V tomto předvánočním čase dost trefné téma. Nebudu se zde rozepisovat o tom, jestli se ráda dívám na hororové filmy nebo ne, protože jsem sama doslova horor zažila o víkendu při nákupech v Hypernově. Slovo horor je opravdu na místě, protože co se dělo v nákupních střediscích o tomto víkendu, to je fakt nepopsatelný.

Tolik lidí pohromadě a takové nákupní šílenství je pro mě opravdu horor, protože z duše nenávidím tlačenice a stres. Proto dárky nakupuji průběžně zhruba od léta, i letos tomu bylo tak. Nechala jsem se však přemluvit kolegyní z práce, že si skvěle užijeme a dokoupíme ještě nějaké ty maličkosti.

Celou neděli jsem se doslova "léčila z šoku, stresu a davu lidí! A tak jsem se zařekla, že už nikdy více. Nechápu, co lidé mají na tomto konzumním davovém šílenství, kolegyňka byla nadmíru spokojená a doslova si v tom frmolu libovala a nedala se zastavit ve "výhodných nákupech", které nám vnucovali doslova všude.

Podle mě však není nad vánoční trhy s vůní skořice a svařeného vína, procházky po večerních klidných ulicích, kdy se rozsvítí okna a všude je klid a mír. Chodím se večer procházet se svým psem a je to fakt úplně jiný pocit než ve dne, když do vás neustále někdo strká a lidé jsou nervozní a stresování a každý jenom spěchá.

Takže bychom si asi měli všichni uvědomit, že Vánoce jsou o něčem jiném než o nákupní horečce!

Vaše Helip


Slovo ženy! Nenakupujte, stejně to nemá cenu!
Taky zažíváte horory při nakupování?

Středa patří
HORORU
Nakupování - to je taky pěkný horor
Líbí se Vám horory?
I když na vás stříká krev z plátna?
Že se nebojíte?
Ale bojíte a ráda, anebo ne?
Zažila jste sama horor?


Napište nám:
redakce@zena-in.cz

PROBÍHÁ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ V PIŠKVORKÁCH

Reklama