Vivian se narodila 10. 2. 1980 v 8.45 v Ústí nad Orlicí

 

Numerologicky jste trojka  – Trojky jsou živé, aktivní, podnikavé a komunikativní. Trojky bývají úspěšnými tam, kde potřeba jednat s lidmi, protože umí dobře vysvětlit, oč se jim jedná. Říká se, že se trojce nedá nic odmítnout. Postrádají ovšem trochu empatii. Všechno posuzují se svého pohledu – tedy mně se to líbí, takže i druhým. Těžko se smiřují s odmítnutím, ale neúspěch je odradí jen na chvíli. Brzy přijdou na jinou cestu, kterou se snaží dojít cíle.

 

Jste Vodnářka. Základním rysem Vodnářů je potřeba svobody a touha po pokroku. Vodnář je v zásadě revolucionář, ctící moderní pojetí života. Žena  Vodnářka je navíc velice originální. Vlastně by měla být na ulici okamžitě poznat. Taková žena bude patrně velmi originálně oblečena a přitom s vkusem a neobvyklými prvky. Mezi Vodnářkami je nejvíce módních návrhářek, stylistek a uměleckých kadeřnic. Kdyby se taková žena oblékla v „sekáči“ dohromady za pět stovek, bude působit, že vylezla z drahého butiku.

 

Asc. máte ve Skopci – Projevujete se aktivně, akčně a Vaše sdělení jsou věcná. Umíte dobře vysvětlit, co máte na srdci, a nesnesete liknavý přístup. Vaše chování ve společnosti přitahuje pozornost, i kdybyste o to nestála. Jednoduše jste vidět. Ráda začínáte nové věci a plánujete.

 

Dsc. máte ve Váhách. Budou Vás přitahovat lidé harmoničtí, rozvážní, ale nikoli pomalí. Láká vás příjemné prostředí podbarvené zajímavou hudbou. Velmi nelibě reagujete na hluk a potrpíte si na slušné vystupovaní. Oceníte jemné zacházení i nenásilný, opatrný přístup. Máte vybraný a dost originální vkus.

 

Máte živou fantazii a možná i fotografickou paměť na detaily a situace. K závěrům docházíte hodně intuicí. Jste mimořádně senzitivní, máte bohatou obrazotvornost. Mohou s tím být spojeny básnické a výtvarné vlohy. Dokážete snít za dne. Můžete být až hypersenzibilní a výroky, které nebyly míněny osobně, můžete pokládat za kritiku své osoby. Jste iniciativní a máte šarm a lesk. Konkurence Vás motivuje. Jste roztomile sebestředná a věříte ve své schopnosti. (Merkur v Rybách a Venuše ve Skopci)

 

Jste obratná a šikovná v každém druhu práce. Pro to, co děláte, musíte znát přesný důvod. Chcete být neobyčejně exaktní a Vaše práce musí být perfektní, i kdybyste měla přetáhnout termín. Polovičaté dílo pro Vás nemá smysl. Máte pozitivní vztah k práci a svým bližním poskytujete cenné služby. Vyžadujete maximální poctivost i v maličkostech. Dokážete z množství informací vytřídit pravdu a omyly. Oceňujete dobré pracovní podmínky a za odváděné výkony chcete být vysoce hodnocena a dobře placena. Potrpíte si na upravený zevnějšek a zanedbaný oděv vás rozčiluje i u druhých. Vaším nebezpečím je přetěžování se. (Mars a Jupiter v Panně)

 

 

Slušně Vám to pálí, jste intuitivní a vnímavá. Mohla byste mít problémy s jedním ze smyslů, což ale perfektně nahradí ty ostatní. Rozhodnutí přijímáte spíše citově než na základě logických úvah. Nerada se vzdáváte svých niterných myšlenek a pocitů. Máte citlivou mysl a jste přátelská k lidem, kteří mají starosti nebo nouzi. Vlastní city jsou velmi snadno zranitelné. (Merkur a Venuše ve 12. domě)

Přepínáte své síly. K práci přistupujete se zručností, precizností a pokládáte za věc osobní cti práci kvalitně odborně dokončit. Z toho pramení Vaše sebeúcta. Pozor – v důsledku přepracovanosti můžete dojít k pracovnímu úrazu, poranění, protože pak ztrácíte koncentraci. Můžete se nějakým způsobem angažovat v medicíně. Mohou se objevit často napjaté mezilidské vztahy v zaměstnání. (Mars,Jupiter a Saturn v 6. domě)

Mohla by Vás zajímat jóga či mystické kulty a východní náboženství. Jste vyspělá duše a máte mnoho zajímavých darů. Můžete předvídat dobře události a snadno se učit v oblasti mimosmyslového vnímání. U některých informací nedokážete spolehlivě určit zdroj, přesto je máte.  (Neptun v 9. domě, (tento aspekt měl „spící prorok“ Edgar Cayce).

Tento aspekt Vám zase propůjčuje kreativitu a inspiraci, které se mohou projevit v uměleckých sklonech. Vaše fantazie se může orientovat na věci ryze praktické, jako je vydělávání peněz nebo získání moci. Pochopení pro radosti a starosti jiných lidí  u Vás formuje humanitární postoje a chování. Určitě milujete zvířata. (Slunce sextil Neptun)

Pozor na náladové chování a  nemoudré jednání. Máte originalitu, ale  ideje, myšlenky a nápady jsou někdy prakticky neproveditelné. Jste hrdá a toužíte po svobodě, nezávislosti a samostatnosti. Umíte být urputný a ohnivý nepřítel. (Slunce kvadrát Uran)

Tento aspekt může vyvolat poruchy nervové soustavy a zažívacího traktu, což může být způsobeno přemírou citů. Budou vám imponovat lidé, kteří umí barvitě líčit své dojemné historky, a mohla byste tím ztratit obezřetnost a nechat se napálit. Brzy ale takové jednání odhalíte. V krajním případě byste vinou takového člověka mohla přijít o hodně peněz. (Měsíc kvadrát Merkur a Jupiter)

Tento aspekt je zvláště příznivý pro ženy, protože podporuje tradiční ženské ctnosti jako jsou krása, něžný citový výraz a náklonnost. Vaše přítomnost může na mnoho lidí působit uklidňujícím dojmem. Lidé s tímto aspektem mají často určité umělecké schopnosti nebo alespoň dobrý vkus při vaření, zařizování domova a v péči o zevnějšek. Může také naznačovat mimořádné hudební nebo výtvarné nadání. Aspekt je příznivý pro zpěváky a herce. (Měsíc trigon Venuše)

Jste soutěživá a máte potřebu vyznamenat se ve všem, co děláte. Chcete se prosadit sama. Jste prakticky založená a schopna se do jisté míry přizpůsobit obchodním nebo profesním požadavkům a zvyklostem. (Skopec v 1. domě a Býk ve 2. domě)

Zdravotní potíže mohou být způsobeny nestřídmostí. Ráda dobře jíte. Pozor na krevní potíže, jaterní potíže a hlídejte linii. Též pozor na nachlazení, revma a chronické zdravotní problémy (Štír v 8. domě a Rak v 5. domě)

Hezký den, Vivian!

Reklama