64219548d2b64obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Duben je přesně vaše období. Na jednu stranu sice bojujete s jarní únavou, ale na druhu stranu máte neuvěřitelnou chuť podnikat mnoho věcí. A my i hvězdy radí se do nich pustit. Zážitky jsou totiž přesně to, co vám zůstane navždy.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Nevraživost mezi vašimi blízkými začne ovlivňovat vaši emocionální pohodu. Nevědět, kde stojíte, může být docela frustrující a bude těžké se v tom orientovat. Snažte se být více všímaví, než začnete jednat.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Utíkáte před situacemi, které vás srážejí k zemi, a obklopujete se pozitivitou. Mít kolem sebe to dobré, je určitě fajn, a vám to pomáhá se cítit v pohodě. Ale problémy vás stejně někdy doženou, takže je čas se jim postavit čelem.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Dost bylo výmluv, pusťte se do akce. Neodkládejte věci, neodsouvejte je, není důvod. Naopak, půjdou vám hezky od ruky a vy zažijete úspěch, který vás namotivuje k další činnosti.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Malinko jste pozapomněli na vaše přátele. Není to škoda? Práce vám neuteče, ale zážitky by mohly. Vezměte telefon a zavolejte někomu, koho jste už dlouho neviděli. Garantujeme, že setkání bude rozhodně příjemné.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Co máte v plánu udělat se všemi těmi knihami, které jste si koupili a nepřečetli? Duben je perfektní měsíc na to dohnat čtecí resty. Přehoďte si přes sebe večer deku, usedněte do křesla a pusťte se do toho. 
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy 
Vaše šetřivá povaha se vám vždy vyplácela. Co si ale jednou pro změnu udělat radost a koupit si něco hezkého na sebe? Zimní věci uvolnily ve vaší skříni prostor pro novou jarní bundu nebo šaty. 
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Vše se může změnit mrknutím oka, takže je vždycky dobré mít urovnané priority. Rozhodněte se, na čem vám v životě nejvíc záleží. Může vám to nakonec pomoct i při rozhodování v různých situacích.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Už delší dobu vás trápí jistá nedořešená věc. Tak dlouho jste jí odkládali, že kvůli ní teď dokonce špatně spíte. Není na čase se ji konečně postavit čelem? Nemůžete s tím přeci otálet donekonečna. 
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Ve vašem životě se objeví někdo, kdo vám doslova vyrazí dech. Pozor, nemusí to být žádný nový partner, ale bude to někdo, kdo vám bude velmi blízký. Mějte oči na stopkách, aby vám něco neuniklo!
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Příští týden budete překypovat nebývalou trpělivostí. Využijte ji a zkuste třeba ruční práce. Třeba vás to chytne a nový koníček bude na světě. Háčkování, výroba velikonočních dekorací nebo kresba, to může být ono.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Budete zamilovaní až po uši. A to zejména, pokud jsou vašimi partnery Váhy nebo Berani. Projevte city a udělejte pro svou polovičku něco mimořádného. Může to být i úplná maličkost, jako napsání roztomilého vzkazu, snídaně do postele, nebo koupě drobného dárku, třeba čokolády.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová