RenataP se narodila 31. 5. 1978 v 9.15 v Hradci Králové

 

Numerologicky jste sedmička - sedmička je Neptunské číslo a moc jich není. Je záhadná, idealistická a obdařená hlubokým vnitřním životem. Povětšinou má o schopnost navíc. S ohledem na Váš horoskop je to velice zajímavá kombinace a Vy budete velice zajímavý studijní materiálJ. Jste totiž Blíženec, máte asc. ve Lvu a navíc se sedmičkou v životním čísle… Neptun je uzavřený, hlubokomyslný a tíhne k iluzím, Blíženec pak naopak velmi otevřený, mnohdy povrchní, společenský a komunikativní, Lev zase hrdý, veselý a teatrální a do toho dsc. ve Vodnáři, který je všechno možné, jen ne ti tři předešlíJ . Snad nám napoví Vaše planety a domy…

 

Jste Blíženec – To je všudybýlek, který jeví zájem o všechno, co ho obklopuje, a o všem chce něco vědět. Jeho zájmy jsou proměnlivé jako dubnové počasí, protože je to takový motýlek, který se u květinky také zdrží jen chvilku, pak rychle odletí sosat zase jinam. Blíženci jsou komunikativní a optimističtí. Můžete se s nimi bavit prakticky o všem, protože o všem něco vědí…

 

Asc. máte ve Lvu – Budete působit hrdým, elegantním dojmem a máte přirozenou autoritu. Při chůzi se nehrbíte. Mnohdy si lidé budou zcela automaticky brát Váš názor za svůj, což často nepřiznají. Nesnesete klam, přetvářku a nefér jednání. Působíte jako baterka a kamkoli přijdete, jste vidět, i kdybyste nechtěla. Váš projev je nenásilný, ale výrazný. Jste jistě dobrý vypravěč a banální historka bude z Vašich úst znít jako megastory. Též budete mít dobrý přednes. Byla byste dobrá herečka.

 

Dsc. máte ve Vodnáři. Budou Vás přitahovat lidé, kteří „nedusí“. Zřejmě se budete cítit dobře vedle pokrokových, svobodomyslných typů, kteří mají něco společného s novinkami i odvážnými projekty. Obdivujete odvážné, nápadité a originální osobnosti. Mohla byste mít klidně vztah s člověkem, který se nechce, nebo nemůže ženit… To by vám ovšem časem vadilo.

 

Jste impulsivní, můžete náhle vzplanout, ale výbuchy temperamentu mají u Vás krátké trvání. Máte snahu jiným ve svém okolí citlivě dominovat a disponujete zdravým lidským rozumem. Pokud argumentujete, činíte tak proto, abyste obhájila nějaké své praktické zájmy. To, co Vás obtěžuje, neberete prostě na vědomí. (Měsíc ve Skopci a Merkur v Býku)

 

Ať se děje, co se děje, nutí Vás to být vepředu. Konkurence se nebojíte. Ve svých názorech a postojích jste pevná. To někdy vyvolává odpor lidí, kteří jsou jiného mínění. Vyzařujete sílu. Cítíte se být přitahována k lidem, kteří mohou vaši životní odvahu a sílu sdílet. (Mars ve Lvu)

 

Milujete dobré jídlo. Byla byste úspěšná též v povoláních souvisejících s pozemky, byty, zahradnictvím, potravinami a s předměty pro domácnost. Nezapřete idealismus. Mohla byste zdědit nebo jinak získat množství peněz a majetku. Ve druhé polovině života byste měla disponovat úctyhodným jměním. Budete mít štěstí i v loterii. (Venuše a Jupiter v Raku)

 

Tento aspekt je aspektem léčitelů a lidí pohybujících se na hranici „jiných realit“. Možná se lidé ve Vaší přítomnosti lépe uzdraví. Tento aspekt měl ale také například Aleister Crowley. (Uran ve Štíru)

