Kačinka se narodila 1. 6. 1961 v Praze v 15.00hod

(Numerologicky máte hezky seřazená, leč trochu jednostranně zaměřená čísla – 1,6 – 6,1 Slunce Venuše a obráceně – musíte být pěkný požitkář. J Ale veselý, družný a velmi aktivní a hrdý všudybílek.)

Numerologicky jste šestka. Je to číslo Venuše, a ta je planetou lásky. Šestky jsou přívětivé a mají šarm i přitažlivost. Nepůsobí dusivě a bývají zpravidla oblíbené. Jako klasická bohyně lásky a krásy dbá šestka o svůj zevnějšek. Má ráda vybranou společnost, krásné věci, šperky, zábavu i dobré jídlo. Šestka si umí užívat života se vším, co s sebou nese. Touží po štěstí a ráda by viděla jen to pěkné. Nebezpečím šestek je snaha dělat věci lepší, než jsou, což může někdy působit jako lehkomyslnost.

Jste Blíženec. Roztomilý všudybýlek, který jeví zájem o všechno, co ho obklopuje, a o všem chce něco vědět. Jeho zájmy jsou proměnlivé jako dubnové počasí, protože je to takový motýlek, který se u květinky také zdrží jen chvilku, pak rychle odletí sosat zase jinam. Blíženci jsou komunikativní a optimističtí. Můžeme se s nimi bavit prakticky o všem, protože o všem něco vědí…

Asc. máte ve Váhách – Znamená to zdrženlivost při navazování známostí a nedůvěru k novým lidem i věcem. Jakkoli se ale hned každému nevrháte kolem krku, nepůsobíte nepříjemně nebo komisně. Jen zůstáváte stranou a zkoumáte daný objekt, dokud je na něm jen jediné zákoutí, kde ještě nemáte jasno. Teprve pak jste ochotna jej k sobě pustit. Vaše vystupování je decentní a kontrolujete přísně své chování. Působíte harmonicky a váš hlas bude příjemný. Nemáte ráda křik a neomalené chování.

Dsc. máte ve Skopci – Budou Vás přitahovat energičtí a akční jedinci, který projevují sílu osobnosti a u kterých naleznete jakousi podobnost se sebou. Ráda budete ve společnosti zábavných lidí, kteří vyzařují lehkost a optimismus. Vytáčet vás bude liknavé chování, vulgarismy a nedostatek odvahy.

 

Máte opatrné způsoby jednání a vystupování. Jste velmi přecitlivělá vůči skutečnému nebo domnělému odstrkování. Pokud se jedná o práci, nebo o přímo o byznys, neznáte bratra. Umíte být tvrdý protivník, je-li to nutné. Vaše hodnocení druhých i sebe sama je nekompromisní. Jste vytrvalá.(Měsíc v Kozorohu)

Velká část Vašich duševních procesů se odehrává na úrovni nevědomí, i když se pak navenek projevují jako vědomý záměr. Jste mimořádně citlivá na postoje a mínění svého okolí. Cílevědomě a energicky sledujete své zájmy a v otevřeném konkurenčním boji se ucházíte o přízeň ostatních. (Merkur v Raku a Venuše ve Skopci)

 Ve svých názorech a postojích jste pevná a neoblomná. To někdy vyvolává odpor lidí, kteří jsou jiného mínění. Neplatí pro Vás žádné rozdíly třídní, rasové anebo náboženské. Obhajujete sociální a morální hodnoty, které jsou v každém ohledu universální, nestranické a demokratické. Chápete, že každý člověk nemusí mít stejný životní styl a stejný hodnotový systém. Vyžadujete prostor a svobodu v názoru. Totéž dopřejete i druhým. (Mars ve Lvu a Jupiter ve Vodnáři)

Nejste člověk předurčený k chudobě. Vždy budete dílem svým i dílem osudu spíše materiálně nahoře než u dna. Možné je i dědictví. Máte dobrou paměť, nemáte ráda rutinu. Máte neukojitelnou zvědavost. Jednotvárná práce Vás rychle unaví. Jste v neustálém pohybu. (Slunce v 8.domě a Měsíc ve třetím domě)

