BERAN
beran.gifnehledejte kolem sebe viníka pro to, co se vám ve vašem životě děje. Vše, co se děje nyní, jste vy sami vytvořili a proto je velice důležité, přijmout zodpovědnost sami za sebe, za to, co se kolem vás děje. Nepropadejte se do role oběti a začněte řešit všechno to, co jste dlouho odkládali, přestože jste v to, že se vše vyřeší samo, doufali. Nic se samo od sebe nezmění, bez vašeho přičinění. Proto je velice důležité, začít řešit všechno to, co ve vašem životě v pořádku není.


BÝK
byk.gifdovolte sami sobě více zábavy, více prostoru proto se bavit, dovolte si uvolnit se a své problémy a starosti dostat ze své hlavy. Přátelé kolem vás, mohou vám pomoci se odpoutat od všech starostí. Buďte s nimi více, dovolte si s nimi sdílet vše, co se kolem vás odehrává a děje, přátelé jsou tu proto, aby vás vyposlechli, dodali vám dostatek síly a naděje a smáli se s vámi, abyste věděli, že na svá trápení nejste sami. Udělejte co nejvíce proto, abyste se radostně bavili, abyste se smáli. 


BLÍŽENCI
blizenci.gifdívejte se kolem sebe, choďte do přírody, pijte hodně vody a snažte se kolem sebe vidět všechnu tu krásu přírody. Věnujte pozornost své duši a tomu, co vám chce sdělit, nebojte se s nejbližšími přáteli o to, co vás trápí a z čeho se radujete se podělit. Vše je tu pro vás, nebojte se přijímat, nebojte se žít se srdcem otevřeným a nebojte se si o pomoc požádat a říct. To je ten správný klíč, k řešení, vnitřní klid v přírodě, propojení se svou duší a pomoc od přátel, kteří při vás stojí.


RAK
rak.gifnecouvejte zpět, pokud jste se opravdu pro něco rozhodli. Pokud se teprve rozhodujete, zvolte si sami pro sebe nový směr. Nebojte se změn, nebojte se je udělat, žádné změny nebudete litovat. Snažte se co nejvíce sami sobě věnovat, nebojte se změn, nebudete jich litovat. Jděte zpříma k tomu, co je před vámi a nebojte se nechat všechny své strachy a obavy za sebou, soustřeďte se na to, co máte před sebou. Vaše víra ve správnost vašeho konání, vás zachrání.


LEV
lev.gifodvaha a trpělivost dohromady tvoří směsici vytrvalosti, nedělejte si s ničím starosti. Pokud je něco, co vás trápí a co vás zatěžuje, vše se vyřeší a vy budete v radosti, neboť dostanete zprávy, které vás potěší. Soustřeďte se nyní především sami na sebe , na to, abyste vy sami byli spokojení, protože je důležité nemít v sobě pochybnosti a být sami se sebou ve spojení. Vnímejte zprávy ze srdce, které k vám přicházejí a dovolte odejít starým a nepotřebným přesvědčením.


PANNA
panna.gifmáte náročné období, kdy vycházejí napovrch pravdy, které jste nechtěli vidět a je potřeba tyto pravdy přijímat s otevřenou náručí, přijímat je, a netrápit se tím, co bylo, ale soustředit se na to, co je nyní. Nesnažte se nikoho kolem sebe měnit, snažte se pracovat sami na sobě a sebe samé ocenit. Pokud budete vnímat sami sebe jako nejdůležitější bytosti, opustí vás všechny bolesti a starosti, které jste si vy sami způsobili. Zahojte svá stará zranění a dovolte si radost a potěšení.


VÁHY
vaha.gifodvaha být pravdivými nejen k sobě , ale také k ostatním, vás osvobodí. Nebojte se říkat lidem kolem sebe pravdu do očí i když víte, že tím emoce rozvíříte. Tím, že budete v pravdě žít, tím se velmi posílíte a sami sobě se nikdy nezpronevěříte. Pravda je nástroj velmi mocný, s pravdou stane se člověk silný, když cítí se bezmocný, nebo nemocný. Vděčnost za vše, co se kolem vás odehrává, posílí právě pravda. Buďte upřímní k lidem kolem sebe, ale také sami k sobě.


ŠTÍR
stir.gifmáte před sebou období, kdy nebude možné utíkat před svou vlastní zodpovědností, udělejte si seznam lidí, kterým potřebujte odpustit a dovolte sami sobě, staré vzorce chování opustit. Dovolte si své chyby a mýlky připustit. Ani vy nejste dokonalí a proto se snažte být k lidem kolem sebe tolerantní a ohleduplní. Pokud bude vaše srdce otevřené, vše dobré se vám splní, vaše přání se vyplní. Odhalí se, co jste svými skutky a myšlenkami vytvořili, je potřeba abyste svou silou také lidi kolem sebe podpořili. 


STŘELEC
strelec.gifvěnujte se rodině, věnujte se sami sobě a neplýtvejte energií tam, kde plýtváte jí zbytečně. Někdy rozdáváte svoji vzácnou energii lidem, kteří nakonec postaví se ke všemu netečně a ještě mají poznámky nevděčné. Proto začněte se soustředit energii tam, kde to má skutečný smysl, kde se energie opravdu projeví a rozdávejte ji jen těm lidem, kteří o vaši pomoc opravdu stojí a pokud o ni sami požádají. Vaše vzácná energie není pro každého, proto uvažujte o tom, komu ji rozdáváte. 


KOZOROH
kozoroh.gifnemějte obavy o nic z toho, na čem, nebo na kom vám záleží. Vše se brzy v dobré obrátí, vše se vyřeší a vy se budete radovat ze zpráv, které vás potěší. Také vy se snažte svými slovy i skutky bolesti lidí kolem vás utišit. Snažte se ty, kteří jsou smutní, vlídnými slovy utěšit. Máte dostatek síly, moci i energie, lidi kolem sebe uzdravovat, máte velkou sílu lidi v jejich trápení posilovat. Je dobré o dobro tohoto světa nikdy nepřestávat usilovat. Je potřeba šířit lásku, naději i slova, která nebudou nikomu ubližovat.


VODNÁŘ
vodnar.gifplujete v mělkých vodách svých jistot a svého komfortu, je potřeba nebát se vyplout na širé moře a zkusit něco nového, nebát se riskovat. Poznávat nové věci, nové lidi, nové situace a nebát se. Vše co už znáte, vše, co už jste poznali, nepřinese vám nic nového, je potřeba začít poznávat něco nepoznaného. Nebojte se riskovat, změnit partnera či zaměstnání, vycestovat. Udělejte cokoliv, co někde v srdci cítíte, že máte udělat. Je potřeba projevit chrabrost rytíře a riskovat.


RYBY
ryby.gifbrzy najdete něco, co jste dlouho hledali, co jste dlouho postrádali. Máte nyní hezké období před sebou, pokud ovšem dokážete staré křivdy a bolesti nechat za sebou. Pokud se dokážete odpoutat od všeho, co vás táhne k minulosti, od všeho co vás brzdí od růstu a od nového vědění, pochopíte, že jste svobodní. Projevujte naplno svoji kreativitu a své přednosti a nedělejte si s ničím zbytečné starosti. Otevřete své srdce a náruč nové budoucnosti. S odvahou dosáhnete radosti.

Reklama