Fructia se narodila 5. 5. 1988 v 9.45h v Jindřichově Hradci

 

Numerologicky jste devítka, což je už vysoké duchovní číslo. Hodně věcí se Vám nemusí vysvětlovat, chápete je přirozeně a zpětně máte hodně zkušeností. Prošla jste mnoho entit, proto hodně pojmete jen jako připomenutí bez toho, aby Vás to překvapilo. Rada devítkám – váš názor býva opravdu ten správný, jenže všichni nejsou jako Vy. Nemůžete od nich očekávat stejný vhled. Učte je, ale nementorujte. :-)

 

Jste Býk. Budete praktická, rozhodná a hezká. Máte klidný a starostlivý pohled. Většina žen v Býku má velké, tmavé oči.

Jste orientována na rodinu a její blaho. Máte smysl pro vnímání detailů. Své vztahy vybíráte pečlivě, i když dost často nesprávně. Velmi Vám záleží na rodině a jejím blahu. Pro své děti nebo rodinné příslušníky jste schopna se obětovat.

 

Asc. máte v Raku. Na okolí působíte něžně, zranitelně a žensky. Ve společnosti vyvoláváte dojem křehkosti. A to bez ohledu na to, jak se cítíte. Budete mít vybrané způsoby a citlivý přístup k lidem, ale i k sobě. Fanda boxu asi nebudete. Jakýkoli náznak hrubosti odmítáte. Váš způsob dosahování cíle bude rafinovaný a ženský.

 

Dsc. máte v Kozorohu. Budou vás přitahovat seriózní, pevní a praktičtí lidé, kteří si ví rady a mají postavení. Ráda byste měla partnera, od kterého se budete učit a který vás zabezpečí. Budete vyžadovat oporu a mužnost, ve smyslu kavalírského, ale skromného jednání. Chcete pevný charakter a vnitřní sílu.

 

Jste taková neřízená střela, která může buď ničit, nebo budovat. Budete veselý optimista. Jste mnohostranná, nezaujatá. Hledáte pravdu. Více se zajímáte o skutečnosti než osobní postoje. Jste schopna logického myšlení. Máte ovšem slabší nervový systém. Živě a intenzivně zpracováváte všechno, co se kolem Vás děje. Jste-li však příliš dlouhou dobu vystavena silný podnětům, dostaví se únava a občas i podrážděnost. Potřebujete proto čas od času samotu, abyste si odpočinula. Dokážete se na věci dívat z různých stran. Přitahují Vás lidé, kteří mají pohyblivé myšlení a bystrý intelekt. Potřebujete dostatek volnosti pohybu. Trávíte hodně času nejrůznějšími společenskými aktivitami. Máte literární talent. (Měsíc ve Střelci a Venuše i Merkur v Blížencích)

V životě půjdete svou cestou a nebudou Vás zajímat konvence, pokud budou neslučitelné s Vaším logickým myšlením a praktickou činností. Výsledek Vaší aktivity bude konstruktivní nebo destruktivní. Může se u Vás objevit snaha rozbít nějaký zaběhnutý řád, protože dojdete k tomu, že je nefunkční. Máte snahu používat finanční a materiální prostředky optimálně ku prospěchu více lidí. Jste labužník, milujete vybraná jídla a luxusní prostředí. Dokážete podnikat ve velkém měřítku, plánovat a realizovat své aktivity dlouhodobě. (Mars ve Vodnáři a Jupiter v Býku)

Jste dobrák a máte lidumilné sklony, smysl pro lásku k bližnímu a úctu k důstojnosti člověka. Máte živý zájem o komunikaci a výměnu myšlenek s přáteli a skupinami lidí. Zvláště dobře se cítíte ve společnosti lidí, kteří stimulují Vaše myšlení a rozmnožují vědění. Váš postoj je přátelský, ale neosobní. (Slunce a Merkur v 11. domě)

Vaše chování často vychází z nevědomých pohnutek. Vaše city jsou snadno zranitelné. Věříte v osud, nebo rozhodně máte vlastní přístup k hodnocení věcí kolem lidského osudu, tajemství života vás aktivně zajímá. (Venuše v 11. domě a Mars v 8. domě)

Můžete zajímat o zvláštní metody léčení, homeopatickou medicínu a jiné terapie. Bude to dílem také proto, že Vám zřejmě nedělají dobře léky. Půlka Paralenu bude asi pro Vás jako pro jiného celý brufen. (Saturn a Neptun v 6. domě)

Jste sluneční typ a dokážete uskutečňovat své cíle pomocí vlastního vlivu. Příjemná osobnost a velkorysá, optimistická nátura by Vám mohla přinést štěstí. Dík svému optimismu a zájmu o blaho všech se Vám často daří získávat pro své cíle a spolupráci ostatní. Protože je Jupiter vládcem devátého domu, resp. znamení Střelce, a ovládá filosofii, náboženství a jakýkoli model skupinového myšlení, jste s touto konjunkcí schopna získat moc a vliv. (Slunce konjunkce Jupiter) (To je moc hezký aspekt.)

Protože máte slabé nervy, mohla byste podléhat náhlým změnám nálady a bolestem hlavy. Váš citový život potřebuje podněty, jinak se začnete brzy nudit. (Měsíc konjunkce Uran)

Největším nepřítelem můžete být Vy sama sobě. Jestliže při svých občasných rázných a energických způsobech vyjádření narazíte na nějaké překážky, přivodí to zdravotní potíž ve formě například neurózy. Navíc Vás to podněcuje prosazovat svá přání a představy o „zlom krk“. Vám to ale trošku krotí dsc. (Slunce kvadrát Mars)

Budete mít zvláštní cit pro hudbu. Relaxace pomocí hudby by Vám mohla dělat dobře. Vnitřně Vás harmonizují tóny. Máte schopnost chápat aspekty života, které jsou jiným vzdálené, proto jste často instinktivně ve správnou dobu na správném místě a té pravé osobě řeknete to správné. (Slunce trigon Neptun)

Můžete mít zámožné přátele, kteří Vám mohou hodně pomoci. Protože Vaše některé plány jsou sice bohulibé, ale drahé. Máte velkou šanci je uskutečňovat právě s pomocí lidí, kteří tvoří okruh vašich známých. (Je to šťastný aspekt.) (Býk v 11. domě)

S konstelací (Merkur v Blížencích) jsou nejčastěji spojena povolání jako  vědecký pracovník, matematik, počítačový odborník nebo reportér. Zajímají Vás oblasti mechaniky, elektroniky nebo technické směry.

Ráda flirtujete a mohla byste prožívat i tajné romance. (To je ta Venuše ve 12. domě a v Blížencích) J

Hlídejte si cukr v krvi.

Mohla byste mít častější problémy a nedorozumění s rodiči.

Reklama