BERAN 
5efdc97da8b5cberan.gifnesnažte se vysvětlit nevysvětlitelné a nepřehlížejte to, co je opravdu zřetelné. Otevřete oči realitě a řešte vše s láskou, s nadšením a hbitě. Nenechávejte nic na později, raději dělejte vše hned, neprotahujte to, co je ve vám nepříjemné, vyřešte to, ať nemusíte na to nadále myslet. Nesnažte se nad řešením déle, než je nutné přemýšlet. Buďte upřímní sami k sobě a řešte vše tady a teď. Vaše srdce zná na všechno odpověď, je jen potřeba se zastavit, ztišit a zamyslet.
 
BÝK
5efdc983a972cbyk.giflaskavost je cestou k radosti, projevujte ve svém životě lidem nyní více laskavosti, otevřete své srdce a poslouchejte intuici, je plná moudrosti. Prohlubujte své duchovní znalosti, snažte se více se svou duší komunikovat, snažte se lidem kolem sebe více milosti a soucitu prokazovat. Nemusíte však nikomu nic dokazovat, buďte za všech okolností sami sebou, v rovnováze a dívejte se lidem s radostí do očí a do tváře.  Lidské tváře jsou jako oltáře. Proto uctívejte nejen sebe, ale také lidi kolem sebe, protože každý člověk je odrazem právě tebe.
 
BLÍŽENCI
blizenci.gifnemějte obavy ani strach z toho, co bude v budoucnosti a radujte se ze všeho, radujte se z maličkostí. Vaše srdce je plné lásky a vy jste lidé plní ctností, proto se soustřeďte především na to nejlepší, co v sobě nosíte, ať se jen tím nejlepším navenek honosíte. Brzy se milou zprávu dozvíte. Budete se velmi radovat, budete rozumět všemu i tomu, proč jste museli v minulosti něco ze svého pohodlí obětovat, aby vás nyní mohlo štěstí obletovat. Pokud dokážete si nadhled udržovat, nebude vás tíha starostí obtěžovat.
 
RAK 
rak.gifmluvte odvážně o všem, co si myslíte, není důvod se bát a to, co si myslíte, v sobě zadržovat. Pravda nemusí být každému příjemná, je však velmi prospěšná. Nebojte se vyjádřit své potřeby, své požadavky, nebojte se ničeho ani hádky. Pokud dokážete svobodně vyjádřit své potřeby a požadavky, budete mít v životě větší pořádek klid a žádné zmatky. Ujasněte si, kam chcete jít a věřte, že se srdcem otevřeným dokážete i těžkými zkouškami s lehkostí projít.
 
LEV
lev.gifmáte možnost získat Svatý Grál svého srdce, pokud bude vaše srdce plně otevřené, pokud dokážete milovat sebe a obrátit nyní pozornost sami na sebe. Uvědomte si, jak moc důležité je mít na prvním místě své vlastní potřeby a svá přání, začněte sami sebe chránit. Pokud chcete obdarovávat, obdarovávejte sami sebe na prvním místě, dovolte si lásku, něhu i péči, abyste měli dostatek síly pečovat o ostatní, abyste vy sami byli silní a odvážní a ve svých přesvědčeních neústupní.
 
PANNA
panna.gifneočekávejte, že někdo vyřeší cokoliv za vás. Pokud máte něco řešit, nic neodkládejte a řešte, řešte sami za sebe a nespoléhejte na nikoho kolem sebe. Pokud potřebujete pomoc, požádejte rodinu, požádejte přátele. Pokud se naučíte o pomoc žádat, budete vše mnohem snáze zvládat. Všichni kolem vás jsou vám ku pomoci připraveni, ale nikdo nemá tu moc, vykonat za vás to, co je potřeba, vy sami máte odpovědi na to, jaké je řešení.
 
VÁHY
vaha.gifvyvažujte, avšak neznevažujte a s chladnou hlavou uvažujte. Nedovolte, aby emoce ovládaly vaše jednání, snažte se vždy a za všech okolností udržet si vnitřní klid, snažte se také potřeby lidí kolem sebe vnímat a pochopit. Situace se dá vždy několika různými způsoby uchopit. Pokud budete jednat a hledat řešení v klidu a ne rozrušení, vše vždy dobře dopadne a vše se vždy v dobré víře a naději vyřeší. Snažte se žár vlastních emocí utišit a v nitru se ztišit.
 
ŠTÍR
stir.gifohleduplnost, jemnost a cit, pokuste se jemnější a ohleduplnější ke svému okolí být. Je důležité vědět, že nejste sami na světě, že můžete v mnohém prospět lidem kolem sebe i planetě. Vše co se odehraje ve vašich myšlenkách, objeví se někde ve světě. Proto buďte ke svým myšlenkám zodpovědní a ohleduplní, protože vše se vyplní. Rozdávejte nyní více, než budete si brát, pokuste se více si se životem radostně hrát. Nesnažte se nikoho svými myšlenkami manipulovat.
 
STŘELEC
strelec.gifzkuste se ztišit, méně mluvit, méně se projevovat a svůj vnitřní svět a své nitro v klidu, v tichu, tmě a samotě objevovat. Každý večer, než půjdete spát nezapomeňte za všechna požehnání poděkovat, nezapomínejte na modlitbu za sebe i za své blízké, snažte se alespoň pár minut meditovat. Slunce vám nyní svítí nad hlavou a to je velké požehnání, nedovolte si stížnosti, ani žehrání. Mějte radost z každého jediného dne, ať je, jaký je, protože dokonalost v nedokonalosti existuje.
 
KOZOROH
kozoroh.gifnehledejte skvrnky ani chyby na lidech kolem sebe, snažte se co nejvíce soustředit sami na sebe a na to, abyste co nejvíce ocenili své přátele. Pořádejte oslavy radosti, oslavy vděčnosti a mějte srdce otevřené pro všechny. Láska je to, co dává smysl životu. Láska je to, po čem každý člověk touží a vy jí máte dostatek pro všechny, není nemožné, aby ze síly vašich myšlenek lásky květiny kvetly. Snažte se vidět život v jeho barvách, nikoli jeho temné stíny, to vám ukáže cestu k radosti z pochybností a viny.
 
VODNÁŘ
vodnar.gifužívejte si sílu a očistu vody kolem sebe, udělejte si více času sami na sebe. Pořádejte setkání u vody, se svou rodinou, se svými přáteli. Hleďte na sebe do odrazu vodní hladiny a žádejte ji, aby smyla z vás vše, co již nepotřebujete, ve vodě vždy náruč lásky a očisty najdete. Pokud hledáte na cokoliv odpovědi, pak se ve vodě ponořeni svého srdce zeptejte. Odpověď přijde a bude čistá a plná lásky, voda nyní je připravena vám dávat odpovědi na otázky. 
 
RYBY
ryby.gifobtížné může vypadat cokoliv na co se nehledí s láskou a s nadějí. Snažte se co nejvíce vnímat své srdce, které jen a jen pro vás tluče. Cokoliv mohlo by se vám těžké zdát, můžete jen s láskou slunci odevzdat. Můžete slunci květiny natrhat, můžete se pod ním modlit, můžete si pod ním cokoliv přát. Slunce bude rozpouštět vše a bude vás u srdce hřát. Udělejte si čas a prostor pro své modlitby slunci, ulevíte tak své mysli i svému srdci. Vyzvěte slunce k tanci.

Reklama