BERAN
beran.jpgoddejte se vnitřnímu klidu a relaxaci, nevytvářejte na sebe vnitřní tlak. Dovolte si jen tak v klidu být, nikam nespěchat, vše proudu času ponechat. V životě je důležité umět také odpočívat, radovat se z maličkostí tady a teď a nebát se nechat vše plynout. Snažte se nyní v klidu a v radosti trávit co nejvíce času se svou širší rodinou. Vše je v pořádku, takové, jaké to je nyní, není potřeba nic měnit.


 
BÝK
byk.jpghledejte to, co jste poztráceli, dejte si věci a vše kolem sebe do pořádku. Udělejte si ve všem pořádek, již dlouho máte ve svých záležitostech i ve svém prostoru nepořádek. Udělejte si revizi všeho, čemu věnujete svoji energii, snažte se jí neplýtvat, snažte si pořádek kolem sebe nejen si udělat, ale také si ho dlouhodobě udržovat. To všechno vás bude na vaší cestě velmi podporovat. 
BLÍŽENCI 
blizenci.jpgužívejte si oslavy svého narození, užívejte si vše, co se vám nabízí. Vnímejte krásu všeho kolem sebe, vnímejte úctu a pozornost lidí kolem sebe. Snažte se také vy, s láskou a s úctou obdarovat svou pozorností rodinu i přátele. Zastavte se s modlitbou za ty, kteří trpí, v kostele a buďte plni vděčnosti od chvíle, kdy se probudíte v bezpečí své postele. Máte vše, co jen můžete si přát, nezapomeňte za vše s láskou a se srdcem otevřeným, poděkovat.


 
RAK
rak.jpgnecouvejte z nepříjemných situací, které mohou nastat, naučte se za sebe se postavit, za tím, čemu věříte si stát. Je potřeba více se prosazovat, více mluvit o tom, co cítíte jako důležité. Nebojte se konfliktů i když mohou se vám zdát zbytečné a složité. Postavit se sami za sebe, za své postoje, za své pravdy. To je velmi důležité nyní, nebojte se vyjít ze své ulity a začít to, co se vám nelíbí, měnit.


 
LEV
lev.jpgmáte v sobě obrovskou sílu a touhu uspět, nebojte se jít si za tím, co si přejete, neboť u nohou vám bude ležet celý svět. Přemýšlejte však také nad tím, jak vy sami můžete světu prospět. Jak vy sami můžete kolem sebe být nápomocní, pomáhejte lidem, kteří jsou nyní bezmocní. Zrodili jste se ve velké síle s velkým odhodláním a za všechna požehnání je potřeba zájmy slabších chránit. 
PANNA
panna.jpgpřicházejí velké a zásadní změny, přichází mocná síla transformace. Proto vnímejte kolem sebe všechny důležité informace, proto dovolte si vnímat to, co je potřeba. Přes všechno počáteční vnitřní pnutí, přijde velká úleva, tak jako po dlouhé a kruté zimě obleva. Jděte zpříma, nehleďte doprava, ani doleva. Nenechte si nikým nic namluvit, vnímejte své vlastní potřeby a svoji intuici, ta jediná může vám dobře poradit.


 
VÁHY
5ed629cd23636blobid0.jpgvyvažujte čas mezi prací a rodinou, vyvažujte energii, kterou dáte a kterou nazpět získáváte. Kam neustále chvátáte? Zastavte se a začněte meditovat, vědomě dýchat, není kam pospíchat. Je potřeba vnímat sílu přítomného okamžiku, tady a teď. Pokud budete mít srdce otevřené, vždy dostanete na své otázky odpověď. Nejdůležitější je nyní, aby došlo k zastavení, abyste si uvědomili, co je potřeba udělat, nespěchat, vše proudu času a života samotného ponechat.


 
ŠTÍR
5ed629cd44485blobid1.jpgkomunikace a dobré slovo, to je velmi důležité nyní, snažte se svými slovy v nikom kolem sebe nesnažit se vyvolat pocity viny. Hleďte lidem do očí, hleďte kolem sebe. To, co se děje kolem vás, to je opravdový život, ne to, o čem píší noviny. Snažte se více vnímat to, co se děje za dveřmi vašeho domova, je to důležitější než to, co se děje ve světě. Možná se více zajímáte o to, co není důležité a uniká vám to, co důležité je. Možná jen nechcete vyřešit věci nepříjemné a složité.


 
STŘELEC
5ed629cd51c5bblobid2.jpghledejte ve svém čase čas sami pro sebe. Udělejte vše, co je potřeba udělat, abyste potěšili sami sebe. Je důležité nyní podívat se sami na sebe, co je potřeba změnit, co vám nevyhovuje, co vás ve skutečnosti už dávno nebaví a neuspokojuje? Co vás znepokojuje? Položte si tyto otázky a ujasněte si, jaké změny je potřeba udělat, abyste dokázali být v radosti a v pocitu vděčnosti. Neutíkejte od nepříjemností a snažte se co nejvíce sami sebe láskou pohostit.


 
KOZOROH
5ed629cd0f637blobid3.jpgbuďte opatrní na to, co říkáte, jak se vyjadřujete. Ujasněte si, co je opravdu důležité a nesnažte se na nikoho slovy útočit. Je potřeba za všech okolností se snažit zachovat klid, s nikým neválčit. Pokud cítíte, že je potřeba něco vyřešit, začněte dýchat a zachovejte vnitřní klid. To vás povede k opravdovému řešení, to vás povede k pocitu uspokojení. Křik a vztek, to není dobré řešení. Nastolte vnitřní klid, mír a harmonii.


 
VODNÁŘ
5ed629cd31c27blobid4.jpgvnímejte přírodu kolem sebe, pijte vodu, meditujte v přírodě a dovolte si dopřát si co nejvíce prostoru sami pro sebe a své vnitřní svobodě. Možná se nacházíte v bodě, kdy nevíte kudy kam se máte dát, možná se bojíte závažná rozhodnutí udělat. Proto je důležité se zastavit a podívat se, co se děje ve vás, tam získáte odpovědi na to, co je nejlepší pro vás. Udělejte co nejvíce sami pro sebe, abyste rozuměli sami sobě, abyste došli k vnitřnímu míru a svobodě.


 
RYBY
5ed629cd0438eblobid5.jpgláska je všude kolem vás, ale také ve vás. Byli jste z lásky a pro lásku stvořeni, proto rozdávejte ji kolem sebe. Jste nevyčerpatelným zdrojem lásky a proto nemusíte se bát, ji všude kudy projdete, rozdávat. Lidé mají tendence být naštvaní a neustále si stěžovat a vy, pokud budete plni lásky, můžete lidi kolem sebe uzdravovat. Nebojte se být otevření a milující, protože potom můžete se stát pro lidi kolem sebe naděje svící. Vaše láska je silná, je uzdravující.

Reklama