Štístko – synek – Narodil se 22.12.2005 ve 21:21 hodin v Trunově

 

Už jen numerologicky je to zajímavá kombinace. Jedenadvacítka je karmické číslo. Takový člověk má každopádně velmi specifický „úkol“ a také osud. Dvojka je číslem Luny. Tedy už teď lze říci, že dítko bude o intenzitě vnímání a prožívání. Luna je intuitivní a často podléhá představám a snům. Má bohatou fantazii a obrazotvornost. Je empatická a charitativní. Váš syn by se měl v dospělosti vyhýbat všemu, co navozuje snový svět. Tedy alkohol apod. Jednička je Slunce a to je vitalita.

 

Brouček je Kozoroh. Vlastností Kozorohů je síla vůle a potřeba vyznamenat se. Kozoroh je pevný a mocný. Pojme-li někoho za přítele nenechá ho padnout. Jeho láska je silná a svým blízkým prokazuje podporu. Není příliš hybný, zato je vytrvalý a v zásadě ho máloco rozhodí. Nepouští se do boje není-li to nutné. Své nepřátele likviduje systematicky, pomalu, ale nastálo. Může být v tomto případě i necitlivý. Heslem Kozoroha je „všechno má svůj čas“. Kozoroh má obrovskou potřebu rodiny. Je pro něho velice důležitá a kdo by se chtěl zmocnit toho, co je její součástí, toho zlikviduje. Je víceméně konzervativní. Mívá výrazné oči.

 

Asc – má v Panně – Jeho uvažování bude velice logické a analytické. Tento človíček se nepustí do ničeho, co si neprozkoumal a nepromyslel do nejmenších detailů. Všechno, co bude dělat bude mít systém a praktický důvod. Kozoroh Panna, by se výborně uplatnil tam, kde potřeba trpělivost, houževnatost a víra ve výsledek. Svůj názor, který bude zpravidla správný, bude prosazovat velice důsledně a nerad jej bude měnit. Možná už teď nelze přehlédnout, jak je urputný, když něco chce.( se zaťatými zoubky a sevřenou pusinkou se bude držet ubrusu. Člověk může mít pocit, že by mu musel polámat prstíčky, aby se pustil.:-)

 

Dsc – má v Rybách – bude ho přitahovat úplný opak sebe sama. Jeho partner bude něha sama. Hledá soucitného člověka a intuitivní bytost. Potřebuje kolem sebe souznění a pochopení. Obdivuje všechny druhy léčebných metod, psychologii, empatii a budou ho zajímat různé náboženské směry, aby se něčemu naučil. Mohl by podporovat nějaké dobročinné spolky.

 

Rád bude pracovat samostatně a bude dbát na detaily. Svojí činností bude chtít posloužit jiným lidem. Jeho přístup k partnerovi bude podléhat pravidlům. Bude umět vysvětlit důvod svých sympatií. (Měsíc v Panně)

 

Ve  vyjadřování bude přímý. Bude chtít svobodu myšlení. Jeho názory se ale budou shodovat s obecně platnými pravidly. Bude ctít zákon. Mohl by se stát váženým člověkem. Uplatnil by se ve veřejných institucích, jako kantor nebo ve státní správě.(Merkur ve Střelci)

 

Bude dobrým přítelem, ale vztah nesmí být příliš osobní.  Nepostrádá osobní kouzlo a šarm. Bude mu vadit  neotesané chování, i když sám někdy zapomene na společenské konvence. Mohl by mít  neobvyklý vkus. Přitahovat ho mohou umělecké formy, které jsou extrémně moderní nebo extrémně staré. (Venuše ve Vodnáři)

 

Bude postupovat pomalu, má  velkou vytrvalost a je cílevědomý. Není vysloveně agresivní, je-li však k boji donucen je silný, neústupný a inteligentní protivník. Bude šikovný, zručný a precizní. (Mars v Býku)

 

Má slabost pro dobré jídlo, což by mohlo vést k problémům s váhou. (Měsíc v 1. domě)

 

Bude mít blízko k mladým lidem. Zájem by mohl jevit také o pozemkové vlastnictví, zemědělství, geologii a ekologické problémy. (Merkur ve 4. domě)

 

Je dítkem štěstěny. Nepostrádá smysl pro romantiku a bude mít rád hudbu a zábavu. Vyzařuje radost ze života a má slunnou duši. Umění ho bude přitahovat v souvislosti s moderním pojetím. Trochu komediant.(Venuše v 5.domě)

 

Má smysl pro nadsázku a ironii. Dokáže bojovat za své přesvědčení. Bude nadšeně prosazovat ideály, které vyznává. Mnozí lidé s tímto aspektem se často angažují v organizacích, které mají vojenské zájmy. Militantní postoje ho mohou zavést i k armádě. (tento aspekt má Vlasta Parkanová a měl ho Nobel) (Mars v 9. domě)

 

Dokáže rychle a rozhodně jednat. Má silnou vůli a odvahu. Jedinečné výkony mu mohou jednou přinést slávu a vysoké postavení. S tímto aspektem bývá spojeno technické nadání a schopnosti a zájem o elektroniku a přírodní vědy. (Mars sextil Uran)

Uvedený aspekt zaručuje vitalitu, sebedůvěru a optimistické založení s kladným postojem k životu. Disponuje silou vůle a energií. Jeho velkorysost mu umožňuje získat ke spolupráci jiné lidi. Bude důvěryhodný a v jeho společnost bude vyhledávána. (Slunce trigon na asc.)

Mohl by být dobrým žákem, protože mu nechybí vytrvalost a schopnost pilně pracovat. Je prakticky zaměřený a má velký smysl pro detail. Kromě toho má dobrou paměť a smysl pro formu. Má silný charakter. Je věrným přítelem a nezná lichotky. Jeho komplimenty si musí každý poctivě zasloužit. (Merkur trigon Saturn)

Jeho svérázné a pevné vystupování může lidi zarážet. Mohlo by to ale sloužit jako rafinované, ale v zásadě férové maskování jít bez velkých prostředků do velkých akcí.
Toto je aspekt rytíře štěstěny a hráče pokeru :-). Měl by vyhledávat spolehlivé obchodní partnery. Bude trošku sebestředný, ale ne samolibý. (Mars opozice Jupiter)

Své myšlenky bude vyjadřovat půvabným způsobem. Bude hezké mu naslouchat a těžké něco odmítat (Váhy ve 3. domě).

Bude mít sklon pojídat různé tabletky, i kdyby to měly být třeba jen vitamíny. Jeho nejvroucnějším přáním bude být bohatý a prominentní. Z jeho pohledu to znamená, být nezávislý a to potřebuje.
(Býk v 10.domě a Ryby v 8. domě)

Každou jednotlivost registruje a přesně analyzuje. Jeho cílem bude dokonalost. Co bude dělat, bude chtít mít  bez chyby. Kvalita má přednost před kvantitou. Má obdivuhodnou vnitřní sílu, která se projeví teprve ve vážných případech. Skrytý hrdina. (Panna v1. domě a Lev ve 12. domě).

Váš syn by mohl něco znamenat. Není vyloučené, že ovlivní, možná i změní život mnoha lidem.

Reklama