Martica 20. 11. 1979 ve 22.00 hod v Uherském Hradišti 
Všechno nejlepší k Vašim čtvrtečním narozeninám!!


Numerologicky jste trojka.
Trojky jsou živé, aktivní, podnikavé a komunikativní. Trojky bývají úspěšné tam, kde je potřeba jednat s lidmi, protože umí dobře vysvětlit, oč se jim jedná. Říká se, že se trojce nedá nic odmítnout. Postrádají ovšem trochu empatii. Všechno posuzují se svého pohledu – tedy mně se to líbí, takže i druhým. Těžko se smiřují s odmítnutím, ale neúspěch je odradí jen na chvíli. Brzy přijdou na jinou cestu, kterou se snaží dojít cíle. Trojky rády cestují do dalekých zemí, aby se něčemu naučily. Jsou to hotoví sběrači zkušeností.

Jste Štír. Vládcem Štírů, tedy osmého domu je Pluto. Je to dům smrti, pudů a všeho, co je lidské. Leží zde na dně duše ty nejkrásnější lidské vlastnosti vedle těch největších neřestí. Štíra nemůžeme poznat, protože nám to nedovolí. A to, co nám milostivě nabídne, je přesně to, co chce, abychom věděli. Je nezničitelný, protože jako jediný je schopen sílit z toho, co prožije špatného. Je to Fénix. Vládcem osmého domu, tedy podsvětí, je Hádes. Kdo ví něco o Hádovi, ví trochu i o Štírech. Štír je nejzajímavější znamení zodiaku a mohli bychom o něm napsat stohy papíru... a stejně by to zdaleka nebylo všechno…

Asc. máte ve Lvu. Projevujete se královsky a hrdě. Budete zásobárna energie a na druhé působíte, že jste k neutahání. Pokud něco vyprávíte, určitě to stojí za to. Chcete-li, aby se druzí smáli, je to hračka. Opačně také. Váš projev bude roztomile teatrální a vtipy zní zřejmě nejlíp od Vás.

Dsc. máte ve Vodnáři. Budou Vás přitahovat lidé, kteří „nedusí“. Zřejmě se budete cítit dobře vedle pokrokových, svobodomyslných typů, kteří mají něco společného s novinkami i odvážnými projekty. Obdivujete odvážné, nápadité a originální osobnosti. Ráda byste partnera, který Vám dá volnost, ukáže Vám půl světa a nezapomene, jak jste úžasná
J.

Tato konstelace Vás charakterizuje jako pohyblivého člověka, který má sklon k impulsivnímu jednání. Pociťujete silný vnitřní neklid. Je optimistická a veselá. Své pocity neskrýváte. Usilujete o otevřené a upřímné postoje vůči těm, které milujete a přátelům. Velké uspokojení a také relaxaci Vám poskytují hry a sportovní činnosti v přírodě. (Měsíc a Venuše ve Střelci)

Ostrost vnímání Vám umožňuje kriticky zkoumat lidské pohnutky. Věci dokážete výstižně postihnout, bez jakékoli shovívavosti. Hovoříte rázně, neberete si žádné servítky. Nemůžete-li říci přesně to co cítíte, pak raději mlčíte. Nechybí Vám rozhodnost, cílevědomost a máte velké bohatství nápadů. Jste schopna zvládnout i odpor, který se zdá být nepřekonatelný. (Merkur ve Štíru).

Jste manuálně šikovná. Pečlivě plánujete a organizujete své podnikání a systematicky ho provádíte. Nic nepodniknete nemáte-li k tomu dobré důvody. Chcete být exaktní. Vaše perfekcionistická tendence Vám někdy může znemožnit vůbec něco dokončit. Jste silně kritická, zvláště jedná-li se o detaily metodického postupu a o přesnost. Máte pozitivní vztah k práci. Žádný člověk nemůže věnovat maximální pozornost každé jednotlivé stránce rozsáhlého díla. Z tohoto důvodu může u Vás dojít buď k přepracování nebo určité části záměru nebudou zpracovány odborně. Vyžadujete maximální poctivost i v maličkostech. Dokážete z množství informací vytřídit pravdu a omyly. Oceňujete dobré pracovní podmínky a za odváděné výkony jste vysoce hodnocena. Čistota a pořádek jsou  pro Vás velice důležité. Zanedbaný oděv nebo domácnost u Vás vyvolávají nelibost. (Mars, Jupiter a Saturn v Panně)

První polovina Vašeho života představuje tvrdý boj o vzestup,  potom rychle přibývá blahobytu a finančních jistot. Jste intuitivní a máte vnitřní touhu po míru a bezpečí. Máte studijní a literární zájmy. Váš život hodně ovlivňují mladí lidé. (Slunce, Měsíc a Merkur  a Uran ve 4. Domě)

