v rodinném rozpočtu. Možná máte pocit, že peníze mizí a vy ani nevíte kam. Není vyloučeno, že velká část vašich financí padne na zbytečnosti či malichernosti. Možná se budete divit. Jedna koruna sem a jedna tam, a rozpočet je ta tam. Je nejlepší čas si v tom udělat pořádek.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Všechny katastrofy posledních měsíců máte zdárně za sebou, teď vás čeká jen radost a odpočinek. Užívejte se obojího, léto je pro to jak stvořené.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Bude se vám dařit v práci a navazování nových kontaktů vám půjde na jedničku. Snažte se z tohoto období vytěžit maximum. Nové pracovní kontakty vám budou v budoucnosti ku prospěchu…
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Něco, co jste už opravdu dlouho nemohli najít se k vám vrátí. A samozřejmě zrovna ve chvíli, kdy to čekáte nejméně. Mějte oči i mysl otevřené a dívejte se pozorně kolem sebe. Možná jste v tom už ani nedoufali. 
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Nepokoušejte se vaše problémy se spánkem řešit pomocí jednorázových léků na spaní. Spíše se zamyslete, kde by mohla být příčina vaší dlouhodobé nespavosti. Pokud ji nenajdete, pomoc hledejte v přírodní medicíně. 
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Už ani nespočítáte, kolikrát jste od ostatních slyšeli, že byste měli konečně dospět. Nenechte si jejich jízlivými poznámkami zkazit život. Když v sobě budete udržovat část dítěte, rozhodně si užijete víc zábavy než oni.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Před ostatními se tváříte, že vás nic nerozhází a prezentujete se jako člověk z oceli. Bojíte se toho, že když druhým ukážete slabost, zneužijí ji proti vám. Toho se ale bát nemusíte, naopak, když se jim trochu více otevřete a svěříte jim své starosti, dokážou vás podpořit a také vám pomoci.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
V životě stojíte na křižovatce a najednou nevíte, kterým směrem se vydat. To, co se dřív zdálo zcela jasné, je najednou mlhavé. Neposlouchejte rady ostatních, které vás akorát více znejistí a jednoduše vsaďte na svůj instinkt.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová. 

Reklama