Manx - Narodila se 2. 1. 1974, ve 22.00 v Praze

 

Jste Kozoroh. Kozoroh je pevný, statečný a zpravidla konzervativní.

 

Máte asc. v Panně a dsc. v Rybách. To je docela náročné spojení... Mohlo by se vám často stávat, že člověk, kterého k sobě pustíte, bude velmi odlišný. Vaše podstata o věcech, které vám imponují na druhých, absolutně neví. Žijete opak svých protějšků a to, co se Vám zkraje jevilo zajímavé, může být časem právě kamenem úrazu. Jste jeden protiklad.

 

Budete impulsivní, ale Kozoroh Vás učí se ovládat. Někdy se ale stane, že selže, a pak je sopka proti Vám potůček. Tehdy jen stěží přemýšlíte o následcích a jdete do věci po hlavě. Platí to hlavně ve vztazích, a ne často. (Měs. Ve Skopci).  

Vaše přistupování k lidem bude přátelské, ale neosobní. Znamená to, že své soukromí nebudete ventilovat, ale vlastně vypadáte, jako byste byla sdílná a extrovertní. (Venuše ve Vodnáři). Tento aspekt také znamená, že pocit svobody ve vztahu bude pro vás prioritní. Umím si představit, že Kozoroh s vašimi aspekty půjde do rozvodu, je-li spoutáván. Zdůrazňuji to proto, že Kozoroh nemá rozvody rád. Je to pro něho jako osobní prohra.

 

Pokud si něco zamanete, může trvat poměrně dost dlouho, než se doberete cíle, ale zato se ho doberete i tam, kde to jiní už vzdali. Nejste zbrklá, postupujete s vytrvalostí a vírou ve výsledek. Kdyby Vás někdo donutil k boji, bude poražen, nikoli rychlostí, ale udolán strategií a pílí. (Mars v Býku).

Jste rasově nevyhraněná a liberální. Prosazujete morální kodex a nestranické metody. Stavíte zájem celku nad zájem jednotlivce a jste demokrat. (Jupiter ve Vodnáři).

 

Ke hmotě a penězům přistupujete jako k něčemu, co je potřeba mít, aby byl člověk schopen se pohybovat ve společnosti. Nezavrhujete ovšem nemajetné lidi. Sama byste ale takovým standardem trpěla. Potřebujete být zajištěná. Nejste snob, ani kdybyste byla velmi bohatá. Všechno totiž hodnotíte z hlediska upotřebitelnosti. Strach máte ze zruinování a nedostatku. Mohla byste ale „ujíždět“na starožitnostech. (Saturn v 10.domě a Mars v 8.domě).

 

Pozor byste si měla dávat především na cestách a v zahraničí. Tady vám hrozí ztráty pro omyly v komunikaci. Máte ale v této oblasti vysoce vyvinutou intuici. Čili když budete mít pocit, že někam nemáte jezdit, zůstaňte doma. (Neptun ve 3. domě). Dobře se posloucháte. Měla byste mít příjemný hlas a poutavý způsob projevu (Štír ve 3. domě). Při špatném uchopení pozor na přílišnou honbu za majetkem. (Merkur v Kozorohu).

 

Pokud jde o zdraví, myslím, že nemocná jste byla hlavně v dětství.

Zajímá vás všechno, co lze nějak využít. Na ženu budete mít i vzácný cit pro techniku.

Partnera byste ráda volila mezi takovými, kteří jdou intelektuální cestou. Ve vztahu jste neústupná. Romantické nálady a slabosti probíhají spíše ve vašem nitru – je to z vašeho pohledu jistější. (Ryby v 7. domě a Kozoroh v 5.domě).

Máte neuvěřitelnou sílu, která je ale skrytá uvnitř. Možná to ani nevíte. Projevila by se až v závažné situaci. Jste v podstatě skrytý hrdina (Lev ve 12. domě).

 

 

 

 

Reklama