Saturninka je narozena 24. 12. 1970 v Přerově

 

Rodiče vás patrně dostali pod stromeček. Jste Kozoroh, a když se podíváte na svůj koláč, zjistíte, jak důležitá je v tomto případě Vaše přesně uvedená hodina. Všechno máte na rozhraní.

Základní vlastností Kozoroha je pevnost a praktický přístup k životu. Řešení problémů je pro vás vždy složitější, protože cítíte odpovědnost za všechny, kdo tvoří váš uzavřený kruh. Kdo sáhne Kozorohovi na rodinu nebo známé, bude zničen. V tom jsou nekompromisní. Pokud Kozoroh pojme někoho za přítele, je věrný, obětavý a takový člověk má v něm pevnou oporu. Prakticky nenechá přátele padnout. Na druhou stranu je těžkopádný a zpravidla lpí na zaběhnutých pravidlech.

 

Pokud jste si hodinou jista, pak:

 

Máte asc. ve Vahách – znamená to zdrženlivost při navazování známostí a nedůvěru k novým lidem i věcem. Jakkoli se ale hned každému nevrháte kolem krku, nepůsobíte nepříjemně, nebo komisně. Jen zůstáváte stranou a zkoumáte daný objekt, dokud je na něm jen jediné zákoutí, kde ještě nemáte jasno. Teprve pak jste ochotna jej k sobě pustit. Vaše vystupování je decentní.

 

Dsc. máte ve Skopci – budou Vás přitahovat energičtí a akční jedinci, který projevují sílu osobnosti. Ráda budete ve společnosti zábavných lidí, kteří vyzařují lehkost a optimismus. Je to právě to, co Vy často u sebe podvědomě postrádáte. Kozoroží podstata je těžká. Odmítáte jakýkoli druh agrese. Paradoxně se s ní budete ale často setkávat.

 

Jste velice vytrvalá a dokážete dlouho o svém úmyslu nebo cíli přemýšlet, než jej zrealizujete. Chcete jasný a strategický postup a nerada se mýlíte. Pokud vás něco trápí, budete zamlklá (Merkur v Kozorohu).

 

V životě budete muset udělat hodně kompromisů, což Vás nikterak netěší. Vaše postupy jsou promyšlené, a tak míváte pocit, že by měly být beze zbytku přijaty. Nerada necháváte něco na pak, a pokud už do něčeho vrazíte energii, chcete všechno, nebo nic. Často berete věci příliš vážně. Pokud byste s někým hovořila o svých plánech, musel by to být někdo, komu plně důvěřujete. Raději ale o svých záměrech příliš nemluvíte. (Mars ve Štíru).

 

Podvědomou potřebou je sbírání informací, i tajných, o různých lidech. Vaše obchodní činnosti by mohly mít něco společného se smrtí (nemusíte zrovna jezdit s pohřebákem). Dědictví, historie, kriminalistika, klinická psychologie, patologie a podobně (je to jen aspekt – čili sklon duše). (Jupiter ve Štíru).

 

Následující spojení nebývá časté a těžko se vysvětluje. Budou vás zajímat věci kolem posmrtného života, parapsychologie a v životě byste mohla mít dost paranormálních zkušeností, které Vás tak jako jiné zemité znamení ani moc nevyděsí. Pojmete tyto zkušenosti jako součást Vaší cesty za věděním. Hodně z tohoto poznání se odehrává na úrovni Vašeho podvědomí. Intuici poslouchejte! I když často nevíte, proč si něco myslíte, lze říci, že máte schopnosti, senzibila. Budete schopna předvídat zlé události. (Saturn v 8. domě, Pluto ve 12. domě a Neptun ve třetím.)

 

Nesnášíte lenost a býváte zřejmě v tomto velice neústupná a náročná. Máte stejně vysoké nároky na sebe jako na ostatní. Váš domov je vaše svatyně a musí to tu šlapat. Milujete pořádek a čistotu. Zanedbaný oděv či něčí zevnějšek Vás bude provokovat. Nesnesla byste lenivého partnera. (Kozoroh ve 4. domě a Skopec v 7. domě.)

 

Zdravotně jste asi byla v dětství taková neduživá. Pokud se vám podařilo vyrůst z častých nemocí, budete dlouhověká.

Škodí Vám přílišné podléhaní pocitu, že něco špatně dopadne. Malujete si vlastní čerty na zdi. Události příliš prožíváte a neumíte se povznést. Mohla by vás provázet obava z nemocí. (Panna ve 12. domě a Ryby v 6. domě).

 

Pozor si dejte na kosti, páteř, klouby a horečnatá onemocnění.

Reklama