ToraToraTora se narodila 31. 7. 1981 v 6.15h v Ústí nad Orlicí

 

Numerologicky jste trojka. Trojky jsou živé, aktivní, podnikavé a komunikativní. Trojky bývají úspěšné tam, kde je potřeba jednat s lidmi, protože umí dobře vysvětlit, oč se jim jedná. Říká se, že se trojce nedá nic odmítnout. Postrádají ovšem trochu empatii. Všechno posuzují se svého pohledu – tedy mně se to líbí, takže i druhým. Těžko se smiřují s odmítnutím, ale neúspěch je odradí jen na chvíli. Brzy přijdou na jinou cestu, kterou se snaží dojít cíle. Trojky rády cestují do dalekých zemí, aby se něčemu naučily. Jsou to hotoví sběrači zkušeností.

 

Jste Lvice. Lev je král a také se tak chová. Mezi Lvy jsou stejně propastné rozdíly jako mezi králi. Buď je to moudrý vládce a  je všeobecně milován, nebo je to nadutý králíček, který si nevidí na špičku nosu a trůn používá jako masážní prostředek pro své ego. U Lvů hodně záleží na tom, kam se kloní jeho duše. Lev je zvyklý vyhrávat a je v tomto případě velkorysý. Lev žena má vybrané, královské chování a neztotožňuje s nízkostí a klamem. Těžko ji vtěsnat do úzkých, primitivních poměrů, ale v rámci poznání je ochotna sestoupit i mezi spodinu, jen proto, aby například pomohla, nebo pochopila problém, který pak s velkým nasazením řeší. Lvi milují potlesk, ale tváří se při tom rozkošně skromně. Lev je impulsivní, ale ne za každou cenu. Mnohdy to trvá dlouho, než se rozzuří, pak je zlý, ale jen chvilku. Lvi se nemstí. Pokud člověka nesežerou bezprostředně, později vychladnou a nevrací se. Pro Lvici je typický přívětivý vztah k dětem a zvláštní způsob výchovy. Stojí jakoby v pozadí a sleduje potomky zdánlivě nezúčastněně. Ve skutečnosti ale registruje každý jejich pohyb.

 

Asc. máte ve Lvu. Projevujete se královsky a hrdě. Občas se musíte krotit, protože prostě opravdu nelze vládnout celému světu. V některý státech mají bohužel vlastní prezidenty. Ale není pochyb o tom, že by to pro Vás byla hračka. Budete zásobárna energie a na druhé působíte, že jste k neutahání. Budete veselá kopa a mluvíte hlasitě. Pokud něco vyprávíte, určitě to stojí za to. Chcete-li aby se druzí smáli, je to hračka. Opačně také. Váš projev bude roztomile teatrální a vtipy zní zřejmě nejlíp od Vás.

 

Dsc. máte ve Vodnáři. Budou Vás přitahovat lidé, kteří „nedusí“. Zřejmě se budete cítit dobře vedle pokrokových, svobodomyslných typů, kteří mají něco společného s novinkami i odvážnými projekty. Obdivujete odvážné, nápadité a originální osobnosti. Ráda byste partnera, který Vám dá volnost, ukáže Vám půl světa a nezapomene, jak jste úžasná J.

 

Milujete společnost a zábavu všeho druhu i umění. Velká část duševních procesů se odehrává na úrovni Vašeho nevědomí, i když je pak navenek projevíte jako vědomý záměr. Jste mimořádně citlivá na postoje a mínění svého okolí a jste jimi snadno ovlivnitelná. (Měsíc ve Lvu Merkur v Raku)

 

Pocity analyzujete příliš kriticky a přísně. Nejraději byste měla partnera, s nímž můžete spolupracovat a který sdílí Vaše intelektuální zájmy. Lidé s touto konstelací často zůstávají svobodní, protože na eventuálního partnera mají příliš vysoké nároky. Velký důraz kladete na společenské způsoby, osobní zjev a hygienu. Neměla byste potlačovat zlost, vedlo by to k psychosomatickým onemocněním, např. žaludečním a podobně. (Venuše v Panně a Mars v Raku)

