Evelyn se narodila 11. 2. 1960 ve 3.30 v Nymburku

 

Numerologicky jste ne trojka, ale dvojka  - Upřímně to jde lépe i k Vašemu horoskopu. Máte to zajímavě rozložené i v datu. Leží tady Slunce - to je 1, vedle 2, a to je Měsíc. V běžném životě se to může slušně potlouct, protože jednička je energická a silná a dvojka citová a snová. Vy jste ale dvojka i životní, tak budete hodně věcí filtrovat přes sebe. Asi dost často uvažujete, i nahlas, jak by bylo Vám v určité situaci a umíte si všechno i dost slušně naprojektovat na sebe. Pak trpíte s druhým stejně jako on. Dvojka je hodně empatická a potřebuje romantiku, i kdyby ji měla jenom číst. Spíš si ale myslím, že i s ohledem na horoskop se Vás hodně věcí dotýká, ale snažíte se to nedat najevo. To může být důvodem různých modýlků typu "špatně spím" a také "poskakuje mi srdce" :-). Hodně dvojek mělo např. "holtra", který nic neodhalil. Budou se Vám líbit obrazy s modrou barvou.

 

Jste Vodnářka. Základním rysem Vodnářů je potřeba svobody a touha po pokroku. Vodnář je v zásadě revolucionář, ctící moderní pojetí života. Žena Vodnářka je navíc velice originální. Vlastně by měla být na ulici okamžitě poznat. Taková žena bude patrně velmi originálně oblečena a přitom s vkusem a neobvyklými prvky. Mezi Vodnářkami je nejvíce módních návrhářek, stylistek a uměleckých kadeřnic. Kdyby se taková žena oblékla v „sekáči“, dohromady za pět stovek, bude působit, že vylezla z drahého butiku

 

Asc. máte ve Střelci – Ve společnosti jste výrazná, komunikativní a Vaše vystupování má šťávu. Dokážete poutavě vyprávět a jste vtipná. Jste klasický ochránce slabých a nespravedlivě stíhaných. Umíte se bít za svou pravdu, či všeobecně prospěšnou věc. Váš humor může být sarkastický a načernalý.

 

Dsc. máte v Blížencích -  Budou Vás přitahovat zcestovalí a podnikaví lidé, kteří jsou živí a aktivní. Lenoši Vás budou rozčilovat. Potřebujete vedle sebe člověka, který Vás bude umět pobavit a bude akční i komunikativní. Rozčilovat Vás bude nedochvilnost, hnidopišství a malost osobnosti. Nejhorší je z Vašeho pohledu zřejmě "pilnej blbec". :-)

 

Ve Vašem bytě bude pěkně a bude zřejmě zařízen s uměleckým vkusem. Máte živou fantazii a dobrou paměť. Myšlenky a vzpomínky dokážete věrně reprodukovat. K závěrům dospíváte spíše intuicí. S mimořádnou sensibilitou a obrazotvorností mohou být spojeny básnické a výtvarné vlohy. Pozor - můžete být  někdy až hypersensitivní a výroky, které vůbec nebyly míněny osobně, můžete pokládat za kritiku své osoby. (Měsíc ve Lvu a Merkur v Rybách)

 

Vystupujete sebevědomě a seriózně. Svojí schopností kultivovaného projevu a ovládat se získáváte hodně sympatií. Obklopuje Vás nádech něčeho tajuplného, což přitahuje muže. V umělecké oblasti se můžete vyznamenat vyhraněným smyslem pro kompozici a strukturu. Máte předpoklady stát se vedoucím řídícím pracovníkem a zastávat odpovědné místo. Potřebujete mít praktický důvod pro všechno, co děláte. Korektně plnit úkoly pokládáte za věc své cti. Neznáte lenost nebo nedostatek energie. Budete pracovitá, aktivní žena. (Venuše a Mars v Kozorohu)

