BERAN
beran.gifnevzdávejte se naděje a neztrácejte naději pro cokoliv, co je pro vás důležité. Ujasněte si vizi vlastní budoucnosti a tu následujte. Máte před sebou velkou příležitost udělat změnu, která vás mílovými kroky posune kupředu a vnese do vašeho života více vzrušení, radosti i uspokojení. Budete prožívat krásné změny, budete v dobré náladě a na všechny změny dobře připraveni. Nevzdalujte se od svého záměru, ale dávejte si dobrý pozor na lež, podvod a nevěru. Mějte srdce u svých partnerů.

BÝK
byk.gifhledejte cestu ke změnám. Změny jsou život sám a beze změn život ztrácí opravdový smysl. Pokud máte žít a ne jen přežívat, je důležité radost prožívat ne ji jen předstírat. Pokud toužíte plakat, plakejte, pokud se toužíte smát, smějte se , snažte se být pravdiví k sobě i ke svému okolí a nic před nikým nehrát a nepředstírat. Vždy se najdou ti, kteří se budou smát s vámi, i ti, kteří budou vám s péčí a s láskou slzy z tváří utírat. Dejte prostor sami sobě k tomu, abyste byli v opravdovém spojení sami se sebou a s tím, co cítíte.

BLÍŽENCI 
blizenci.gifkomunikujte se svou intuicí i se svým srdcem, protože právě srdce ve spojení s intuicí je vaším největším rádcem. Váš život bude plný zvratů a změn, ale vítejte je s otevřenou náručí a s požehnáním, protože právě nyní se vaše realita mění tak, aby vy sami byli jste nakonec spokojeni. Jen je důležité mít sebe na prvním místě a o sebe s láskou pečovat, péči svému životu věnovat. Nedovolit nikomu, aby mohl vámi manipulovat.

RAK
rak.gifudělejte si čas sami na sebe a na relaxaci a odpočinek, odtrhněte oči i pozornost od mobilního telefonu i od hodinek. Dopřejte si péči o tělo, masáže, koupele a nevstávejte dřív, než budete mít dostatek spánku, ze své postele. Navštěvujte přátele, soustřeďte se na čas s rodinou a vnímejte sílu okamžiku. Dopřejte si více radosti a klidu. Pečujte o sebe jako o květinu. Pokud budete se přetěžovat a příliš na sebe tlačit, budete se vzdalovat sami sobě a budete se cítit vyčerpaní a slabší.

LEV
lev.gifnesnažte se pochopit nepochopitelné a soustřeďte se sami na sebe. Pokud lidé kolem vás neví, co chtějí a vytvářejí si ve svém životě zmatky, nepřebírejte za ně zodpovědnost. Přijímejte jen tu část zodpovědnosti, která vám ve skutečnosti patří. Máte za sebou mnoho zkušeností, které vás poučují o tom, že snažit se vyřešit problémy jiných lidí se nevyplácí. Soustřeďte se sami na sebe, za sebe jste zodpovědní a nechte druhé, aby sami si udělali pořádek ve svém životě.

PANNA
panna.gifnehledejte viníky, hledejte řešení. Pokud budete neustále prstem kolem sebe ukazovat, pokud budete neustále hledat chyby na druhých, sami se nikam neposunete, sami daleko nedojdete. Svou zodpovědnost za vše, co se stalo ve vašem životě přijměte. Jednině tak se správným směrem posunete a své štěstí naleznete. Nehledejte útěchu jinde, než ve svém srdci ve svém duchovním hledání a v přátelství, která jsou opravdová. Pamatujte si, že žádná bouře nikdy věčně netrvá.

VÁHY
vaha.gifmáte velké štěstí nyní, vše vám půjde snadno a jednoduše, překážkou na cestě k radosti vám nic není. Naleznete smysl svého života, naleznete poslání i uplatnění. Karty jsou vám nakloněny. Nyní je čas na nové projekty, na nové začátky, na nové radosti. Je čas riskovat, je čas své intuici důvěřovat. Snažte se nyní co nejvíce posouvat své hranice, budou kvést vaše vztahy, budete se uzdravovat, bude se plnit vaší hojnosti pokladnice. Vede vás nejlepším směrem, vaše intuice.

ŠTÍR
stir.gifmáte před sebou nové začátky, snažte se vidět jejich výzvy a nehleďte zpátky. Život nejsou pohádky. Život vytváříte každý den tím, jak přemýšlíte, jak se vyjadřujete, jak konáte. Proto je důležité se zamyslet nad tím, co si dál přejete ve svém životě tvořit, kolik času chcete věnovat sobě, kolik odpočinku a kolik tomu, že budete nové věci tvořit. Snažte se více se svým nitrem hovořit. Mějte na paměti, že jste tvůrci svého života i bytí, že vy rozhodujete o tom, zda vám nad hlavou slunce svítí.

STŘELEC 
strelec.gifnebojte se změn, nebojte se říkat pravdu o tom, co si myslíte, nebojte se důvěřovat tomu co uvnitř sebe cítíte. Pokud jste naladěni, jako hvězdy záříte, ovšem jsou chvíle, kdy si nevěříte. Podceňujete své schopnosti, přestože máte dostatek znalostí. Nebojte se ukázat, co umíte. Nebojte se ukázat a říct co si myslíte, nebojte se přiznat to, že jsou věci kterým nerozumíte. Vše je důležité prožívat naplno tak, jak cítíte to ve skutečnosti, neutíkejte a nevyhýbejte se žádné emoci.

KOZOROH
kozoroh.gifmýlit se je v pořádku, je potřeba poučit se ze svých chyb, které jste udělali, důležité je, abyste se za své chyby nikdy více, než je ve skutečnosti nutné netrestali. Každá chyba potřebuje pochopení a ponaučení. Ve chvíli, kdy pochopíte, že máte právo se mýlit a chyby dělat, přestanete se trestat a obviňovat. Nechte minulost za sebou, ponaučte se ze svých chyb a ze svých mýlek. Dovolte si uvolnit se ze sevření viny, která neexistuje, nechť se vaše srdce společně s vámi raduje.

VODNÁŘ
vodnar.gifužívejte si každý den s radostí, neboť každý jediný den je velikou vzácností. Vše je důležité přijmout, pochopit případně změnit, je důležité sílu přítomného okamžiku více ocenit. Soustřeďte se na všechna požehnání, na radost a na poctivost. Láska, kterou dáte druhým, kterou dáte sami sobě vás bude oblažovat, bude vás chránit, posouvat a zkrášlovat. Není důvod ničeho litovat, naopak, vše je na dobré cestě. Rostete a kvetete. Život se nikdy v tom, co přináší, neplete.

RYBY
5f4f96e0c53a9byk.gifmanipulace nikdy nic dobrého nepřinesla, je důležité přestat se snažit měnit své okolí , ale měnit sami sebe. Vždy je potřeba začít sami u sebe. Pokud budete potřebovat sílu a podporu nikdy ji tím, že budete brát úctu jiným lidem, nezískáte. Je velmi cenné přijmout zodpovědnost sami za sebe za své konání, za své vyjadřování. Zanechte nářků a žehrání a začněte být zodpovědní, milující a chápající. Buďte lidem kolem sebe oporou a naděje svící. Buďte jako hvězda ve tmě zářící.

Reklama