Hot pants neboli super krátké šortky jsou letos nejžhavějším trendem mezi krátkými kalhotami.

„Máte-li super nohy, jděte do nich!“ - čtete na stránkách módních časopisů, vidíte na módních přehlídkách a slyšíte v módních komentářích.
No jo, ale kde je ta definice super nohou?

Někdy až žasneme, kolik žen si to o těch svých myslí, a ty, které by si to mohly klidně dovolit, třeba naše dlouhonohé „náctky“, pochybovačně kroutí hlavou. „Mami, v tom bych nevylezla ani před barák!“ Přitom právě takovým holčinám, jejichž nožky ještě nezdobí celulitida, křečáky ani metličky, by slušely zdaleka nejvíc.

Je fakt, že takové minimalistické kraťasy si může dovolit opravdu málokdo. Ale když už na to někdo má, musím s trochou závisti uznat, že je to pěkné podívání.
Tuhle jsem jednu takovou potkala v metru. Měla neskutečně krásně tvarované nohy, takové ty pidi šortečky, k tomu síťované punčochy s velkými oky. To celé bylo korunováno černou barvou. Teď si asi myslíte něco o šlápotách, ale ubezpečuji vás, že vůbec nepůsobila vulgárně. Byla neskutečně šik a musela jsem se za ní otočit. Jestli to nebyla modelka, tak cestou po Praze ji museli několikrát odchytit lovci modelingových agentur. Ale zpět do reality.

Jestli tedy patříte mezi těch pár vyvolených a měla byste na taková kaťátka odvahu, vězte, že vůbec nejmódnější jsou ty se šlemi, kombinézkové nebo třeba flitrové jako od Chanelu. Pokud chcete zdůraznit ženské křivky, volte ty, co mají lehce rozšířené nohavičky.

A my ostatní? Zůstaneme raději trochu při zdi a navlečeme se do šortek úměrných naší postavě a budeme se držet hesla: „Lepší menší efekt, nežli velký defekt!“

Ke kterému šortkovému typu se kloníte vy, milé ženy-in?
Cítíte se na hot pants, nebo zůstanete raději u klasiky?
Napište mi o tom!