Jste typ člověka, který miluje život. Máte potěšení z tvořivé práce. Vaše celkové postavení horoskopu říká, že jste prakticky dítkem štěstěny. Máte romantickou povahu. Vyzařujete radost ze života a máte slunnou mysl. Milujete umění. Láká Vás divadlo a koncerty  často i v souvislosti se společenskými aktivitami.  Máte velkou touhu po lásce a uznání, které se snažíte nalézt v romantických vztazích a v tvůrčím sebevyjádření. Máte nadání hudební, umělecké a především herecké. Při investování a spekulacích však doporučuji krajní opatrnost. (Venuše a Neptun v 5. Domě)

Při obchodním jednání často zapomínáte na nepředvídané výdaje. Máte někdy prostě příliš velké oči. Jste ale chytrá, spravedlivá a máte čisté motivy. Můžete očekávat úspěšnou životní dráhu. (Jupiter a Saturn ve 2. Domě)

Jste silně sensibilní a vnímavá ke všemu estetickému. Jen Vaše přítomnost může jiným lidem ve Vašem okolí zprostředkovat pocit radosti, klidu a míru. Disponujete činnou fantazií a produktivním podvědomím. (Venuše konjunkce Neptun)

Vaše rozhodování, komunikace, ústní a písemné výroky jsou charakterizovány opatrností. Nechcete nic ponechat náhodě. Každá myšlenka a každý krok mají určitý účel. (Merkur sextil Saturn)

Můžete se někdy nechat strhnout hněvem, nebo zprudka vybouchnout. Všechno vám zprostředkuje jen diplomacie. Přeci jen, přes Vaši milou a nekonfliktní povahu, nelze opomenout Mars jako velmi aktivní planetu vašeho horoskopu. Držte svého Marse pěkně zkrátka a použijte jen v případech krajní nouze. A tam si skutečně poradit umíte. Toho se nebojím.

V partnerských vztazích vyžaduje určitou nezávislost. Dobře smýšlí o lidech a pečuje o své bližní. Zcela instinktivně chce být v partnerském vztahu středobodem. (Slunce konjunkce Mars)

Peněžní příjmy Vám slouží především zajištění vysoké životní úrovně, což odpovídá obrazu Vašeho sebevyjádření. Své přátele si vybíráte z řad inteligentních a duchaplných lidí. V případě přátelských kontaktů hrají podstatnou úlohu změna a intelektuální podněty.

Zdáte se být velice odolná a necitlivá vůči kritice ale ve skutečnosti jste podivuhodně zranitelná ve svých citech. Nikdy nedáte najevo, jak hluboce Vás zraňuje odmítnutí, nebo nespravedlivé hodnocení. (Blíženci v 11. Domě a Rak ve 12. Domě.)

Milostná dobrodružství jsou doprovázena zábavou a prožitkem štěstí a přinášejí mnoho romantiky. Romance a milostné vztahy mají pro něho velký význam. Mnoho milostných záležitosti je u Vás více méně platonických. Jste takový srdcař, který jde v životě cestou citů a ryzích náklonností. Tento aspekt (Venuše v konjunkci s Neptunem) může znamenat nejvyšší a nejčistší formu duševní lásky, jaké je člověk schopen. Máte zvláštní přívětivý vztah k cizincům. Jste v tomto směru liberální.

Máte sklon často měnit zaměstnání. Máte rovněž politické ambice a jste schopna na sebe převzít odpovědnost. Jste dobrým řečníkem, spisovatelem a učitelem. Své povolání berete vážně. Když pracujete, tak pracujete usilovně a plánovitě.

Chcete být pyšná na svůj domov. Intenzívně toužíte po rodině a zajištěném domově. Rovněž jste hrdá na své předky. Toužíte mít vlastní dům a pozemky. Doma může docházet k častým změnám i v souvislosti s místem bydliště. Máte hlubokou náklonnost a porozumění k dětem. V prostředí rodiny a domova vyžadujete jistou svobodu pohybu.

Máte organizační talent a manažerské nadání. Můžete mít také zvláštní nadání pro matematiku a přírodovědu.

Zdravotně si musíte dávat pozor, co a kolik jíte. Nemáte právě zřejmě kachní žaludek a také psychické vypětí se u Vás může projevit jako potíže se zažívání. Nezajídejte citové problémy a stres. Jinak pozor na hlavu ve smyslu bolesti z vypětí.

Přeji hodně štěstí, zdraví a spokojenosti

Reklama