Chladné dny sice ustupují, ale horký nápoj potěší každého z nás i v nadcházejícím jarním počasí. Vychutnejte si svou chvilku pohody sami, nebo pozvěte přátele na čaj. Máme pro vás pár tipů jakého nejlepšího pomocníka na přípravu čaje si vybrat, aby Váš nápoj byl co nejrychleji připraven a dosáhl té nejlahodnější chuti.

Pro dosažení nejlepší chuti čaje je potřeba dodržovat dvě základní kritéria. Prvním je doba louhování, která by měla být vždy uvedena na obalu čaje, a poté teplota vody, kterou čaj zaléváme. Tato kritéria naprosto splňuje rychlovarná konvice z nerezové oceli s funkcí regulace teploty Tefal EXPRESS CONTROL KI240D30, která má 7 stupňů nastavení teploty vody s funkcí udržování teploty po dobu 60 minut, takže si během této doby můžete kdykoliv připravit šálek čaje znovu.

Tefal

Každý čaj má specifickou chuť a právě pro její dosažení musíme dávat pozor na teplotu vody, kterou ho zalíváme. Tmavé a černé čaje zaléváme vroucí teplotou okolo 95° C, spadají sem čaje jako Assam, Ceylon, Earl Grey a i některé Daarjeelingy. Ovocné a bylinné čaje vyžadují teplotu okolo 90° C. Čaje zelené zaléváme vodou od 60 do 80 °C, v případě, že je voda příliš horká, čaj by potom mohl být hořký. Díky skryté spirále, kterou má v sobě konvice Tefal EXPRESS CONTROL KI240D30 v nerezovém dně je ohřev vody rychlý a údržba vnitřku konvice snadná. Objem konvice je 1,7 l. Konvice dále nabízí 360° rotační základnu, asistované otevírání víka. Pro rychlý přehled o množství vody v konvici je na obou stranách umístěny vodoznak. Odnímatelný anti-scale filtr pro zachycení vápenatých usazenin, který zaručuje čistý vnitřek konvice a zachovává čistou vodu pro dokonalou chuť čaje či kávy. Konvice Tefal EXPRESS CONTROL KI240D30 se prodává za doporučenou cenu 1.699korun.

Varná konvice s tepelnou ochranou a navíc ve dvou barevných provedeních to je Tefal KO260830 Double layer černá nebo Tefal KO260130 Double layer bílá. Váš horký šálek čaje si připravíte bez starostí a to díky dvojité izolační vrstvě, která udržuje vodu uvnitř kávovaru horkou až po dobu 30 minut, zatímco vnější povrch konvice zůstává studený a vy se ho tak můžete bezpečně dotknout. Voda se vaří v odolné nádobě vyrobené z prémiové nerezové oceli, s jednolitým designem pro snadnější čištění. Obsah 1,7 l. Asistované otevírání víka vám umožní naplnění konvice vodou a čištění vnitřní části. Snadné použití vám umožní bezdrátová rotační základna o 360°, díky které Vaše konvice zůstane vždy pevně na místě.  Vybírat můžete mezi bílou a černou barvou. Ideální pomocník pro chvíle pohody s vaší rodinou a přáteli.

Konvice lze zakoupit za 999 korun.                                                   

 Tefal

Naprostou novinkou na trhu, kterou si budete moci nakoupit od června 2017 je elegantní skleněná rychlovarná konvice Tefal GLASS KI730D30. Tefal Glass je vyrobena z čirého a přírodního skla, které plně zachovává autentickou chuť minerální vody pro dokonalou chuť čaje. Sklo je vysoce odolné proti teplotním šokům, vyrobené pro delší trvanlivost a jeho materiál je 100% recyklovatelný. Odnímatelný anti-scale filtr pro zachycení vápenatých usazenin Vám zaručí čistý vnitřek konvice a zachovává čistou vodu pro dokonalou chuť Vašeho nápoje. Konvice má skryté topné těleso s příkonem 2400 W, které umožní rychlé dosažení bodu varu a navíc i snadnou údržbu.  Krása a průhlednost varné konvice Tefal GLASS KI730D30 Vás uchvátí, stejně tak její kouzlo světelných efektů vroucí vody.

Tefal

Doporučená cena je 999 korun.                                                   

 www.tefal.cz

Reklama