Hornbach otevírá dnes, 19. března, v Čestlicích své deváté obchodní centrum. Na ploše přesahující 20 000 m2 čeká na zákazníky široký sortiment potřeb pro stavbu, renovaci a zahradu. Společnost investovala do obchodního centra přes 750 milionů korun. Díky novému hobbymarketu vzniklo 135 kvalifikovaných pracovních pozic.

„Jsme potěšeni, že v České republice otevíráme již devátou prodejnu a že o kvalitách našich produktů můžeme přesvědčit ještě více kutilů i profesionálů z oboru. Už mnohokrát se ukázalo, že právě Česká republika je zemí náruživých kutilů. Pevně věřím, že budeme úspěšní,“ uvedl u příležitosti otevření Jaroslav Paděra, ředitel společnosti Hornbach Baumarkt CS spol. s. r. o. pro Českou i Slovenskou republiku.

Na ploše přesahující 20 000 m2 na zákazníky čeká přes 120 000 produktů ze segmentu potřeb pro stavbu, renovaci a zahradu. V nové prodejně zákazníci mimo jiné naleznou unikátní koupelnové centrum s moderním vybavením, kuchyňské centrum s širokou nabídkou kuchyní a vysoce kvalitními produkty nebo moderní centrum míchání barev, ve kterém zákazníci naleznou nepřeberné množství barevných odstínů. Zvolenou barvu si zákazníci mohou nechat na místě namíchat a později ji opětovně dokoupit v identickém odstínu i kvalitě. Za zmínku stojí i obrazová galerie se službou rámování obrazů a oddělení dekorací do interiéru.

V praktickém Drive In centru stavebnin mohou zákazníci svým vozidlem zajet přímo k regálům a naložit objemné stavební materiály, jako jsou pytle cementu, dřevo na stavbu nebo dlažební kostky. Dostatečné zásoby veškerého sortimentu uspokojí kutily i profesionály.

V oddělení pro zahradu o rozloze cca 5 000 m2 naleznou zákazníci široký sortiment rostlin, zahradnických potřeb i venkovního nábytku. Příznivci akvaristiky ocení širokou nabídku ryb, milovníci psů, koček, hlodavců i dalších domácích mazlíčků si mohou vybrat z přibližně 6 000 druhů výrobků.

horn

Hornbach jako číslo jedna pro kutily

Hobbymarkety Hornbach jsou dimenzovány tak, aby pod jednou střechou mohly nabízet výrobky z několika různých odvětví. Široký sortiment, dostatečné zásoby, trvale nejnižší ceny, pohodlí, kvalitní služby i odborné poradenství jsou přizpůsobené potřebám všech zákazníků, kteří hledají řešení pro realizaci svého projektu.

Odbornost zaměstnanců na prvním místě

Společnost Hornbach zaměstná v čestlickém hobbymarketu 135 pracovníků. „Je pro nás velmi důležité, aby naši zaměstnanci dokázali zákazníkům kompetentně poradit. Proto u nás pracují vybraní odborníci z jednotlivých oborů – malíři, truhláři, zedníci, instalatéři, elektrikáři, topenáři, dlaždiči a zahradníci,“ vysvětluje Jaroslav Paděra.

Hornbach otevřel první prodejnu v České republice v roce 1998 v Praze na Černém Mostě. „V České republice vidíme potenciál pro další růst,“ říká Jaroslav Paděra. „V dlouhodobém horizontu chceme na českém trhu dále expandovat,“ doplňuje. V současné době pracuje pro společnost Hornbach v České republice přes 1 000 zaměstnanců.

Hobbymarket s potřebami pro stavbu a zahradu v Čestlicích disponuje 537 parkovacími místy a má otevřeno od pondělí do pátku od 7 do 21 hodin, v sobotu a v neděli od 8 do 21 hodin.

Reklama