Vnímáte širší jednotu života a můžete chápat a být v obraze tam, kde jiní tápou. Přemýšlíte v klidu a stahujete se v tom případě ráda do sebe. Služba bližnímu by Vám mohla přinést uznání a naplnění smyslu života. Jste velmi emocionální a empatická žena. Nepřátelé budou spíše ženy. Jste přemýšlivá a máte schopnost nazírání a intuice.  Nerada se mýlíte a nerada to přiznáváte. Ale protože máte smysl pro čest, uděláte to z povinnosti k fair play. Dokážete uchovat tajemství. Rozhodnutí přijímáte spíše citově než na základě logických úvah. Jen ojediněle se vzdáváte svých niterných myšlenek a pocitů. Máte potíže přizpůsobit se okolnímu světu, který je z Vašeho pohledu příliš zlý a povrchní. Máte slabé nervy, protože jste houba, která nasává pocity druhých, což není jednoduché. V dětství jste mohla mít potíže s učením. (Slunce, Měsíc a Merkur ve 12. domě)

Vaše touhy a přání jsou veliké a často za hranicí realizovatelnosti. Jste mechanicky zručná a můžete se věnovat zlepšovatelské a vynálezecké činnosti. Tato konstelace naznačuje duševní disciplínu a orientaci na praxi. Vyjadřujete se uvážlivě. (Mars v 11. domě a Saturn ve 3. domě)

(moc hezký aspekt!)
Jste skutečně velkorysá, hrdá a optimistická. Máte vyšší ochranu! Téměř vše, co děláte, je dobré nejen pro Vás, ale také pro ostatní. Dík svému optimismu a sebedůvěře neztrácíte ze zřetele svůj cíl a většinou v životě dosáhnete toho, co chcete. Jste dobročinná a pomáhá těm, kteří pomoc potřebují. Tento aspekt Vám propůjčuje soucit. Finanční a materiální prostředky vynakládáte ráda na zkrášlení domova a vytvoření pohodlí. Působíte spokojeně, optimisticky a máte veselou mysl. Budete zpravidla úspěšná. Máte silně vyvinutou fantazii, která Vám ve spojení s dalšími vlastnostmi dává "čuch" na dobré věci života. (Slunce a Měsíc sextil Jupiter)

Máte též zvláštní intelektuální nadání, které je spojené s intuitivními schopnostmi. Dává to předpoklady pro bádání a výzkum. Máte schopnost bleskové intuice. V určitých speciálních oblastech lidského poznání byste mohla mít geniální nadání. K věcem, které Vás nezajímají, jste ale zcela lhostejná, hluchá a slepá. Máte silně rozvinutý smysl pro tradice. Dokážete si tvořit své vlastní názory bez ohledu na obecné představy. Proto mohou být Vaše názory na život zcela nekonformní. Své myšlenky dokážete vyjadřovat originálně a dramaticky. Máte fenomenální paměť a jste výborným řečníkem. Jakkoli se zdáte být odolná a necitlivá vůči kritice, ve skutečnosti jste snadno zranitelná ve svých citech. Nikdy nedáváte najevo, jak hluboce Vás raní odmítnutí. (Merkur trigon Uran a Rak ve 12. domě)

Vliv aspektu (Mars kvadrát Saturn) se může projevit v násilných činech a nehodách na cestách.

Konstelace Neptun v pátém domě by mohla znamenat nějaký velmi emotivní zážitek z dětství, který zůstává hluboko zasunutý a mohl by se objevit až po té, kdy by byl nějakou situací vyvolán. Vaše reakce pak může vzít na sebe jakoukoli formu.

V zásadě jste zdravá a máte štěstí, které se někdy objeví na poslední chvíli.

Reklama