Celou zimu ses snažila. Najela jsi na program zdravé výživy: saláty, olivový olej, ovoce, jogurty a tak. Ani to tolik nebolelo. Své tělo jsi pravidelně týrala ve fitku. To bolelo dost. Ale stálo to za to. Teď jsi připravená. Přichází léto, a ty budeš se svým pevným štíhlým tělem dokonale sexy.

 

Tvoje kadeřnice Ti udělá moderní, ale snadno udržovatelný letní účes, kosmetička připraví pleť na sluneční žár a přívaly slané mořské vody. Ještě manikúra, pedikúra, peeling. A teď všechno dolů, všechno ukázat! Zůstanou jen nazouváčky, mini a topy. Možná ještě tak lněné letní šaty, šortky, žabky a nějaké bolerko.

 

A pak do plavek! Teda, nejraději bez vršku. Léto je tady! Frčíme směr Riviéra, Hurghada, Brač anebo Kanáry. Moře, slunce, pláž, barbecue, mořské plody, koktejly. A večer? Večer přijde tanec, vlastně ne večer, spíš až v noci. Samozřejmě pozor na místní profesionální svůdce, nejsme žádné husičky. Ale jinak, jinak radost až do rána.

 

Ale co když přijdou „Tvé dny“? Je po koupání, po zábavě, po náladě? Po dovolené? Nesmysl!

Dnes Ti vložky a tampony dovolí užít si léto bez toho, aby ses nějak výrazněji omezovala. Například značka Kotex®Ti umožní užívat si léto plnými doušky. Prostě „na ex“.

 

Na léto jsou ideální tampony. Ty Kotex® nabízí skutečně kvalitní, s mimořádnou absorpční schopností. A co se hodí – navíc mají jednoduché a praktické otevírání. Stačí otočit – šup – a obal je otevřený. A protože chceš kolem sebe mít jenom hezké věci, určitě Tě potěší i jejich unikátní, moderní a přitom totálně vkusný design s kytičkami, srdíčky a jahůdkami. Tenhle design je také velmi, velmi diskrétní: vlastně ani není poznat, že jde o tampony.

 

A jako kdyby toho bylo málo, teď můžeš v obchodech najít skutečnou letní supernabídku. V rámci mimořádné akce „Kotex®  tampony 2+1“ dostaneš při zakoupení dvou balení Kotex® tamponů 16 ks ještě jeden balíček zdarma. Všechno prostě se speciálním balením hned tří krabiček Kotex® tamponů v jednom.

 

Takže: Riviéry, Hurghada, Brač anebo Kanáry? To bude jízda!

 

Ko+tex®. Ti sedne. Tečka.

 

Více na www.kotex.cz

 

Reklama