6409a421d4510obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Tento týden se vám podaří udržet si svůj optimistický přístup, který vám pomůže čelit i méně příjemným situacím. Je také příznivý čas pro rozvíjení vašich dovedností a zkušeností. Vaše mysl bude lépe nastavená na studium nových věcí.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Očekávejte klid na všech bojištích. Čeká vás opravdu příjemný týden bez hádek a sporů. Bude za to moci vaše diplomatičnost, která vás vyvede ze všech potenciálních nedorozumění. Pokud jste se s někým v minulosti nerozešli v dobrém, nyní máte ideální čas všechno napravit.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Drobná nedorozumění způsobí nedobrou náladu. Zkuste se nad tím povznést, nestojí to za to. Ano, je to těžké, ale pracujte na tom. A pozor na prochladnut. Jinak se vám bude dařit na jedničku.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Účast na společenských akcích vám dá příležitost dostat se do kontaktu s mnoha vlivnými lidmi. Kontakty, které získáte se vám v budoucnu mohou velice hodit. Nenechte si tedy ujít příležitost. Vaše aura vám navíc pomůže dobře na lidi zapůsobit.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Pokud jste v situaci, že hledáte svůj protějšek, zbystřete. Potkáte někoho, kdo vám bude sympatický. Netlačte ale na pilu a nechte vyjádřit druhou stranu. V práci budete mít rušno, ale nic, co byste nezvládli.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Chraňte si své úspory, někdo na ně má totiž políčeno a může být až nebezpečně blízko. Pokud máte větší finanční obnos doma pod postelí, peníze seberte a uložte je na účet, tam jsou ve větším bezpečí.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Čeká vás nečekané pracovní povýšení. Konečně někdo ocení vaši práci a snahu, važte si toho a nepolevujte dál, abyste si místo obhájili. Motivuje vás to ještě k větším výkonům.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Nepohodnete se se svým kolegou a bude volit slova, která vám nebudou dvakrát příjemná. Vezmete to ale s úsměvem a zůstanete nad věcí. Nejen kolega bude z vaší reakce překvapený.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Myslete na prevenci, lepší je vždy problémům předcházet, než je řešit pozdě, ale to jistě víte… Tak neotálejte, vezměte telefon do ruky a objednejte se. A co vás v následujícím týdnu čeká? Harmonie a pohoda. Rozhodně si ji zasloužíte.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Neustále bojujete s únavou, ale ruku na srdce, kdy jste šli včas spát? Pokud vám vaše obvyklá doba nestačí, tak ji prodlužte. Odpočatí se budete na svět koukat jinýma očima. S větší energií zvládnete více věcí a s lepší náladou se vyhnete snáze všem sporům…
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář 
Pokud máte pochybnosti o své práci, začněte je řešit. Rozhlížejte se po nových příležitostech, promluvte si se zaměstnavatelem, zkuste udělat něco, co povede k vaší větší spokojenosti. V práci trávíte tolik času a měla by vás bavit… my i hvězdy vám drží palce.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Snažte se vyhnout psychickému stresu, který vás bude rozptylovat v práci. Zkuste si dát alespoň jeden den v týdnu trochu oddech a zajít třeba na masáž nebo do wellnessu a udělat si příjemný relaxační večer. Pomoci může i meduňkový čaj a domácí aromaterapie, která pomůže k duševnímu pohodlí.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová