Snad všechny se ale shodneme na tom, že nejlépe chutná káva ve dvou – s někým, koho máme rádi a s kým je nám dobře. Káva totiž dokáže navodit příjemné pocity uklidnění a odpočinku. A ty v dnešní uspěchané době potřebujeme všichni.

Pokud patříte mezi vyznavače kávových dýchánků a nedáte na tento skvělý a voňavý nápoj dopustit, jistě pro vás budou následující řádky velmi inspirující.

Tchibo má pro vás připravenu celou řadu novinek, které musíte poznat. A hlavně ochutnat – nejlépe ve společnosti člověka, který je našemu srdci nejblíže.

 

Káva Tchibo je značková, vysoce kvalitní káva, jejíž varianty jsou speciálně přizpůsobeny rozličným chutím a požadavkům všech zákazníků. Tchibo nabízí široký sortiment prvotřídní pražené mleté kávy  pro všechny skupiny spotřebitelů, která je vhodná jak pro přípravu klasického „turka“, tak i kávy překapávané. Od prvního zrna až po váš ranní šálek  věnujeme kávě mimořádnou péči, která je kombinací letitých zkušeností a hlubokých znalostí. Káva Tchibo je tak jedinečná právě proto, že je do ní vložena veškerá naše vášeň a oddanost A z její široké palety chutí a variant si jistě vybere každý.

 

Na přípravu kávy Tchibo Exclusive  se používají výhradně ty nejkvalitnější a nejdražší druhy kávy – zrnka odrůdy Arabica z nejlepších kávových plantáží Jižní Ameriky, které se bez výjimky vyznačují čistým vysokohorským podnebím. Tyto vyvážené, pro kávu optimální přírodní podmínky dávají kávě Tchibo Exclusive punc excluzivity, kterou si vychutnají opravdoví milovníci plné chuti a bohatého aroma. Díky vakuovému balení si uchová své bohaté aroma a vytříbenou chuť po celou dobu trvanlivosti.

 

Tchibo Exclusive je na našem trhu  dostupná jednak jako pražená mletá, tak i v instantní formě. Náročnější spotřebitelé spíš inklinují  k pražené kávě, protože její chuťový profil, obsah aromatických látek je výraznější, než je to v případě instantní kávy. Samozřejmě, důležitým aspektem uchování vůně, chuti a aroma je balení. Tchibo využívá dva způsoby balení, a to vakuové balení, ze kterého byl odsán všechen vzduch, takže káva nemůže „oxidovat“, a balení v typických balíčcích, ve kterých je vzduch nahrazen ochrannou atmosférou, která plní stejný účel jako vakuování.

 

Káva Tchibo Exclusive je středně jemně mletá, takže je možné ji použít při více způsobech přípravy nápoje, ale i na přípravu jiných delikates. V této době mohou příznivci kávy Tchibo Exclusive získat ke dvěma balením 250 g této kávy dárek v podobě originální dózy na kávu Tchibo.

 

Pokud jste milovnice kávy, pak zavítejte na stránky www.tchibo.cz , a pokud máte ke kávě rády i počteníčko, pak se můžete na těchto stránkách podívat na zábavný portál Modré pondělí, který vám každé pondělí přinese spoustu novinek.

Reklama