BERAN
beran.gifkomunikace s lidmi okolo vás, vás může mile obohatit, hleďte kolem sebe a vyhledávejte nové zdroje informací, kterými můžete obohatit sebe. Je toho ještě mnoho, co se můžete učit, co můžete objevovat. Nebojte se nového a pokuste se něco nového se naučit, něco nového studovat. Přijde doba, kdy budete nové vědomosti uplatňovat a potřebovat. Nebojte se zlepšovat a novým směrem se ubírat a své vědomosti novým směrem formovat.

BÝK
blobid0.gifvaše trpělivost dospěla ke svému vrcholu a vy nyní, měli byste přestat přihlížet a dělat kompromisy a zásadně začít věci a situace kolem sebe měnit. Měli byste především vy sami sebe ocenit, nebát se projevovat, nebát se mluvit nahlas o tom, co cítíte. Neustále nyní ustupujete a jen málo do svého vlastního života zasahujete. Otěže svého života do svých rukou vezměte a řiďte se tím, co vy sami cítíte. Se svou intuicí se nespletete.

BLÍŽENCI
blobid1.gifpřibližujte se k lidem kolem sebe opatrně,s jemností, s křehkostí a s opatrností. Nesnažte se příliš nikoho poučovat, snažte se především sami na sebe zaměřovat, nyní není doba na to, někoho kritizovat, ale podívat se sami do sebe, co se ve vás ukrývá. Protože právě to, co vám na druhých vadí nejvíce o vás samotných nejvíce vypovídá. Snažte se vy sami být v souladu se životem a ostatní nechte na těch, kteří mají právo svůj život dle svých představ žít.

RAK
rak.gifzískejte nadhled a rozhled. Měňte starý pohled, na sebe na vše kolem sebe, na rodinu, na přátele. Je potřeba být v souladu se vším, co se děje. Jen v sobě můžete hledat odpovědi, jen v sobě můžete pokládat otázky. Snažte se nacházet nový směr toho, kam se budete ubírat a dovolte si opustit všechny staré vzorce chování, které vám již neslouží a pokuste se nově na svět podívat. Snažte se více radosti prožívat, snažte se co nejvíce se radovat a méně se starostmi zatěžovat. 

LEV 
lev.gifnaslouchejte tomu vnitřnímu hlasu, který máte uvnitř sebe, naslouchejte tomu vnitřnímu hlasu srdce, který vás správným směrem vede. Vše je jen a jen o vás a vše roste, nebo zaniká, přesně podle toho, co vychází z vás. Vše je tu pro vás. Záleží jen na vás, co si ve skutečnosti dovolíte, kam sami sebe posunete a kterých svých snů a cílů nakonec ve skutečnosti docílíte. Nebojte se naslouchat sami sobě, dovolte si vše dobré a nic neodpírejte sobě. 

PANNA
panna.gifpokud něco nového se rodí, něco starého zaniká a světlo se nachází všude tam, kudy bolest proniká. Nebojte se výzvy, kterou máte před sebou, dovolte si růst také z bolesti a ze ztráty, jsou to na náhrdelníku vašeho života velmi důležité korálky. Vše se děje přesně tak, jak dít se mát, nebojte se být sami k sobě upřímní, pravda je pravdou, ničím víc a ničím míň, pravda může být i bolestivá. Nakonec však vyjde slunce nad vámi a vy budete vědět, že bůh a andělé, byli po celou dobu s vámi.

VÁHY
vaha.gifneznevažujte názory druhých lidí, pokuste se vidět pravdu v pravdě každého člověka, dovolte těm, kteří ještě nevykvetli v lásce vykvétat. Buďte těm, kteří hledají světlo dobrými průvodci a pokud sami pomoc potřebujete, pak o ni požádejte. Není důvod být na vše sami, pod tíhou náročných povinností, nechte si pomoci a bude ve vašem životě více radosti. Buďte pro druhé ochotni kompromisu a citlivosti. Vše co dáváte druhým dáváte sami sobě, proto přistupujte k lidem kolem sebe se stejnou úctou jako sami k sobě.

ŠTÍR 
stir.gifprocházíte opět mocnými změnami, ale nezapomínejte na to, že nejste sami. Že máte rodinu a přátele kolem sebe, že je důležité myslet na to, že vše se tak, jak dít se má také děje. Usmívejte se a mějte radost z každého dne, kdy máte radost ze života a přijměte, že do života patří také samota. Samota odhaluje mnoho , co jinak není možné poznávat. Je důležité přijímat všechny karty, které vám život sám rozdává. Máte jen to, co máte a záleží jen a jen na vás, co s tím vším uděláte.

STŘELEC
strelec.gifmějte radost ze všeho, co děláte, mějte radost ze života a nedovolte nikomu, aby vám určoval co máte a co nemáte dělat, jak se máte a jak se nemáte chovat. Jste tu sami za sebe a vy odpovědnost nesete. Proto žijte dle svých možností, dle svého uvážení a používejte zdravý rozum a také buďte ve spojení se svou vnitřní moudrostí. Jen vy sami si vytváříte své radosti, ale také jen vy sami si vytváříte své starosti a bolesti. Proto je důležité žít, tak, jak cítíte vy sami, bez ohledu na to, co si myslí ostatní chytré hlavy.

KOZOROH
kozoroh.gifnehledejte řešení pro situace, které není potřeba řešit, protože se vyřeší samy od sebe, raději obraťte pozornost sami na sebe. Vnímejte, co se uvnitř vás děje. Krásný je ten, kdo má nadhled, kdo se směje a kdo dokáže ve všem vidět výzvu, kdo dokáže láskou zacelit z minulosti každou jizvu. Buďte laskaví, milující, buďte sami pro sebe naděje svící. Vše je dokonale připraveno pro vás, andělé jsou při vás. Vše je jen a jen o vás. O tom, jak budete milovat sami sebe, tak vás budou milovat ostatní, rodina, partneři, přátelé…

VODNÁŘ
vodnar.gifnebojte se otevřít svému okolí, odhalit všechny své přednosti, nebojte se ukázat jaké máte znalosti. Dělejte bláznivé věci a nebojte se riskovat, život stane se jednotvárným ve chvíli, kdy si s ním přestanete hrát, kdy se přestanete bavit a smát. Udělejte si pořádek sami v sobě, v tom, co je pro vás důležité, a co důležité není a nesnažte se za každou cenu udržet to, co už vám nepatří a co vaše není. Zbavte se svých očekávání a lpění, život má být zajímavý a mají se v něm dít změny.

RYBY
ryby.gifMějte srdce otevřené pro sebe i pro všechny kolem sebe, snažte se citlivě vnímat potřeby své , ale i všech lidí okolo vás. Protože všichni jsou odrazem toho, jak milujete sebe, všichni se snaží aby byli s vámi zadobře a přátelé. Vy někdy se mračíte sotva vylezete ráno z postele. Snažte se více radovat, více vděčnosti projevovat, nesnažte se být důležití, negativní, ale milí a pozitivní. To všechno kolem, vás ovlivní. Máte veliký vliv na lidi kolem sebe, proto snažte se dávat svému okolí to nejlepší sami ze sebe. Nežijte jen pro sebe. 

Reklama