Anai se narodila 26. 7. 1955  v 17.00 v Praze

 

Numerologicky jste osmička. Osmička je číslem karmy. Hodně záleží na tom, co osmičku motivuje a kam směřuje, každopádně tam dojde, ale nikoli bez obtíží. Osmičky jsou tady, aby si něco odžily, něčemu se naučily a cosi pochopily. Je to velice silné číslo a silný člověk. Všechno posuzuje z hlediska kvality. I lidi. Její měřítko hodnot je přímým odrazem hloubky její duše. Pokud se dá osmička a duchovní cestu, bude brzy dál nežli druzí. Pokud jde cestou hmoty, zbohatne, ovšem tady záleží na tom, jak k bohatství došla. Je to karmické číslo, tudíž jí nic neprojde. Osmičkám se činy vrací velice rychle.

 

Jste Lev. O Lvech už jsme hodně mluvili. Lev je velkomyslný a rád je středem pozornosti. Nesmírně důležitá je pro něho osobní nezávislost. Má neustále potřebu tvořit a vyrábět něco nového, a to v duševní i materiální oblasti. Má vyhraněný smysl pro dramatičnost. Symbolizuje ho vznešenost, moc a důstojnost. Moc zvyšuje jeho sebevědomí. Je odvážný a smělý, ale nikdy nebojuje nečistým způsobem. Je-li vítězství na jeho straně, je velkodušný. Podlehne-li, zůstává neporaženým. Jsou to klasické Lví vlastnosti, které lze aplikovat na okolí jakkoli, takže je nutné, aby si vždy zachoval tvář moudrého, člověka a zůstal pokorný. Paradoxně právě pokora činí správného Lva ještě mocnějším.

 

Asc. máte ve Střelci. Budete se projevovat aktivně a společensky. Umíte se prosadit a těžko Vás přehlédnout. Na ostatní působíte zdravě a vesele. Máte ráda rovný boj, ale nijak zvlášť ho nevyhledáváte. Pokud budete k boji donucena, budete nepříjemný protivník, pro Vaši schopnost intuitivně vycítit nejslabší stránku nepřítele. Zacílíte a vystřelíte. Žádné dlouhé hledání strategie a stavění vojáčků.

 

Dsc. máte v Blížencích. Budou Vás přitahovat zcestovalí a podnikaví lidé, kteří jsou živí a aktivní. Lenoši Vás budou rozčilovat. Potřebujete vedle sebe člověka, který Vás bude umět pobavit a bude akční i komunikativní. Rozčilovat Vás bude nedochvilnost, hnidopišství a malost osobnosti. Potřebujete komunikovat a vyměňovat zkušenosti. Nejhorší je z Vašeho pohledu zřejmě "pilnej blbec".

 

Osobní záležitosti si berete příliš vážně k srdci. Jestliže pro svoji činnost naleznete jasný směr a správné pohnutky, není žádná oběť dost velká, abyste nedosáhla vytyčeného cíle. Pro všechny své aktivity máte silnou motivaci. Máte dobrou paměť, protože Vaše myšlenky jsou doprovázeny silnými city, které je vryly do paměti. Velká část Vašich duševních procesů se odehrává na úrovni nevědomí, i když se pak navenek projevují jako vědomý záměr. Jste mimořádně citlivá na postoje a mínění svého okolí. (Měsíc ve Štíru a Markur v Raku)

 

Ráda byste ovládala jiné. Věříte svým schopnostem. Dokážete lidem ve svém okolí vlévat optimismus a důvěru. Mělo by se Vám dostat zasloužených poct a uznání. Vyzařujete sluneční teplo, pravou náklonnost, přízeň a ochotu. Jste sebestředná, ale umíte to podat s humorem. (Venuše v Raku, Mars a Jupiter ve Lvu)

 

Ve finančních záležitostech jste dítko štěstěny. Můžete očekávat zdar a štěstí, možné je i dědictví. Jste ambiciózní. Vaše kariéra bude podporována se strany žen. Úspěšné bude i Vaše vystupování na veřejnosti. Byla byste také dobrý politik. (Slunce v 8. domě a Měsíc v 10. domě)

Raději než sama pracujete v partnerském svazku s jinými. Jste obratná ve styku s veřejností a uplatnila byste se v mnoha oborech. Hlavně ale tam, kde potřeba jednat s lidmi, protože působíte sympaticky a věrohodně. Zajímáte se o myšlenky lidí a jejich popudy k různým činnostem a máte láskyplný přístup. Manželství a osobní přátelství jsou pro Vás velmi důležité. V právních vztazích se zřídkakdy dostáváte do sporů. Jestliže se tak stane, dokážete dospět ke smíru mimosoudní cestou. (Merkur a Venuše v 7. domě)

Uvedený aspekt naznačuje existenci rozporu mezi vědomým chtěním a nevědomými, zděděnými vzorci chování. Tyto normy chování pak brání vyjádření vlastní osobnosti a spolu s nedostatečnou vyrovnaností vedou k emocionální nejistotě. Občas Vás některá Vaše dlouhodobější činnost začne tak nudit, že si rychle zvolíte jinou, která slibuje dobrodružství a vzrušení. Patrně se budete častěji stěhovat. Na okolní svět ráda pohlížíte vždy novýma očima. Máte velkou touhu a potřebu vzdát se všeho minulého, starého a díváte se kupředu. (Slunce kvadrát Měsíc a Měsíc kvadrát Uran)

Upoutáváte chytré a duševně čilé lidi, kteří Vám různým způsobem často nezištně pomáhají. Vaše vztahy k veřejnosti charakterizuje bystrost a inteligence. Často jste ale radši, když Vás zastupuje partner. (Blíženci v 7. domě)

V manželství hledáte naplnění lásky a štěstí. Pokud se to nezdaří, odejdete.

Mohla byste být rozvedená pro partnerův nedostatek otevřenosti a čestnosti. Váš životní manželský partner by mohl být i Vaším partnerem v povolání.

Máte pozitivního ducha podnikavosti a přirozený talent vedoucího řídícího pracovníka, zejména poroto, že Vaše sebevědomí budí u ostatních lidí důvěru. Odpočinek hledáte v hudbě, nebo o samotě v přírodě. 

 

Reklama