Léthé se narodila 17. 8. 1955 v 1.15 h v Lučenci

 

Kromě toho, že jste numerologická devítka, máte tak zajímavý horoskop, že jsem špekulovala celý víkend, jak Vám to nejlépe „naservírovat“. Nakonec jsem zhodnotila, že s ohledem na to, jak pěkně máte postavený Váš Merkur vůči mému, nebude takový problém Vám sdělit věci tak, abychom neměly komunikační problém. Naštěstí J.

 

Devítka je už dost vysoké duchovní číslo. Hodně věcí se Vám nemusí vysvětlovat, chápete je přirozeně a zpětně máte hodně zkušeností. Prošla jste mnoho entit, proto hodně pojmete jen jako připomenutí bez toho, aby Vás to překvapilo. Často Vás zřejmě zlobí mnohdy pomalejší přístup druhých a řekněme cesta stylem „pokus-omyl“. Rada devítkám – váš názor bývá opravdu ten správný, jenže všichni nejsou jako Vy. Nemůžete od nich očekávat stejný vhled a intuici. Učte je, ale nementorujte. :-)

 

Jste Lvice „jako poleno“, a ještě k tomu srpnová. Až uvidíte svůj „koláč“, budete možná koukat jako já, protože je to síla!

Mezi Lvy jsou stejně propastné rozdíly jako mezi králi. Buď je to moudrý vládce a král a je všeobecně milován, nebo je to jen nadutý králíček, který si nevidí na špičku nosu a trůn používá jako masážní prostředek pro své ego. U Lvů hodně záleží na tom, kam se kloní jeho duše. Lev je zvyklý vyhrávat a je v tomto případě velkorysý. Lev žena má vybrané, královské chování a neztotožňuje s nízkostí a klamem. Těžko ji vtěsnat do úzkých, primitivních poměrů, ale v rámci poznání je ochotna sestoupit i mezi spodinu, jen proto, aby například pomohla, nebo pochopila problém, který pak s velkým nasazením řeší. Lvi milují potlesk, ale tváří se při tom rozkošně skromně. Lev je impulsivní, ale ne za každou cenu. Mnohdy to trvá dlouho, než se rozzuří, pak je zlý, ale jen chvilku. Lvi se nemstí. Pokud člověka nesežerou bezprostředně, později vychladnou a nevrací se.

 

Asc. máte v Raku. Na okolí působíte něžně, zranitelně a žensky. Ve společnosti vyvoláváte dojem křehkosti. A to bez ohledu na to, jak se cítíte. Budete mít vybrané způsoby a citlivý přístup k lidem, ale i k sobě. Odmítáte hrubost a násilí. Váš způsob dosahování cílů, bude rafinovaný a ženský.

 

Dsc. máte v Kozorohu. Budou vás přitahovat seriózní, pevní a praktičtí lidé, kteří si ví rady a mají postavení. Ráda byste měla partnera, od kterého se budete učit a který vás zabezpečí. Budete vyžadovat oporu a mužnost, ve smyslu kavalírského, ale skromného jednání. Chcete pevný charakter, vnitřní sílu a dokonalost.

 

Toužíte být obdivována a pozitivně hodnocena. Jste citlivá na svou osobu. Disponujete analytickým rozumem s výraznými schopnostmi k praktickému myšlení. Trváte na malicherné preciznosti, která se jiným může zdát pedantská. Okolní prostředí, zejména pracoviště, musí být racionálně uspořádané, musí být používány účinné metody a postupy... S velkou pravděpodobností dosáhnete v životě výrazné profesní a finanční úspěchy tím, že získáte a uplatníte dobré vzdělání a specializované schopnosti. Zakládáte si na správné gramatické formulaci i korektním pravopisu... V životě se orientujete především na práci a tvůrčí činnost. (Měsíc ve Lvu a Merkur v Panně)

 

A teď to začne!

(Vaše postavení planet je o velké vnitřní síle a obrovském, hmatatelném vlivu na své okolí. Je jenom na Vás, jak všechno využijete. V zásadě lze říci, že můžete lidem hodně pomoci, ale také uškodit. Záleží opravdu jen na tom, kam jdete.)