Úspěšně spolupracujete s druhými, máte vlivné přátele. Je pro Vás důležité přátelství, práce v kolektivu a zajímáte se o vědecká dobrodružství a vynálezy. Máte silné lidumilné sklony, smysl pro lásku k bližnímu a úctu k důstojnosti člověka. Vyhýbáte se předpojatosti, upřednostňování a stranickosti. Přátel máte hodně mezi ženami. Jste laskavá ke svým přátelům a naopak. Přátelé Vám budou pomáhat radou i činem a naopak. (Slunce, Jupiter a Venuše v 11. domě)

Své znalosti dokážete užívat ku prospěchu věci. Svoji životní dráhu neponecháváte náhodě. Nechcete být pouhým divákem, ale chcete zasahovat do děje. Jste odolná a máte množství energie, která Vám umožňuje podávat vyšší výkon nežli jiným lidem. Musíte si dávat pozor, abyste se dík vysokým nárokům nesnažila sebou tíhnou i ty, kteří na to nemají, a tak jim působit pocit méněcennosti. (Merkur v 10.domě a Mars v 1. domě)

Vaše kariéra bude pestrá. Máte velkou touhu po lásce a uznání, které se snažíte nalézt v romantických vztazích, a v tvůrčím sebevyjádření. Máte nadání hudební, umělecké a především herecké. Máte "dobrý čich" na obchody i burzovní spekulace. Buďte ale opatrná. (Uran ve 4. domě a Neptun v 5. domě)

Tento aspekt ohlašuje velkorysé a optimistické chování a náladu. Jste družný a vždy ochotný pomoci. Dokáže jiné lidi udělat šťastnými tak, že mají pocit, že je to i jejich zásluha. (Venuše konjunkce Jupiter a Mars konjunkce Saturn)

Budete přitažlivá a budete mít mnoho příležitostí k navazování přátelských vztahů s opačným pohlavím. Tento aspekt dodává pocit vnitřní harmonie mezi vůlí a city. Umožňuje Vám bezkonfliktní sebevyjádření. (Slunce sextil Měsíc)

Pozor, abyste se nenechala manipulovat jinými lidmi. Můžete mít nepříjemné zkušenosti získané z raného dětství. Možná existují velmi emotivní a negativní vzpomínky, ke kterým se nechcete vracet, ale které se často vrací samy. (Měsíc kvadrát Jupiter a Venuše)

Někdy děláte předčasné závěry, aniž byste brala v úvahu všechny skutečnosti a stanoviska. Stále musíte mít na paměti, že Váš úsudek nemusí být neomylný. I když je Vaše  uvažování správné, může se stát, že neznáte všechny skutečnosti. Připouštíte si také mnoho starostí. Ve straším věku si dejte pozor, abyste nežila v neustálých obavách před nějakým nebezpečím nebo neúspěchem. Dávejte si zvláštní pozor při sepisování a podepisování smluv. (Merkur kvadrát Mars a Saturn)

Určitě budete mít ráda překvapení. Uvedený aspekt ovlivňuje spontánnost, která je důležitá zejména ve výtvarném umění. Tento aspekt je též nositelem náhlého finančního štěstí. (To už je druhýJ). Fakt si vsaďte.
Ve všem, co podnikáte, projevujete osobní styl. (Venuše trigon Uran)

Myslím si podle tohoto aspektu, že jste nějakou formou silně věřící a vaše víra by mohla mít i mystické rysy. (Ryby v 9. domě)

Jakkoli se zdáte být odolná vůči kritice, ve skutečnosti jste podivuhodně zranitelná ve svých citech. Nikdy nedá najevo, jak hluboce Vás zraňuje odmítnutí. Svou zranitelnost často skrýváte za důstojné chování a jednání. V partnerských vztazích vyžadujete určitou nezávislost. Zcela instinktivně chcete být v partnerském vztahu středobodem. (Vodnář v 7. domě a Rak ve 12. domě)

Váš partner mohl být zprvu Vaším kamarádem. Milostné vztahy máte často spojeny se zvláštními okolnostmi. Máte sexappeal a žádné potíže s navazováním milostných vztahů.

Aspekt (Slunce sextil Měsíc) Vám posiluje zdraví a vitalitu.

Aspekt (Merkur kvadrát Mars) varuje před nervovými poruchami. Jinak máte celkem dobrou odolnost.

Hezký víkend, Renato.

Reklama