Sos se narodila 10.4.1958 v Ostravě ve 12.00 hodin

Numerologicky jste jednička. Je to číslo Slunce. Jedničky jsou hrdé, odvážné a aktivní. Povětšinou bývají v životě úspěšné, protože slučují energii, originalitu a vůdcovský talent. Jednička umí výtečně organizovat práci druhým a je téměř k neutahání. Má dobrou kondici a soutěživého ducha. Chybou bývá neochota se podřídit a neuznávání autorit.

Jste Skopec. Skopci překypují energií, jedou bez zastavení, mají neuvěřitelný záběr, a pak se najednou stejně akčně svalí na kanape a v pěti sekundách usnou jako špalek. Zkrátka všechno, co berani dělají, má náboj a jiskru. Jsou nositeli energie.
Vládnoucí planetou skopců je Mars. Jejich upřímnost je bezelstná, i když někdy bolí.

Ženy Skopci jsou nesmírně obětavé, pokud seznají, že je oběť pro dobro jejich, nebo rodiny. Jsou tímto pověstné. Dokáží odsunout nebo úplně eliminovat svoje potřeby a touhy i pohodlí pro nějaký ideál. Tak, jak jsou tvrdé k sobě, ale umí být i k druhým.

Asc. máte ve Lvu. Projevujete se královsky a hrdě. Občas se musíte krotit, protože prostě opravdu nelze vládnout celému světu. V některý státech mají bohužel vlastní prezidenty. Ale není pochyb o tom, že by to pro Vás byla hračka. Budete zásobárna energie a na druhé působíte, že jste k neutahání. Budete veselá kopa a mluvíte hlasitě. Pokud něco vyprávíte, určitě to stojí za to. Chcete-li, aby se druzí smáli, je to hračka. Opačně také. Váš projev bude roztomile teatrální a vtipy zní zřejmě nejlíp od Vás.

 

Dsc. máte ve Vodnáři. Budou Vás přitahovat lidé, kteří „nedusí“. Zřejmě se budete cítit dobře vedle pokrokových, svobodomyslných typů, kteří mají něco společného s novinkami i odvážnými projekty. Obdivujete odvážné, nápadité a originální osobnosti. Ráda byste partnera, který Vám dá volnost, ukáže Vám půl světa a nezapomene, jak jste úžasná :).


(Máte nádherně rozložený horoskop a žijete prakticky všechny domy. To je velmi působivé a Vaše osobnost je jako květ, který se léty rozvíjí. Občas to může zamávat i Vámi samou, protože stále objevujete nové možnosti a zákoutí vlastní duše, Můžete často překvapit sama sebe. Fakt, že jste jednička, Skopec a navíc s asc. ve Lvu zase často překvapuje vaše okolí. Je Vás hodně. Jste elektrárnara. Jste ale také statečný, silný člověk, kterého hned tak něco neporazí. Umíte držet i druhé).


Můžete někdy budit dojem studeného a nepřístupného člověka. Život berete vážně. Pracujete usilovně a ctižádostivě, s cílem dosáhnout dobré postavení a finanční zajištění.
Disponujete zdravým lidským rozumem, který Vás činí úspěšnou v obchodní činnosti a při plnění organizačních úkolů. Mínění si nevytváříte rychle ale pokud si ho vytvoříte, velmi nerada ho měníte. Máte odpor k diskusím a k názorovým rozmíškám. Pokud argumentujete, Vaše slova jsou věcna a srozumitelná. Jste schopna vypínat a nevnímat rušivé vlivy okolí, pokud se potřebujete soustředit. Máte nadání na matematiku a fyziku. (Měsíc v Kozorohu a Merkur v Býku)


Princip lásky u Vás nachází maximální rozvinutí. Projevujete lidem hodně sympatie a účastenství. Máte zvláštní schopnost chápat pocity lidí. Leckdy se ale tohle odehrává striktně uvnitř Vaší bytosti. Jste romantická a citlivá, což projevíte až ve chvíli, kdy si protějšek získá Vaši důvěru. Jestliže pak nezískáte důkaz lásky a náklonnosti cítíte se osamělá a zklamaná. Máte dar intuitivní inspirace, z níž pramení tvůrčí nadání v oblasti výtvarného umění, poezie a hudby. Jste vnímavá vůči neštěstí nebo utrpení jiných lidí. V důsledku velké sensibility se obáváte odmítnutí, citového poranění nebo ublížení. Právě proto často váháte, máte-li projevit své city nebo je raději skrývat. (Venuše v Rybách)


