Caffé Latte patří mezi nejoblíbenější nápoje z kávových bobů a Carte d´Or nyní rozšiřuje různorodost pojetí této chuti. Ledová zmrzlina Carte d´Or Caffé Latte s čokoládovou polevou a čokoládovými hoblinkami paradoxně nenechá nikoho chladným a rozhodně si získá ty, kteří holdují kvalitní kávě a nepřeslazeným dezertům. Rozněžní nejen chuťové pohárky, ale atraktivním vzhledem potěší i oči. Této podmanivé smetanové pochoutky se už nebudete chtít nikdy vzdát!

Carte d´Or Caffé Latte

Už ve starém Řecku a v Egyptě znali sníh a led ochucený medem nebo ovocnou šťávou. Mongolové pak dali vzniknout zmrzlině, když připravovali ochucené nápoje z mléka. Ty díky chladnému horskému klimatu často zmrzly. Vývoj této tradiční pochoutky nás dovedl až do současnosti, kdy výrobci předních značek jako Carte d´Or používají na výrobu zmrzliny vytříbené ingredience a vyváženou recepturu.

Výsledkem je hra jedinečných chutí, které snoubí jemně sladkou příchuť v různých variantách, ať tradičně ovocných nebo v novodobých jako tiramisu nebo káva. Zmrzlina Carte d´Or Caffé Latte je tak velmi současné kulinářské osvěžení, který by nemělo chybět v žádné moderní domácnosti. Jeho použití je mnohostranné. Potěší nejen návštěvu, ale zpříjemní i jinak všední večery, které trávíme doma s blízkými.

Carte d´Or ve variantě Caffé Latte vyniká unikátní kombinací příchutí, při které zažijete celou paletu chutí. Hořká příchuť kávy vás v ústech rychle nadchne, aby byla v zápětí vyhlazena jemným smetanovým nádechem v ledové podobě, tak typické pro zmrzlinové pamlsky.

Carte d´Or Caffé Latte zakoupíte v běžné obchodní síti v 900ml balení za příznivou cenu 109,- Kč. Pro více informací navštivte webové stránky www.cartedor.cz

Reklama