Pentlička se narodila 31. 5. 1959 v 19.30h v Brně

 

Numerologicky jste šestka. Šestka je číslem Venuše, a ta je planetou lásky. Šestky jsou přívětivé a mají šarm i přitažlivost. Nepůsobí dusivě a bývají zpravidla oblíbené. Jako klasická bohyně lásky a krásy je šestka také náležitě marnivá. Má ráda vybranou společnost, krásné věci, špetky, zábavu i dobré jídlo. Šestka si umí užívat života se vším, co s sebou nese. Touží po štěstí a ráda by viděla jen to pěkné. Nebezpečím šestek je snaha dělat věci lepší, než jsou, což může někdy působit jako lehkomyslnost.

 

Jste Blíženec. Roztomilý všudybýlek, který jeví zájem o všechno, co ho obklopuje, a o všem chce něco vědět. Jeho zájmy jsou proměnlivé jako dubnové počasí, protože je to takový motýlek, který se u květinky také zdrží jen chvilku, pak rychle odletí sosat zase jinam. Blíženci jsou komunikativní a optimističtí. Můžeme se s nimi bavit prakticky o všem, protože o všem něco vědí…

 

Asc. máte ve Střelci. Budete se projevovat aktivně a společensky. Umíte se prosadit a těžko Vás přehlédnout. Na ostatní působíte zdravě a vesele. Máte ráda rovný boj, ale nijak zvlášť ho nevyhledáváte. Pokud budete k boji donucena, budete nepříjemný protivník, pro Vaši schopnost intuitivně vycítit nejslabší stránku nepřítele. Zacílíte a vystřelíte. Žádné dlouhé hledání strategie.

 

Dsc. máte v Blížencích. Budou Vás přitahovat zcestovalí a podnikaví lidé, kteří jsou živí a aktivní. Lenoši Vás budou rozčilovat. Potřebujete vedle sebe člověka, který Vás bude umět pobavit a bude akční i komunikativní. Rozčilovat Vás bude nedochvilnost, hnidopišství a malost osobnosti. Nejhorší je z Vašeho pohledu zřejmě "pilnej blbec". :-)

 

Snadno se unáhlíte a pak věci zase napravujete. Vaše výbuchy temperamentu mají ale krátké trvání. Jdete svou vlastní cestou. Jste mnohostranná, nezaujatá a neosobní ve své schopnosti poznávat pravdu. Více Vás zajímá skutečnost než osobní postoje a záliby. Jste schopna kvalitního a logického myšlení. Vyznáte se v mnoha věcech rychle a trefně se umíte vyjadřovat slovem i písmem. Máte vynikající slovník, výřečnost a schopnost jasného vyjadřování. Nic Vám neunikne. Vše, co se v okolí děje, je Vaším vědomím živě a intenzivně přijímáno a zpracováváno. Nemá-li být ale Váš vnímavý nervový systém přetěžován, měla byste přece jen dělat malou selekci.  Potřebujete čas od času samotu, abyste si odpočinula. Dokážete se na věci dívat z různých stran a vidět je i v jejich složitosti. To Vám  někdy ztěžuje rozhodování. Oplýváte bohatstvím nápadů a jste schopna nalézat stále nová a překvapivá řešení problémů nebo mezních situací. (Měsíc ve Skopci a Merkur v Blížencích)

 

Na základě skrytých motivací můžete uzavírat podivuhodná přátelství se zvláštními lidmi. Pozor na investice všeho druhu! (Jupiter ve Štíru)

 

Toto postavení podporuje popularitu a je příznivé pro jednání s nadřízenými a sebevědomé vystupování. V oblasti public relation byste byla šikovná a úspěšná. Také by Vám seděla práce v oblasti reklamy. Kladete velký důraz na osobní hygienu a slušné oblékání. Nesnášíte ve svém okolí nepořádek. Jste filantropicky založená a věříte v prozřetelnost. Máte velký zájem o duševní zkušenosti. Pokoušíte se aktivně přijít na stopu pravdě a máte hluboký soucit s potřebnými lidmi. V době nouze můžete nečekaně dostat pomoc a podporu, které si však zasloužíte dík minulým činům. (Slunce v 7. domě a Jupiter ve 12. domě)

 

Disponujete množstvím energie a železnou vůlí. Snažíte se přijít na kloub tajemstvím života. Tato konstelace hovoří o pravděpodobnosti poměrně obsáhlého dědictví. Naopak finanční ztrátu můžete utrpět v důsledku požáru, krádeže nebo prostřednictvím lehkomyslného partnera. (Venuše, Uran a Mars v 8. domě)

 

Uvedený aspekt zaručuje vitalitu, sebedůvěru a optimistické založení s kladným postojem k životu. Jste obratná při styku s veřejností. Vynikáte vtipem a originální konverzací. Můžete být dobrým diplomatem, protože dokážete porozumět jiným lidem. Přitahujete inteligentního partnera a také okruh přátel se rekrutuje z řad intelektuálů. Tento aspekt Vám také propůjčuje bystré smysly a rychle reagující rozum. (Slunce a Merkur konjunkce dsc.)

 

Tento aspekt Vám zajišťuje originalitu a intuici. Dík své pevné vůli a otevřenosti se dokážete pustit do věcí, v nichž jiní neuspěli. Můžete se stát organizátorkou nějakého hnutí, reformátorkou. Máte zvláštní přitažlivost, která budí důvěru a nadšení. Jste otevřená, upřímná, humanitární, máte pevný charakter a zpravidla se těšíte oblibě. Uvedený aspekt rovněž slibuje dobrou paměť a duševní nadání. Dokážete vnímat myšlenky a pocity jiných lidí, a proto se umíte chovat taktně. Máte vzácnou schopnost jednoduše, snadno a srozumitelně zprostředkovat své myšlenky a názory, a to Vám umožňuje porozumět si s lidmi. (Slunce sextil Uran a Merkur) (Tento aspekt měl Jiří Grossmann)

 

Tento aspekt příznivě ovlivňuje cit k hudbě a jiným uměleckým oborům. Máte hudební sluch. Jste velmi jemnocitná a s lidmi dokážete dobře navazovat a udržovat kontakt. Budete oblíbená. Tento trigon někdy napovídá, že jeho nositel musí ve svém životě snést hodně nepříjemného, ale přes všechnu tvrdost mu zůstává pocit radosti ze života. (Měsíc trigon asc. a Venuše trigon Jupiter)

 

Své myšlenky vykládáte poutavým a duchaplným způsobem. Máte bleskové intuitivní nápady, které také umíte prakticky zhodnotit. Vaše myšlení je pokrokové, ale trváte na tom, že ideje musí mít praktickou funkci, která se opírá o dlouhodobě ověřené hodnoty. Lidskost je pro Vás velmi důležitá. Můžete mít v životě více než jedno manželství nebo partnerství. Manželský partner by mohl být i Vaším partnerem v povolání. (Vodnář ve 3. domě a Štír v 11.domě)

 

Konstelace (Slunce sextil Měsíc) Vám posiluje zdraví a vitalitu. Zajímáte o věci, související se zdravím a správnou výživou. S osobní hygienou to myslíte velmi vážně. Váš zevnějšek bude pěstěný a hezký.

Hezký den!

 

Reklama