Máte reformátorské tendence, které dokážete. V životě jdete svou cestou, o konvenční názory a metody se nezajímáte, pokud jsou neslučitelné s Vaším logickým myšlením a praktickou činností. Tradice respektujete jen, když si zasluhují Vaši úctu. Nepracuje se Vám dobře pod autoritativním vedením. Nemanipulujete, máte přirozenou autoritu.
Jste v jádru velkorysá a berete ohled na přání a potřeby jiných lidí. Nenávidíte omezování a ponížení. Máte zvláštní potřebu bít se za práva slabších.
(Mars ve Vodnáři, Jupiter ve Váhách a Uran ve Lvu)

Máte vysoce intuitivní, humanistické, metafyzické zájmy a máte zvláštní podvědomý strach z katastrof. Je možné, že se jedná o zasunutou vzpomínku. Umíte si živě představit, jaké utrpení způsobí různé pohromy. Spojení těchto aspektů je zvláštní. Možná jste zažila pád nějaké civilizace. Můžete trpět i děsivými sny na toto téma. (Mars v 7. Domě a Uran ve 12. Domě)

Tento aspekt Vám propůjčuje odvahu a sílu. Máte schopnost realizovat své plány a záměry. Máte silnou vůli a vyhraněný smysl pro spravedlnost. Při realizaci lukrativních záměrů projevujete rozhodnost a energii a přitom nešetříte námahou. Jste odvážná v okamžicích nebezpečí a snášíte s trpělivostí bolest i trápení. Jste statečná. (Slunce sextil Mars)

Založení Vaší osobnosti je konzervativní a čestné. K lidem potřebným jste přátelská a soucitná. Dejte si pozor na přepínání a přílišnou empatii. Nedivila bych se, kdybyste na vlastní kůži věděla, jaké to je se psychicky zhroutit či totálně vyčerpat. Rychle se ale zotavujete. (Slunce trigon Saturn a Venuše trigon Neptun)

Velký důraz kladete na umění, krásu a kultivovanost ve svém domě.

Vystupujete zpravidla důstojně, energicky a s pevnou vůlí. Někdy se neudržíte a vyjadřujete se, kdy se Vám to hodí, aniž byste k tomu byla vyzvána. Většinou se tak stane, když hájíte postoj slabšího, nebo svůj vlastní. Je Vám v té chvíli jedno, jestli jste v menšině. Přesily se nezaleknete. (Váhy ve 4. Domě a Lev v 1. Domě)

V partnerských vztazích vyžadujete určitou nezávislost. Zcela instinktivně chcete být v partnerském vztahu středobodem. Své přátele si vybíráte z řad inteligentních a duchaplných lidí. V případě přátelských kontaktů hrají podstatnou úlohu změna a intelektuální podněty. Zdáte se být odolná a necitlivá vůči kritice ale ve skutečnosti jste podivuhodně zranitelná ve svých citech. Nikdy nedáte najevo, jak hluboce Vás zraňuje odmítnutí. (Vodnář v 7. Domě,Blíženci v 11. Domě a Rak ve 12. Domě)

Váš partner by mohl být o dost straší, nebo naopak mladší. (Vodnář v 7.domě sebou nese možný výrazný věkový rozdíl). Můžete prožívat velmi neobvyklé romance a seznamovat se svými milostnými partnery za neobvyklých okolností, které se zdají být nějak předurčeny a doprovázeny předtuchami.

Myslím, že jste prošla mnoha zaměstnáními, než jste našla to pravé.(jestli už). Dobře by Vám bylo i v politice a veřejném životě. Své povolání berete vážně. Nemáte ráda, když si někdo dělá legraci  z Vašeho pracovního nasazení. Když pracujete, tak  usilovně a plánovitě.

Měla byste ráda takového životního partnera, který se zajímá o pedagocické a filosofické myšlenky. Vaše partnerství by pak spočívalo na duchovních hodnotách a vzájemném pochopení. Tyto hodnoty jsou Vám více než pouhá erotická přitažlivost.

Zdravotně mohou potrápit žaludeční potíže. Kolísání Vašeho zdravotního stavu souvisí s citovým životem. Můžete mít psychosomatické obtíže. (tím ale trpí hodně žen. Nervozní srdíčko, extrasystoly a podobně).

Mohla byste zdědit pozemky a nemovitosti. Možné silné, duchovní pouto k rodičům.

Aspekt Měsíce a Pluta může přinést potíže při porodu dětí, děti v pozdějším věku a podobně.

Přeji Vám hodně štěstí a krásný víkend.

Reklama