Verlit se narodila 26. 12. 1966 ve 21.30 v Kladně

(Máte velmi rozložený horoskop. V zásadě to z vás dělá člověka, který je mnohostranný a dokáže žít spoustu rovin v životě. Současně to ale může působit jistý chaos ve vlastní povaze a vystupovaní.)

Numerologicky jste šestka. Je to číslo Venuše, a ta je planetou lásky. Šestky jsou přívětivé a mají šarm i přitažlivost. Nepůsobí dusivě a bývají zpravidla oblíbené. Jako klasická bohyně lásky a krásy je šestka také náležitě marnivá. Má ráda vybranou společnost, krásné věci, šperky, zábavu i dobré jídlo. Šestka si umí užívat života se vším, co s sebou nese. Touží po štěstí a ráda by viděla jen to pěkné. Nebezpečím šestek je snaha dělat věci lepší, než jsou, což může někdy působit jako lehkomyslnost.

Jste Kozoroh. Kozorozi bývají pevní a zásadoví lidé, s železnou vůlí a vírou v sebe sama. Povětšinou si věci napřed vyzkouší, než je hodnotí. Kozoroh není žádný snílek. Je praktický a zemitý. Jeho heslem bývá „ Kdo říká, že to nejde – nechce“. Kozoroh umí čekat a nikam se nehrne. Dělá to z něho člověka, jehož rady bývají velice cenné. Málokdy se plete, protože sbírá informace, které pak ověřuje. Uzná-li věc za správnou, málokdy a nerad ji opouští. Nemění názory ani přátele. Stejně tak nepřátele J. Žena Kozoroh bývá hezká s výraznýma očima.

Asc. Máte v Panně – Jestli Vy nejste praktická žena, tak už asi nikdo. Jinak to znamená také schopnost analyzovat věci. Ať už dopředu, nebo dozadu. Potřebujete alespoň hrubý obrys toho, co se od Vás chce, nebo co budete dělat, Naplánovat si činnost i za cenu, že plány pak změníte. Model “krize se řeší, až nastane“ patrně neznáte, protože krize máte předem rozanalyzované v několika verzích. To se opravdu může hodit. Máloco Vás totiž překvapí. Předpokládám, že okolí Vám často dává za pravdu, když hovoříte o něčem dopředu. Může to někdy vadit Vám. To když do zblbnutí sama pro sebe analyzujete to, co už se stalo.

Dsc.máte v Rybách – dost možná jste hodně spjata s lidmi, kteří jsou zcela jiní nežli Vy. Partner by mohl být klidně umělec nebo výtvarník a Vaše okolí má do pragmatického života daleko. Budete podle mě takový ten pilíř, kterému dělá dobře, že je mezi lidmi, kteří umí vidět svět očima, které vidí krásu tam, kde Vy hledáte využití. Oni by bez Vás zřejmě umřeli hlady a Vy byste se zase bez nich unudila k smrti. Vy jim dáte jistotu, oni Vám krásu.

Máte spoustu nápadů a rychle chápete. Své pocity podrobuje důkladné racionální analýze. Vaším vysněným cílem je stát se intelektuální autoritou a dosáhnout postavení v oboru. Byla byste dobrý řečník. Nazýváte věci pravými jmény, ráda diskutujete a probíráte různá témata, která umíte rozebrat až na prvočinitele. (Měsíc v Blížencích a Merkur ve Střelci)

Peníze jsou pro Vás důležité. Potřebujete určitý standard, který Vám zajistí citové bezpečí. Podle Vašeho názoru se člověk může konec konců zamilovat i do někoho bohatéhoJ. Na veřejnosti se chováte přátelsky, ale rezervovaně. Pokládáte za nedůstojné veřejně projevovat své city a náklonnost. Svojí schopností kultivovaného projevu a ovládat se získáváte hodně sympatií. Obklopuje Vás dech osamělosti a něčeho tajuplného, což přitahuje lidi. V umělecké oblasti se můžete vyznamenat vyhraněným smyslem pro kompozici a strukturu. (Venuše v Kozorohu a Mars ve Váhách)

Charakterizují Vás sebevědomí, úsilí o rozvoj i  optimismus. Jste velkorysá a ochotná a očekáváte jako protislužbu ocenění. Milujete přepych, opojné oslavy a společenské události. Budete-li bohatá, budete se pravděpodobně podílet na aktivitách, které Vám přinesou pocit uplatnění a vyšší postavení. V životě budete mít spíše štěstí. (Jupiter ve Lvu)

