5ec7d62a4fea4image.png
Jinak to zkrátka nejde a nějak si s tím jistě a s grácií nám vlastní poradíme! Snad o to více je užitečné vsadit na jistoty, kterých, jak se ukázalo v minulých týdnech, je nedostatek. Chaty, chalupy, 5ec7d66998a30image.pngkempy — to je česká klasika, která se k nám pojí od nepaměti. Prázdniny u babiček, dovolené v kempech nejen u rybníků. A tady všude už po desítky let miliony rodin sází na naši českou legendární Remosku. Stala se synonymem pečení, tak jako Lux pro vysávání, nebo Xerox pro kopírky. Pečené kuře od babičky v Remosce! A ty všechny buchty, sekané nebo gulášky!

5ec7d6798fd2eimage.pngAle ať si neděláme jen chutě, zpět k letošnímu létu :-) Remoska® totiž oslavila neuvěřitelných 60 let a na babičku je více než čiperná! Letos Remoska® uvedla na trh kompletně novou řadu produktů. Mimo inovovaných „klasik“ tak můžete nově s Remoskou smažit, dusit nebo vařit na sporáku. A to vše jako vždy v krásně skladném provedení, takže legenda pro naše chaty a chalupy stále žije! K vaření budete potřebovat minimum oleje a přesto bude vše skvěle propečené a nic se nepřichytí díky špičkovému nepřilnavému povrchu Teflon®. Spotřeba elektřiny u Remosek je paráda sama — na upečení kuřete v Remosce spotřebujete přibližně tolik elektrické energie jako na rozehřátí běžné trouby! Což se nám v dnešní době musí hodit, na chatách a chalupách obzvlášť.
5ec7d65b4737fimage.png

Ale přes to všechno spočívá kouzlo starých i těch úplně nových Remosek v něčem jiném. Naládujte svoji Remosku vším dobrým — masíčko, brambory, zeleninka — podle chuti. A cvakněte tlačítkem. A? To je celé. A bude to skvělé. Maso bude propečené, brambory křupavé. Jak to ta Remoska® dělá... to se asi nedozvíme. Ale už naše babičky věděly, že nejlepší sváteční kuře je prostě z Remosky. Tak dobrou chuť a krásné klidné léto, milé dámy!
5ec7d694304c9image.png

-> Vyhrajte v soutěži s Remoskou jeden ze 3 poukazů v hodnotě 2000,- <-

Vaše REMOSKA.EU03.png

Čtěte také:

Reklama