Máte zájem o vyšší vzdělání a mohla byste klidně dosáhnout i akademické hodnosti. Důležité pro Vás je porozumět základním idejím, které ovládají společenské myšlení, zákonodárství a filosofii. Máte láskyplný přístup k ostatním lidem, ale někdy se předčasně se v různých situacích stahujete zpět. Budete mít zisk i ze svých protivníků a nepřátel, které rafinovaně necháváte udělat první krok. Jste sociálně obratná. Byla byste dobrý právník i herečka. Manželství a osobní přátelství jsou pro Vás důležité. V právních vztazích se zřídkakdy dostáváte do sporů. Jestliže se tak stane, dokážete dospět ke smíru mimosoudní cestou. (Merkur v 9. Domě a Venuše v 7. Domě)

Máte téměř nevyčerpatelnou energii. Jste rozhodná a nezávislá. Žijete současností. Vaše politické postoje jsou celkově liberální. Jsou patrné revoluční sklony. Můžete očekávat náhlý a prudký vzestup. Trochu Vám dělají problém autority. (Mars a Uran v 10. Domě a Jupiter i Saturn ve 4. Domě.)

Tento aspekt propůjčuje odvahu a sílu, které spolu s  dalšími příznivými vlastnostmi formují chytrého a konstruktivního ducha. Máte schopnost realizovat své plány a záměry. Máte silnou vůli a vyhraněný smysl pro spravedlnost. Jste odvážná v okamžicích nebezpečí a snášíte s trpělivostí bolest a trápení.

Vaše chování je pozitivní, altruistické a snadno získáváte důvěru a spolupráci jiných lidí. To Vám zpětně přináší úspěch a štěstí. Vyzařuje z Vás spokojenost a sebedůvěra. Nikdy se nikým nenecháte podrobit. Dokážete jiným lidem velkoryse pomáhat. Jste poctivá a své chování a jednání řídíte podle etických norem. (Slunce sextil Mars a trigon Jupiter)

Kladete velký důraz na disciplínu v domácnosti, její dobrou organizovanost a pořádek v ní. Žádný pořádek není pro Vás dost dobrý. Domov je do určité míry Váš svět a v tomto směru vynakládáte velké úsilí. Profesní činnost a domácí život jsou navzájem rozmanitými způsoby spojeny. Možná spolupracuje profesně se svým partnerem.

Jste detailista a vaše silná stránka spočívá v tom, že věnujete patřičnou pozornost druhořadým detailům, kterých si ostatní nepovšimnou. Veškeré Vaše podnikání je v podstatných bodech dobře plánováno a organizováno. Vaše největší ctnost spočívá v nadání pochopit stanoviska druhých lidí. Neumíte být sama, cítíte se ztracena, jste-li odkázána jen sama na sebe. (Kozoroh ve 4. Domě a Panna ve 12. Domě)

Dík svému pozorovacímu talentu můžete rozpoznat za událostmi a jednáním lidí jejich skutečné pohnutky. Mezi osobami s touto konstelací najdeme mnoho uměleckých a hudebních talentů, kterým jejich  intuice zprostředkovává tvůrčí vnuknutí.

Přestože máte vcelku poklidný život, mohou vám ho trochu znepříjemňovat sousedé. Prostě na ně zřejmě nemáte štěstí.

Milujete nevšední zaměstnání. Máte porozumění pro své spolupracovníky a zaměstnance, ale někdy si na sebe berete více práce, než můžete zvládnout.

Mohla byste podle aspektů pocházet z dobře situované a vážené rodiny, která požívá výhody sociální a v oblasti vzdělávání. Můžete od rodičů nebo příbuzných zdědit pozemky a nemovitosti. Rodiče jsou možná trochu přísní, konzervativní a ve stáří budou vyžadovat péči.  

Zdravotně můžete být citlivá na chlad, kožní potíže a kožní alergie. I na hmyz. Vyhýbejte se chemii a agresivním lékům.

Přeji Vám krásný víkend a do života hodně štěstí a zdraví.

 

Reklama