641c3c882b4d4obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Poslední týdny byly pro vás velmi náročné a vy, vy jste si vedli, milí Berani, skvěle. Teď je ale přesně ta chvíle být na sebe hodní. Vydechnout si, odpočinout a také se odměnit. Byt jen třeba drobností. Hezký začátek jara a myslete na sebe.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Pokud cítíte, že vaše tělo nejede naplno, zastavte se. Možná potřebuje dodat více vitamínů, ale možná potřebuje nějaký větší restart. Nechte si vzít krev u vašeho praktika a celková kontrola také není od věci. Tohle byste měli svému tělu dopřát i přesto, že budete tvrdit, že na to nemáte čas…
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Jaro je tu a vaše nálada je hned o poznání lepší. A ve stejnému modu se bude nést i další týden. I když teploty opět o trochu klesnou, vy se tím nenechte rozhodit a užívejte si všechno, co vám hvězdy postaví do cesty. Hezký týden!
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Víme, zima už je dlouhá, ale jarní počasí pomalu vystrkuje růžky, proto se snažte co nejvíce času trávit venku. Využijte každou chvilku, kdy vysvitne slunko, k načerpání vitamínu D. Budete mít díky tomu lepší náladu i barvu v obličeji.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Spor, o kterém jste si mysleli, že je dávno zažehnán, se k vám tento týden může vrátit jako bumerang. Buďte proto obezřetní a připraveni na případnou konfrontaci. Se správnými argumenty můžete celý spor dokonce vyhrát. 
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Přestaňte se konečně se všemi srovnávat. Jedete svým tempem a není na tom nic špatného. Co na tom, že vaše okolí už zakládá rodiny. Ohlédněte se a podívejte, co už jste v životě dokázali. Není toho málo.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy 
Budete mít pocit, že vám neustále někdo z vašich blízkých něco tají a obchází vás. Ta nejistota vás bude užírat. Ale nebojte se, i kdyby vám někdo něco tajil nepůjde i nic zásadního, co by vás mohlo nějak ranit.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Ačkoliv je jaro, budete mít spíše pocit, jako by byla tak polovina zimy. Budete se cítit pochmurně, unaveně a místy i znuděně. Chtělo by to trochu rozproudit krev v žilách. Co takhle zajít na bowling, squash nebo třeba na laser game?
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Začnete pořádně vařit a zásobovat členy rodiny skvělými zdravými pokrmy. Jste to přece vy, kdo je zodpovědný za návyky vašich dětí, tak na to myslete a zařaďte do jídel více zeleniny a luštěnin.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Tento týden se vám bude ve všem dařit. Na co sáhnete, to vám půjde od ruky. V práci vaši práci ocení nejen kolegové, ale i nadřízený. Konečně budete mít pocit, že si někdo všiml vaší píle. A kdo ví, třeba brzy přijde i nějaká odměna.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Doporučujeme vám více naslouchat vašemu okolí. Možná se vám snaží říct něco důležitého, ale vy to nedokážete vnímat. Přestaňte tolik mluvit a o to víc nastražte uši. Můžete se dozvědět něco, co byste jinak přeslechli.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Znenadání se dostavil klid. Tak dlouho jste na něj čekali, že už ani nevíte, jak s ním naložit. Nejlépe uděláte, když si ho prostě naplno užijete. Může se totiž stejně rychle zase vytratit a vám nastane další hektické období.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová