karmelie2 – se narodila 29.7.1963 v 17:05 ve Znojmě

 

 

Lev je velkorysý, optimistický a hrdý. Má jednu zvláštnost, kterou nemá jiné znamení. Pokud sledujete člověka při vstupu do lokálu, který se  napřed rozhlédne, nikoli proto, aby zjistil, kde je volné místo, ale proto, aby se podíval, zdali všichni zaregistrovali, že vešel, je to tutově Lev. Dělá to zcela podvědomě. Teprve jako druhou věc řeší, jestli si vůbec má kam sednout. Inu král je prostě král a vyžaduje pozornost.

 

asc. máte v Střelci – Budete emotivní a váš projev působí vesele. Kam přijdete, tam se o vás ví. Model „sedávej panenko v koutě“ je sice pěkný, ale pokud byste ho aplikovala, tak jedině proto, že právě toto vzbudí pozornost. Je to spíše roztomilé. Preferujete spravedlnost a vaše hodnocení je směrováno na globál. asc. ve Střelci se zaměřuje na sledování jasných cílů.

 

dsc. máte v Blížencích. Přitahují vás zcestovalí lidé s rozhledem a schopností komunikace. Máte ráda lidi, kteří umí více, než jeden jazyk. Cestování Vás bude lákat, ale také budete chtít při tom něco poznat. Válení po plážích asi nebude Váš obor. Raději byste podnikala, než byla v poměru zaměstnaneckém. Máte obchodního ducha.

 

Naleznete-li  jasný směr toho, co chcete, patrně nebude moc věcí, které Vás dokáží zastavit. (Měsíc ve Štíru).

 

Důvěřujete svým schopnostem. Máte zdravý optimismus. Jednáte velkoryse a máte tendenci, přehlížet detaily, které jsou z Vašeho pohledu nepodstatné. Nimrat se v podrobnostech asi nebudete.(Merkur ve Lvu)

 

Budete lehce náladová, ale žádný velký problém, protože Vám tento aspekt brzdí ostatní postavení planet. Většinou hodnotíte věci citem .(Venuše v Raku)

 

Pozor na zaměňování  vlastních tužeb s touhami druhých. Jinými slovy, filtrujete pocity ostatních, přes své vlastní. Je rozkošné, jak máte dojem, že co se líbí Vám, bude příjemné i druhým. Myslíte, že když nejste schopna jednat ošklivě, druzí jsou stejní. Můžete být proto někdy z jednání společnosti překvapená. Máte společenský půvab. Odmítáte bezpráví. Takové jednání je dle Vás odrazem morální slabosti. Byla byste dobrý kantor. (Mars ve Váhách a Jupiter ve Skopci).

 

Budete šikovná v public relation. Líbilo by se Vám oblasti reklamy a šla by Vám práce s veřejností. Možná byste udělala politickou kariéru.(Slunce v 7.domě a Měsíc v 10.domě).

 

Jste laskavá a ohleduplná k ostatním. Dokážete usmířit lidi a razíte mírové řešení problémů. Máte nezávislé myšlení a sklon k nadsázce. Dokážete bojovat za své přesvědčení. Pozor na tendenci stranit oblíbeným lidem. (Mars v 9.domě a Jupiter ve 3.domě.)

 

Vaše motivy se snažíte očistit od zištnosti a takové jednání vás mrzí. Budete se zabývat duchovními aspekty života. Znamená to, že budete zkoumat pohnutky  a přitahuje vás duševní bohatství. Nehrozí Vám ale odklon reality, protože jste nohama na Zemi.(Uran v 8.domě a Saturn ve2.domě.)

 

Vaším nebezpečím jsou emoce a nálady, V přítomnosti žen byste mohla být nejistá a ztrácet zcela neopodstatněně sebedůvěru. Neřešte příliš minulost. Bolestné vzpomínky, by Vám bránily být šťastná v přítomnosti. Pak byste působila mrzutě. (Měsíc kvadrát Merkur a Saturn.)

 

Do jisté míry občas vyhledáváte samotu. Máte tak čas přemýšlet a uskutečňovat cestu zpět do sebe, což je pro Vás důležité. Máte pak pocit postupu vpřed.(Blíženci v 7.domě a Ryby ve 3. domě).

 

Zdravotně si dejte pozor na nervová onemocnění a dýchací potíže(astma).(Střelec ve 12.domě).
Reklama