Landriel – 29. 10. 1974 – Brno

 

 

 

Jestli jste psala, že se snad konečně pochopíte, tak já myslím, že to bude trochu fuška. Máte z pohledu mého velice zajímavý horoskop, a už mě Vaše hláška nepřekvapuje. J

 

Jste Štír, a to už samo o sobě slibuje nějaké tajemství nebo výzvu. Štír je navíc prakticky nezničitelný. Je to Fénix!

 

Asc máte ve Vodnáři  –  dává Vám to projev člověka, který ostatní nedusí. Budete mít smysl pro humor a ctít svobodu projevu. Vyjadřujete se a přemýšlíte pokrokově. Zajímáte se o novinky a snadno se přizpůsobíte. Vaše komunikace je logická a nemáte problém s reakcí. Pokud jste zaskočena, víte to patrně jen Vy.

 

Dsc máte ve Lvu Přitahují vás silní, stateční jedinci, kteří jsou veselí a optimističtí. Na druhou stranu povrchní chování, snobismus a honba za světskou slávou vás bude rozčilovat. Preferujete osobní sílu, pevnost a hloubku duše. Přitahuje vás královské vystupování.

 

Jestliže Vás někdo upoutá, což zase není tak snadné, protože vaše laťka je značně vysoko, jste odhodlaná ho ulovit.

Jste orientovaná na mezilidské vztahy. Zajímá vás, proč člověk dělá to, co dělá, a proč reaguje jeden tak a druhý jinak. Máte sklon podrobovat analýze lidskou duši. Jste takový psycholog z přirozenosti. (Merkur ve Váhách).

 

Tenhle aspekt (Venuše ve Štíru) se velice těžko popisuje. Já se mu usmívám, ale jen proto, že nejsem chlap. Jde o to, že jste doslova „femme fatale“. Myslím, že vstoupíte-li někomu do života, i kdybyste se pak odstěhovala třeba na konec mléčné dráhy, už s ním zůstanete. Nelze na Vás zapomenout. Vytváříte závislost, aniž za to můžete. Jste velmi hrdá a ctíte vlastní důstojnost.

 

Buď Vás může člověk bytostně nesnášet, nebo milovat. Nic mezi tím. Jste výrazná a zanecháváte v lidech dojem. Dobrý nebo špatný, každopádně nějaký. (Mars ve Štíru).

 

Máte soucit s trpícími a projevujete velikou účast lidem, kteří to potřebují. Bacha! To je zneužitelné. Byla byste dobrá zdravotní sestra, humanitární pracovník a podobně. (Jupiter v Rybách).

 

Pokud Vám někdo ublíží, nikdy nezapomenete, a i kdyby to bylo za dvacet let, budete čekat na příležitost, abyste mu mohla oplatit křivdu nebo příkoří. Stejně budete reagovat, jestli se ublížilo někomu, koho máte ráda. Vaše odplata je stejně intenzivní, jako by to bylo včera, a můžete být v tomto případě velmi tvrdá. Znáte motivace, které vedou lidi k některým činům, prakticky rozpoznáte lež okamžitě, a přesto jí někdy uvěříte. Jednoduše proto, že toužíte uvěřit. (Merkur a Venuše v 8.domě)

 

Nerada měníte svá stanoviska a názory. Ucelený obrázek si tvoříte pečlivě a pomalu, proto jej pokládáte za správný. (Býk ve 3. domě).

 

Je možné se Vám svěřit s tajemstvím a lze důvěřovat Vaší diskrétnosti. Byla byste schopna pracovat v utajení. (Kozoroh ve 12.domě).

 

Jste pozitivně naladěný, poměrně veselý člověk, který své okolí přítomností nedusí, ale vytváří závislost na své osobě. Máte instinktivní reakce, které bývají správné. Těžko ovšem akceptujete autority. Nesnášíte podřízenou roli, a pokud byste v ní byla, byla byste zatrpklá. Potřebujete přispívat vlastními nápady, jinak vás ta která činnost nebaví. Prostě u linky na výrobu šoupátek byste vydržela tak 10 minut, než byste si ji prohlédla. (Vodnář v 1. domě a Slunce trig. Jupiter.)

 

Dávejte si pozor na žaludek a nervy. Alkohol je pro vás fatální, tak moc nepijte. Vaše zdraví a kondice jsou závislé na stavu Vaší mysli. Jste náchylná k potížím s imunitou, tedy alergiím.

Reklama