Mnoho věštců předpovídá na rok 2012 konec světa. 21. 12. 2012 je datum, kdy končí kalendář Mayů. Podle nich jsme desátá a již poslední generace lidí, která započala další 800letý časový kruh.

Ale nebudeme se už zkraje roku strašit. Kolik věštců se ve svých věštbách spletlo. Věřme, že život půjde dál a nedojde k žádnému vymizení lidské populace.

Toto datum značí zimní slunovrat a při zimním slunovratu dochází k mnoha posunům v planetární soustavě a celkově ke změnám na obloze. Tím nastává posun zemských pólů, které způsobí zemětřesení, záplavy, požáry a změny počasí. Konec civilizace to však neznamená.

Pobavte se níže uvedenou PF,  kterou nám už před Vánocemi poslala jedna ze čtenářek... a jdeme na horoskop jednotlivých znamení.

obrazek

Kozoroh  
Kozoroh je první znamení a právě v roce 2012 by si to měl víc než kdy jindy uvědomit a jako první v kolektivu se vzepřít všem nesmyslným požadavkům, ať už pracovním čí soukromým. Kozoroh patří mezi nejsvědomitější pracovníky, ale nic se nemá přehánět, nikomu „nedělat vola.“ Stejně tak ani v rodině.

Vodnář
Vodnář má před sebou hodně práce, kterou si bude muset i obhájit. Možné jsou spory se svými blízkými a může očekávat i finanční problémy. V lásce je tento rok pro Vodnáře průměrným, pokud bude mít pocit, že jeho vztah zabředává do stereotypu, nejoptimálnější čas na jeho oživení je měsíc duben.

Ryby
Rády se nechávají unášet proudem, ale tento rok je nejvyšší čas začít plavat proti proudu. Měly by naslouchat svojí intuici, která je u nich silně vyvinutá a bavit se pouze s těmi lidmi, se kterými ony samy chtějí. V milostném životě je čekají výbuchy vášně, ať už s partnerem současným nebo nahodilým.

Beran
Tento rok získají berani spoustu nových přátel. Díky nim se jim podaří zlepšit si finanční rozpočet. Během roku na ně sice číhá řada problémů, avšak s klidem je zvládnou. Kličkování jim půjde lépe než zajícům. A to jak v oblasti pracovní, tak i osobní.

Býk
Během tohoto roku se bude snažit s velkou urputností dát dohromady průšvihy roku minulého. Začne se mu však dařit až v druhé polovině roku. Býk by si měl dát pozor na lidi, kterýma se obklopuje, jeho dobrosrdečné a přátelské povahy bývá často zneužito. Nepomohou pak ani výbuchy vzteku, který bude mít sám na sebe.

Blíženci
Na blížence čeká jeden z nejromantičtějších roků jejich života. Pokud ještě nejsou zadaní, letos potkají toho pravého. Bude se jim dařit v práci i v soukromí. Pokud se chystají změnit zaměstnání, je k tomu nejvhodnější doba. Neměli by však zůstávat na místě, kde se necítí dobře.

Rak
Co se týká lásky, v tomto roce příliš výbojní nebudou, spíš se budou snažit utužovat si vlastní, již vybudované vztahy. Po celý rok budou raci velmi pracovití, ale neměli by přestat myslet i na odpočinek a na zábavu, jinak budou nevrlí i na své okolí.

Lev
Tento rok prověří vztah všech zadaných lvů, neboť budou muset čelit nelehkým partnerským situacím. Lvi jsou impulzivní znamení, proto by se měli varovat unáhleného rozhodnutí, kterého by pak mohli litovat. V letních měsících by měli dosáhnout vysněného zaměstnání, k tomu je ale v prvé řadě zapotřebí klidný osobní život.

Panna
V tomto roce budou Panny provázet bouřlivé zvraty, nedorozumění a konflikty. Budou muset překonávat psychické zátěže, které jim tento rok naloží. Až v druhé polovině roku se situace zklidní a přání, která v sobě nosí, se jim splní. Ale jen díky jejich odvaze a trpělivosti.

Váhy
Řada vah se letos osamostatní. Jako jedněm z mála znamení se jim bude dařit i v podnikání. Obezřetné by však měly být v otázce svého zdraví. Jakmile je jen trochu píchne, nečekat a ihned běžet k lékaři. Tento rok přináší Váhám šanci oživit soukromý vztah a vytvořit harmonické soužití.

Štír
Na Štíra čekají velké životní změny, ale jenom v tom případě, že nebudou sedět doma, jak jsou doposud zvyklí. Změnám musí jít naproti. Také by měli začít konečně myslet už víc na sebe než na druhé a neodkládat věci na zítřek, váhavost a otálení jich vzdaluje od jejich cílů.

Střelec
Letošní rok je pro Střelce rokem velkých možností. Měli by být otevření tak jako umí být jen Střelci a užívat si radosti, které si v loňském roce odepřeli. Ti, kteří nastoupí po dlouhé době do zaměstnání, by se měli připravit na to, že začátky nebudou nikterak jednoduché. Ale pokud budou trpěliví, tak se jim to vyplatí.

Hodně štěstí a zdraví v roce 2012 - a ať to přežijeme :)

zdroj: horoskopy.cz

Čtěte také:

Redakční bilance roku 2011

Reklama