Prezentujete společenskou a osobní hrdost. Ráda pořádáte opojné a marnotratné oslavy. Při společenských událostech jste ráda středem pozornosti. Máte schopnost dramaticky vyjadřovat své city. Jste nadšeným milovníkem umění, máte smysl pro barevnost, jakož i nadání pro malířství a sochařství. Stavíte se  dobrosrdečně, vesele a mile. Musíte být vždy vepředu. Konkuruje-li někdo Vašim činnostem, dokážete ho hravě odstranit. Ve svých názorech a postojích jste pevná a neoblomná. Charakterizují Vás: sebevědomí, úsilí o rozvoj, optimismus. Jste velkorysá a očekáváte jako protislužbu ocenění. Dokážete-li při uplatňování své moci být nesobecká, získáte obdiv, náklonnost a naplnění v lásce. Získávat nebo ztrácet můžete prostřednictvím sňatku, žen, umění a šperků. (Venuše, Mars a Jupiter ve Lvu)

Máte dobrou paměť, nemáte ráda rutinu a jste trochu oportunista. Myšlení a řečové vyjádření bude ovlivňováno emocionálními faktory, které pocházejí z raného dětství a z prostředí rodiny. Jste citově snadno oslovitelná. Máte neukojitelnou zvědavost a touhu se učit. Jednoznačně převažuje intelektuální nadání. Máte zájem a předpoklady o komunikaci všeho druhu. V rozhovoru můžete někdy být velmi přímá až sarkastická. Chcete-li nějaké informace získat nebo předávat, vystupujete často velmi agresivně. Konstelace je vhodná pro reportéry a komentátory. Máte všechny předpoklady pro to, aby se vyznamenala v intelektuální oblasti. Z toho vyplývají vědecké zájmy a snaha osvojit si vědění. Ráda vyjadřujete vlastní myšlenky a ideje a šíříte je. (Slunce, Mars, Merkur a Měsíc ve 3. domě)

Velice by mě překvapilo, kdybyste neměla i několik vystudovaných škol, státních zkoušek a podobně.

Máte sklon střídavě hrát mužskou a ženskou roli: pasivní chování se může náhle změnit v agresivitu, a naopak. Tato konstelace propůjčuje krásu a obratnost při sebevyjádření. Máte umělecké a hudební nadání. Uvedené aspekty Vám propůjčují sílu vůle a odvahu. Domy, jejichž vládci jsou Mars a Slunce, jsou charakterizovány obrovskou aktivitou a rozvojem sil, stejně jako dům, v němž se nachází konjunkce. Můžete mít sklon i k agresivitě a aroganci, protože zde dochází k vyjádření principu moci Slunce, pomocí principu aktivity Marsu. Vážně je o Vás, kam tohle pošlete. J (Slunce konjunkce Mars,Venuše a Měsíc)

Další soubor aspektovaných planet Vám propůjčuje kreativitu a inspiraci, které se mohou projevit v uměleckých sklonech. Budete velkou milovnicí zvířat. Uvedený aspekt jednoznačně ukazuje na paranormální schopnosti. Nevědomá vnuknutí ovlivňují Vaše rozhodování. Charakterizuje Vás silná emocionální sensibilita. Tento aspekt Vás obdařuje též mimořádnou energií, která je použitelná při léčení. Dokážete rovněž své činnosti a akce plánovat a organizovat v tajnosti, čímž se Vám daří vyhnout se překážkám a odporu. Dokážete druhého prokouknout a nenecháte se napálit.
(Slunce, Měsíc a Mars sextil Neptun) (Tak mamutí sextil na Neptuna se hned tak nevidí a není pro něj srovnání) Pozor – všeho  lze použít jakkoli!

Když se podíváte na svůj koláč, uvidíte, jak máte planety doslova nahňahňané jen ve dvou domech. Vyjmu-li Neptuna v 5. domě, což může přinést problém s dětmi v jakékoli formě, a uzel ve Střelci, který Vás nabádá k opatrnosti na pohybový aparát.

Více než jiní si musíte dávat pozor, co komu říkáte, jak přemýšlíte a kam vložíte energii.

P.S.: Některé Vaše aspekty jsem, v zájmu seriózního přístupu, byla nucena i konzultovat. Váš horoskop, pokud to nevadí, je uložen jako mustr.

 

 

Reklama