Plním slib a vkládám první horoskop na přání. Budu je vkládat na přeskáčku, tak, jak je vylosuji. Dnes je to dítko jedné z vás. Bohužel nelze probrat všechny aspekty, to by bylo na dvě stránky. Tak jsou to ty nejdůležitější.

 

Čtenářka femme napsala data své dcerky. 7. 7. 84… Je to  malý Lvíček, takže rozhodně půjde o osobnost.

 

Vaše dítko má asc. v Raku a dsc. v Kozorohu.

Pro vás a potažmo i pro tuhle princeznu to znamená, že její Lví podstata se kloní hodně k emocím a citovému prožitku. Bude takovým příjemným, v raném věku i dost přecitlivělým Lvíčkem. Lev je královské znamení, takže určitá grácie, se kterou přistupuje k ostatním, bude určitě patrná. Roste vám milý Lev, který takříkajíc nezparoubkovatí, i když v současné době by mohla být roztomile panovačný komediant, který se dokáže zatvářit tak nešťastně a vystřihnout tak dokonalou hereckou etudu na téma „velice jste mi ublížili a já teď trpím,“ že jí těžko něco odmítnete.

Její vztah ke hmotě bude podivný – buď bude přehnaně šetřit, nebo v zápětí nesmyslně utrácet. Inklinuje k charitě. (Slunce ve 12. domě).

 

Dsc. v Kozorohu – velký důraz přikládá cti a přátelství. Oceňuje pevnost a řád, ale sama jej těžko umí nastolit. 

 

Mohla by se v budoucnu dost dobře uplatnit jako zdravotní sestra nebo kantorka. Má přirozený talent poutavou formou sdělovat fakta a přirozeně ji zajímají osudy ostatních, se kterými je schopna se jaksi ztotožnit. Neptun v 6. domě a Venuše v Raku.

 

Budou ji zajímat různé obory medicíny a péče o zdraví. Přednost by mohla dávat netradičnímu způsobu léčby. Její konání bude vyzařovat tajemno, a to ji také bude zajímat. (Měsíc ve Štíru).

Může přitahovat zvláštní náhody, které se ona sama bude později snažit rozklíčovat. (Pluto ve Váhách ve 4. domě a Neptun a Mesíc sextil Neptun). Později bude preferovat energii matky. Její vztah k opačnému pohlaví bude náročný. Má tendenci vysnít si protějšek a snažit se napasovat člověka do ideálu, což bývá nebezpečné. Mohla by mít manžela o dost staršího. (Jupiter v Kozorohu)

 

Zdravotně by si měla dávat pozor spíše na nezvládnuté emoce a vzhledem ke slabší psychice by neměla přetěžovat nervy a bude mít slabší žaludek. (Měs. kvadrát Merkur).

 

Je to člověk schopný hodně věcí předvídat.

 

Další horoskop zítra a dřív.

Reklama