Irene – se narodila 6. 7. 1970 v Alma-Atě, patnáct minut po půlnoci (s tím byl malinko problém, protože souřadnice zahraničních měst nemám, ale vypátrala jsem je).

 

Numerologicky jste trojka. Budete zvídavá, podnikavá s obchodním duchem. Zřejmě ráda cestujete a poznáváte nové lidi. Nebezpečím trojek je právě touha poznávat nové. Měly by se naučit napřed dokončit jedno, než začnou druhé. Zbytečně pak dějí dvacet věcí najednou. Mívají ale dostatek síly.

 

Jste Rak – budete ženská a emotivní. Vaší předností bude schopnost empatie a silné sociální cítění. Máte cit pro trpící a rozumíte dětem. Vaše péče o děti se orientuje na jejich potřeby. Jste schopna obětovat své pohodlí i pohodlí partnera pro pohodlí dětí. Nebezpečím Raků je slabá nervová soustava a sklon k příliš emotivnímu projevu. Pokud je Rakovi ubližováno, pláče. Boj, pokud to musí být, je namířen na srdce protivníka. Umíte člověka totálně rozebrat.

 

Asc. máte v Raku - Jste tedy Rak v Raku, a to může být mnohdy dost složité. Navenek působíte něžně, zranitelně a žensky. Ve společnosti vyvoláváte dojem křehkosti. A to bez ohledu na to, jak se cítíte. Budete mít vybrané způsoby a citlivý přístup k lidem, ale i k sobě. Fanda boxu asi nebudete. Jakýkoli náznak hrubosti odmítáte. Váš způsob dosahování cíle bude rafinovaný a ženský.

 

Dsc. máte v Kozorohu. Budou vás přitahovat seriozní, pevní a praktičtí lidé, kteří si ví rady a mají postavení. Ráda byste měla partnera, od kterého se budete učit a který vás zabezpečí. Budete vyžadovat oporu a mužnost, ve smyslu kavalírského, ale skromného jednání.

 

Chcete být  pozitivně hodnocena. Životně toužíte po romantice a láskyplné náklonnosti. Potřebujete milovat a být milována. Jste citlivá na lichotky. Milujete zábavu všeho druhu, umění i sport. Váš dům či byt chcete mít zařízený s vkusem a uměleckým citem. Své pocity umíte někdy dramatizovat. (Měsíc ve Lvu)

 

Máte dobrou paměť, protože zážitky kombinujete s pocity, které je vrývají do paměti. Jste mimořádně citlivá na postoje a mínění svého okolí. Pozor na sebe vztahovačnost. (Merkur v Raku)

 

Jste schopna velmi silné náklonnosti. Prezentujete se silnou společenskou a osobní hrdostí. Ráda pořádáte opojné oslavy. Máte schopnost dramaticky vyjadřovat své city. Ve škole Vám zřejmě šla recitace a předčítání. Souvisí to se smyslem pro barevnost mluvy.  Můžete mít nadání pro malířství a sochařství. Jste dobrosrdečná, veselá a milá. Ráda mluvíte o umění. (Venuše ve Lvu)

 

Pozor na afektovanost a náladovost. Nepotlačujte zlost a výrazné emoce, vedlo by to k psychosomatickým onemocněním. (Mars v Raku a Jupiter ve Váhách)

 

Máte podnikavého ducha. Jste silnou osobností, která se nedá odvrátit od vytyčeného cíle. Jste vybavena velkou energií a regeneračními schopnostmi vlastního těla, což Vám pomáhá překonávat neduhy. (Slunce v 1.domě a Měsíc ve 2.domě)

Dokážete se snadno a lehce vyjadřovat. Dělá Vám dobře literatura a poezie. Jste schopna harmonické výměny myšlenek. Máte sklon analyzovat milostné vztahy a společenské kontakty. U vás je to ale nutné, abyste se nespálila. (Venuše ve 3.domě)

Budete mít zřejmě ráda i sport. Máte dobrou tělesnou odolnost. Vyžadujete absolutní svobodu jednání. Schopnost jednat, sebedůvěra a odvaha z Vás činí vůdčí osobnost. (Mars v 1. domě)

Máte smysl pro spravedlnost. Ráda uzavíráte přátelství se staršími, vážnými lidmi, kteří příznivě ovlivňují Vaše schopnosti a postup. Vaše kariéra bude pestrá. (Saturn v 11.domě a Uran ve 4. domě)

Touhu po lásce a uznání se snažíte nalézt v romantických vztazích a v tvůrčím vyjádření. Máte nadání hudební, umělecké a především herecké. Profesně můžete mít spojení s výchovou, uměním a zábavními středisky. (Neptun a Jupiter v 5. domě)

Máte mimořádnou inteligenci a dříve, než začnete jednat, přemýšlíte. Vyjadřujete se jasně a logicky. Působíte někdy lehce nervózním dojmem. Jestliže se naučíte plně využívat svoji inteligenci, můžete dík svým mimořádným schopnostem dosáhnout významného uznání i proto, že jste silná a výrazná. (Slunce a Merkur v konjunkci s asc.) (To je hodně silný aspekt.)

Měla byste si dávat pozor při navazování milostných vztahů. Přestože Váš horoskop hovoří vlastně o pocitu štěstí v lásce, mohla byste svůj omyl pocítit až v soukromém, rodinném životě. Doslova si dávejte pozor, abyste si nepřivedla domů někoho, kdo by Vám později ubližoval, nebo byl jinak destruktivní. Tvrdý partner Vám štěstí nepřinese. Všeobecně tento aspekt znamená, že cosi Vám může později jako by rozbít pohodu doma. Je to jen aspekt, čili pravděpodobnost, ale ne dogma. (Venuše kvadrát Saturn a Pluto ve 4.domě)

Jste přitahována kultivovanými, půvabnými a harmonickými lidmi. Ráda byste pracovala doma, nebo s ohledem na umělecké nadání i na volné noze.(Váhy v 5. domě a Panna ve 4.domě)

Zajímají Vás duševní aspekty života. Jestliže někdo z Vašeho úzkého kruhu přátel zemře, dotýká se Vás to více, než dáváte najevo. Pojem smrti nemáte vyřešený. Vzhledem k tomu, že máte silně vyvinutou představivost, měla by se vystříhat všech myšlenek na nemoci. Nečtěte „Domácího lékaře", protože kromě zánětu prostaty byste na sobě asi našla půl obsahu. :-))  (Vodnář v 8. domě)

Máte jinak vcelku zdravou konstituci, málokdy budete vážně nemocná. Disponujete mimořádnou regenerační schopností. Přestože máte na pohled křehkou tělesnou konstituci, jste velmi pohyblivá.

Reklama