 
Málokdy se mýlíte, a tak někdy můžete mít sklon vnucovat jiným svoji vůli. Hodnotové měřítko spočívá na tom, co přináší praktické výsledky. Máte obchodní zdatnost ve všem, co souvisí s publikační činností, nakladatelskou činností, rozhlasem, televizí. Mohla byste mít také originální nápady, jak přijít k penězům. Finanční a podnikatelské záležitosti metodicky plánujete. (Slunce a Merkur ve 2. domě)

Takhle naflákané planety v jednom domě se hned tak nevidí J
Jste láskyplná a potřebujete harmonii. Jste příjemná, společenská, sympatická. Zakládáte si na fér hře a máte ráda ocenění. Dík své družné povaze máte velký okruh známých. To vytváří dobré předpoklady pro uzavírání obchodů, romance a sňatek. Nechcete být pouhým divákem, ale chcete zasahovat do děje. Jste velmi impulsivní a také zvyklá tvrdě pracovat. Vaše ctižádost by Vám mohla přinést uznání okolí. Ráda sportujete a máte tělesnou odolnost. Vyžadujete absolutní svobodu jednání a nestrpíte žádné vměšování. Schopnost jednat, sebedůvěra a odvaha z Vás činí vůdčí osobnost, ačkoliv nemusíte mít žádné organizační nebo řídící funkce. Vyznačujete se optimistickou a družnou osobností. Máte sklon zaměřovat se na slunné stránky života. Jste čestná, důvěryhodná, přátelská a ochotná. Z těchto důvodů určitě také populární a oblíbená. V životě budete mít štěstí. Vždy Vám na pomoc přijde prozřetelnost, někdy v posledním okamžiku. Jste věrný přítel, který dokáže v nouzi vždy pomoci. Máte jasné myšlení a výrazný smysl pro spravedlnost. (Venuše, Mars, Jupiter a Saturn v 1. domě)

Jste naplněna hlubokou láskou k životu, což z Vás dělá odolnou bytost s vůlí žít. Nejednou jdete hlavou proti zdi. Pokud změníte své stanovisko, uděláte to neočekávaně. Naučit se máte ovládat své emoce, ventilovat energii, aby se nekumulovala a naslouchat. (Venuše konjunkce Mars a Slunce opozice Uran)

Při duševní práci jste nejraději sama. Máte slabost pro malířství, sochařství a hudbu, což je při vašem množství energie dobrý aspekt pro uvolnění napětí. Máte-li respektovat nějaký světový názor, musí být pro Vás do nejmenšího detailu logický a použitelný. Jinak si uděláte svůj vlastní, pro který ještě strhnete i druhé. :-) (Ryby ve 3. domě, Panna v 9. domě a Býk v 5. domě)

Jste zvláštně šaramantní a dokážete si obratně získat druhé, aniž byste vyvíjela nějaký tlak. Je to tak nějak automatické. Lidé s touto konstelací se rádi obklopují dynamickými, podnikavými a mocnými přáteli, kteří vyřizují mnoho obtížných věcí. Vždy proto najdete lidi, kteří Vaše úmysly a přání realizují. Potíže Vám mohou vyplývat z plánů, které visí "ve vzduchu" a které se  nedaří realizovat. Vůči svému partnerovi  jste loajální, protože máte vrozený cit pro fair play a osobní zodpovědnost. Můžete mít v životě více než jedno manželství nebo partnerství. Při tomto postavení planet je často manželský partner i  partnerem v povolání. (Váhy v 10. domě, Štír v 11. domě a Střelec ve 12. domě)

Jste často k sobě velice kritická a nejste schopna se pochválit. Kontrolujete a analyzujete své chování i činy. Naučte se uvolnit a neřešit. (Pluto v Panně)Tyto aspekty měl (Karel Höger a Alfréd Nobel)

Máte zájem o cizí kultury, náboženství, rasy a společenské systémy. Věnujete se v těchto oborech studiu, a pokud to finanční situace dovolí, ráda byste podnikala dlouhé cesty do cizích zemí.

Dávejte si pozor na nemoci z přepracování a vysoký krevní tlak. Přeji krásný den, Evelyn.

Reklama