Krásný pátek, milé ženy, redakce a všechni, kdo to budete číst. Tak tento příběh si nemůžu nechat pro sebe. Měli jsme jeden čas známého Vietnamce (měla ho kamarádka za manžela).

Kolikrát nás pozvali na jídlo, když právě vařil ON. Kolikrát jsem se zdráhala, že to jíst nebudu, ale vždy jsem ochutnala. Nejvíce mně chutnal „NEM", to byla nějaká vietnamská houba, maso a obalené v rýžovém papíru a osmažené výborné. NO ale... jednou nás pozval na právě ty „KREVETY"!!! Byly moooc výborné, ale můj manžel se jich doslova přežral. A v noci to začalo, bylo mu moc zle. Do rána jsme čekali, co bude, ale bylo to čím dál horší, takže ráno směr chirurgie a začal maraton vyšetření. Dostal injekci a hurá domů do postele, ale problémy neustupovaly, byl nafouknutý jak medvěd, tak opět znovu chirurgie.

Byl tam jiný doktor a opět vyšetření, rentgen, ultrazvuk atd. a zazněl ORTEL: operace - jsou tam kameny. Aha: a co bude dál? Doktor ho sice pustil domů se slovy - stejně se v noci vrátíte, ale to si už vemte vše na příjem. Manžel byl zelený jak sedma, nikdy v nemocnici nebyl, ač mu v té době bylo už přes čtyřicet let. No tak jsme jeli domů a začal opět noční maraton, bylo mu zle, do nemocnice nechtěl, nafouknutý stále.

Už jsem byla na něj hnusná, že umře, že tam musí atd. No ale k ránu si konečně lidově uprdnul a mně to došlo. Dala jsem mu kapky, aby měl průjem, Guttalax. No a hurá, zabralo to, během pár hodin se účinek dostavil.

Břicho polevilo a udělalo se líp. Na kontrole na chirurgii jen žasli, ale přesto mu udělali znova ultrazvuk a po kamenech ani památka. Takže závěr? Prostě se přejedl krevatami, které nestrávil, a problém byl hned na světě. Od té doby si nevzal do pusy už ani jednu krevetu. Ale mně chutnají stále. Hezký den a víkend přeje

Beník-31


Tedy milostivá, to bylo drámo, to vám řeknu. Učiněná bondovka skoro. Skoro jsem slyšel kvílení pneumatik před nemocnicí. Slyšel jsem i jiné zvuky, ale o tom raději nebudu psát. A ty kameny tedy neměl? Nebo měl a šly s krevetami? Ale to je asi jedno, hlavně že vám to přežil!

Vzpomenete si na nějakou podobnou histórii? Napište mi o ní na redakce@zena-in.cz!

Reklama