5. 6 .2008 14:37:27 - blesksoft
dcera Veronika 10.12. 2007 v 10.15 v Brandýse nad Labem

 

Dcerka je Střelec – Nejzákladnější vlastností Střelců je schopnost jít až ke kořenům všech věcí. Střelec neopustí určité téma nebo objekt zájmu, dokud jej neprozkoumá do detailů a úplně nepochopí. Jsou to lidé se smyslem pro spravedlnost a jsou schopni se osobně zasadit o její nastolení. Nesnesou bezpráví. Je-li Střelec podrážděn, instinktivně vycítí slabou stránku člověka, a tam střelí. Dokáže jít až do invektiv a osobní urážky, je-li to nutné. Pokud chce Střelec ranit, udělá to jednou ranou. Střelci jsou ovšem spíše veselí, mluvní a kontaktní. Jejich humor mívá hroty. Libují si v černém humoru. Někdy se stává, že se některé věci směje pouze Střelec. :-)

 

Asc. má v Kozorohu. Bude se projevovat rezervovaně a majestátně. Působit bude důvěryhodně a inteligentně. Projev Kozoroha není příliš extrovertní. Spíše zkoumá. Většinou mají tito lidé velké, pozorné oči a jejich pohled je pronikavý, až magnetický.

 

Dsc. má v Raku – Budou ji přitahovat citliví, empatičtí lidé se soucitem a schopností intuice. Mohla by mít partnera, který vyžaduje nějaký druh péče. Sama bude zřejmě vykazovat mnohem více statečnosti než partner.

 

Bude pohyblivá a impulsivní. Řekla bych, že jde o dítko, které neposedí, a ani moc nespí. Své úsilí v pracovní oblasti bude brát sportovně. Jedná přímo a říká, co si myslí. Požaduje svobodu myšlení i konání a bude preferovat zájem skupiny nebo celku před jednotlivci. Nechybí jí odvaha. Mohla by pracovat ve státní správě (Měsíc a Merkur ve Střelci).

 

Projeví umělecký vkus a tendenci ke kontrastům (aspekt módních návrhářů a scénáristů). K dosažení některých cílů bude využívat svůj sexappeal. Ani když bude silně uražena nebo jí bude ublíženo, neztratí osobní hrdost a důstojnost, i  když je silně afektivní (může být vzteklá). (Venuše ve Štíru a Mars v Raku)

 

Bude velmi úzkostlivě kontrolovat své chování na veřejnosti a své pohnutky. Je k sobě kritická, až přísná. Od okolí bude vyžadovat maximální výkon. Mohlo by se stát, že jí málokdo nebude dost dobrý. (Saturn v Panně.)

 
V budoucnu velmi dá na mínění a reakce přátel. Nemá ráda samotu a potřebuje společnost. Miluje společenský život. Bude oblíbená s velkým množstvím přátel. (Merkur a Jupiter v 11. domě)

Chtěla by se zabývat něčím novým, nevyzkoušeným a objevným. Takovéto postavení Uranu mívají lidé projevující genialitu v některých oborech. Její vnímání vlastní osoby a vlastností okolního světa je citlivé, až úzkostlivé. Z jejích vztahů možná často nevyjdete z úžasu. (Neptun a Uran v 1. domě.)

Své přátele bude pokládat za členy rodiny. Cení si hezkých a dobrých věcí, které život nabízí, ale nikdy po nich nelační. (Rak v 7. domě a Ryby ve 2. domě)

V nebezpečných situacích, kdy hrozí úrazy, se chová vždy opatrně – neriskuje. Nechce nikoho ovládat, a ani být někým ovládána. Pokud uzná autoritu, musí ji napřed obdivovat. (Panna v 8.domě a Štír v 10.domě.)

Mohla by mít jednou dvojčata.

Mezi osobami s těmito aspekty je mnoho uměleckých a hudebních talentů, módních návrhářů, režisérů, a často se pohybují kolem umění.

Veronika by mohla být velmi nadaná v oblasti hudby i výtvarného a dramatického umění.

Reklama