S novými pěnami do koupele značky Fa od Schwarzkopf & Henkel bude koupel potěšením nejen pro mysl, ale také pro naši pokožku. Všechny tři voňavé novinky do koupele – Fa Jogurt Aloe Vera, Fa Jogurt Vanilka & Med i Fa Jogurt Multivitamin totiž obsahují jogurtové proteiny a spolu s ostatními přísadami představují dokonalou péči o pokožku. Letošních dlouhých podzimních večerů se tedy bát nemusíme!

 

 

 

 

 

Podzimní relaxace s Fa

 

Pod pojmem koupel si mnoho z nás nepředstaví jen běžný hygienický úkon očisty těla, ale pohodu, klid, relaxaci, zkrátka odměnu po celodenním shonu. Horká lázeň plná voňavé, zpěněné vody, v níž se uvolní svaly, je velmi uklidňující, příjemná jak pro mysl, tak i pro unavené tělo.

Se třemi novými pěnami do koupele značky Fa navíc uděláte dobře i vaší pokožce, o kterou se postarají jogurtové proteiny, v nich obsažené.

Naše pokožka se může těšit na tyto tři nové pěny do koupele:

·         Fa Jogurt Aloe Vera – tato varianta v sobě kombinuje jogurtové proteinymlékem z rostliny Aloe Vera. Mléko z Aloe Vera je známo především díky svým zklidňujícím účinkům. Využívá se například na popáleniny, jako léčba po štípnutí hmyzu nebo při alergických reakcích. Tato jemná receptura pomáhá chránit pokožku před vysoušením a dodává jí pocit hebkosti.

 

·         Fa Jogurt Vanilka & Med (Vanilla Honey) – obsahuje kromě jogurtových proteinů také výtažky z medu, který je díky svým hojivým účinkům vyhledávanou přísadou v oblasti kosmetiky. Už staří Egypťané využívali med k hojení ran či popálenin. Vanilkové aroma obsažené v této variantě příjemně provoní celou koupelnu.

·         Fa Jogurt Multivitamin – vitaminy obsažené v této variantě jsou spolu s jogurtovými proteiny velmi jemné k pokožce, pomáhají ji chránit před vysoušením a ponechají ji na dlouhou dobu krásně hebkou a svěží.

Všechny tři varianty pěn do koupele Fa Jogurt jsou k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 69,90 Kč.

Reklama