Potěšení Vám přináší tvořivá práce. Máte romantickou povahu, která se orientuje na zábavu. Ráda navštěvujete divadlo a koncerty, a to i v souvislosti se společenskými aktivitami. Máte ráda konkurenční boj, v němž se snažíte získat prestiž a demonstrovat své schopnosti. (Venuše v 5. Domě a Mars ve 2. Domě)

Máte hodně přátel, kteří jsou věrní, vlivní a užiteční. Současně vaši nepřátelé jsou nemilosrdní, neoblomní i vytrvalí. Prokazujete ve všech důležitých vztazích a ve veřejných záležitostech silný smysl pro odpovědnost a spravedlnost. Sňatek zřejmě uzavřete v pozdějších letech a zvolíte si partnera zralého, který by mohl být velice zajímavým člověkem. Osoby s tímto postavením Saturna dokáží s jinými lidmi svědomitě a obětavě spolupracovat a dokáží nést i jejich díl odpovědnosti. Můžete se zajímat o právo a jste obratná v obchodních organizacích a v managementu. Do jisté míry  byste mohla být nějakým způsobem nucena do vztahů, které s sebou nesou závazky. (Jupiter v 11. Domě a Saturn v 7. Domě)

Ve Vašem chování se projevuje silná touha po svobodě. Tato konstelace Vás činí neobyčejnou a určitým způsobem pokrokovou, protože se nestaráte o konvenční přátelství a činnosti. Toto postavení Uranu vyvolává neklid a trvalou potřebu změny a nových zážitků. Jen obtížně akceptujete rutinní činnosti dáváte přednost vzrušení a dobrodružství před bezpečím. V některých případech může toto postavení Uranu znamenat genialitu. Schopnosti vizuálního vyjadřování jsou u Vás brilantní. Máte zvláštní libůstku v užívání a vymýšlení pseudonymů. (Uran v 1. Domě a Neptun ve 3. Domě)

S tímto aspektem jsou často spojeny pocity melancholie a ublíženosti. Bolestné vzpomínky. Měla byste se naučit zapomenout na minulost a každý den přivítat s důvěrou. Typické by pro Vás mohly být  změny místa pobytu. Hledáte věci neobyčejné a duševně podnětné. Na okolní svět se snažíte pohlížíte novýma očima. (Měsíc kvadrát Saturn a Uran)

Připouštíte si mnoho starostí. Můžete často žít v neustálých obavách před nějakým nebezpečím nebo neúspěchem. Máte bleskový úsudek. Jen tak ze zábavy a pro vlastní potěšení vyhledáváte neobvyklé a vzrušující ideje. Tento aspekt by byl nebezpečný, kdyby u Vás stál sám.  Znamenalo by to sklon ke zveličování vlastní osoby, sebestředné chování a nedostatek pokory. Naštěstí je tlumen trigonem Slunce. J (Merkur kvadrát Saturn a Uran)

Uvedený aspekt zaručuje vitalitu, sebedůvěru a optimistické založení s kladným postojem k životu. Aspekt je příznivý pro manželství a jiné partnerské vztahy. Důvtip a bystrost se projevují v praktických věcech. Při rozvíjení a realizaci myšlenek, nápadů a záměrů postupujete systematicky a plánovitě. Každou jednotlivost registrujete a přesně analyzujete. Kvalita má přednost před kvantitou. (Slunce trigon asc. a Panna v 1. Domě)

Jestliže jste zdárně překonala dětské neduhy, máte vyhlídku dožít se vysokého věku. Dávejte si pozor na horečnatá onemocnění a hlavně na nemoci, která by Vás mohly potkat na cestách. Prostě si nehrajte s malárií. J

Vliv rodičů na Vás je silný. Můžete pocházet z rodiny, která ve společnosti zaujímá vysoké postavení.

V povolání budete mít výhody díky nějaké ženě. Můžete mít povolání, které má nějakou souvislost s technikou. V práci jste tvořivá a originální, přičemž se svými spolupracovníky často jednáte jako s přáteli a vážíte si práce v kolektivu. V zaměstnání jste metodická, technicky mnohostranná a také velmi vynalézavá.

V lásce budete věrná a velmi loajální. V zásadě si myslím, že budete v manželství nebo v partnerství  šťastná. 

 

Reklama