Přesně takové možnosti přináší nová generace praní a sušení Hoover AXI. Umí se přizpůsobit vašemu životnímu stylu, nabízí Wi-Fi řešení šitá na míru a díky umělé inteligenci a nejvyspělejším technologiím zaručí vynikající výkon a prvotřídní péči o prádlo. Navíc je řada AXI jako jediná na trhu kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa (Amazon) a Google Assistant.

Aplikace Wizard – prémiové programy a aktivní servis

Pračka a sušička AXI je plně připojena k Wi-Fi a lze ji ovládat i na dálku přes mobilní aplikaci Wizard. V té najdete rozšíření nabídky speciálních pracích a sušících programů upravených dle typu prádla nebo požadované délky a teploty, sledování statistik praní i s ohledem na spotřebu vody a energie. Na základě geolokace se AXI zamyslí nad předpovědí počasí a upozorní, když se bude blížit déšť, ve kterém by sušené prádlo zmoklo. Pračka se sušičkou se v rámci aplikace chytře synchronizují, takže sušička už ví, jaký prací cyklus jste v pračce zvolili a nabídne vám vhodný program na sušení.

Hoover Talks – hlasové ovládání

Prostřednictvím funkce Hoover Talks lze pračku i sušičku AXI ovládat hlasem – vybrat a spustit program, dostávat zprávy o pracím a sušícím cyklu a jeho ukončení, zeptat se na doporučení programu s ohledem na konkrétní typ tkaniny. Pračka AXI si zapamatuje vaše zvyklosti a nastaví automatická doporučení včetně seznamu oblíbených programů. Navíc je AXI jako jediná na trhu kompatibilní s Alexou a Google Assistant, lze je tedy snadno zařadit již do zaběhlé chytré domácnosti.

Care Dose – automatické dávkování pracího prostředku

Pračka AXI disponuje inteligentním systémem automatického dávkování Care Dose pracího prostředku a aviváže, a to až na 21 cyklů. Ty uvolňuje postupně v závislosti na tvrdosti vody a druhu nastaveného pracího cyklu. Předchází tak zbytečnému plýtvání a poškození vláken tkanin nebo spotřebiče jako takového. Navíc LED kontrolka upozorní, jakmile se bude blížit vyčerpání pracího prostředku, aby mohl být včas doplněn nebo dokoupen.

Total Care  – péče ušitá na míru celému šatníku

Technologie Active Care u pračky AXI smíchá prací prostředek s vodou ještě před vstříknutím do bubnu a vytvoří aktivní pěnu, která hned proniká do vláken a prádlo vypere s mnohem vyšším čisticím výkonem. Díky tomu lze snížit teplotu praní a prát společně bílé i barevné prádlo bez strachu z obarvení, přitom s perfektním výsledkem. Funkce Pára usnadní žehlení, oživí a provzdušní oblečení, aniž by muselo být vypráno. Čas čekání na čisté prádlo zkrátí čtyři rychlé prací cykly od 14 do 59 minut praní. Pračka AXI má jedinečnou kapacitu na trhu a to až 13 kg prádla při standardním rozměru 66 cm. Lze tak prát oblečení celé rodiny, velké deky či polštáře bez omezení.

U sušičky AXI je péče Total Care schopná rozpoznat, kdy jsou jemné tkaniny přesušené a včas vás na to upozorní. Jakmile jsou z bubnu vyjmuty, sušení těžších a odolnějších kusů může pokračovat. Inovativní buben se postará o snížení hlučnosti sušení, takže můžete sušit i v nočních hodinách. Je totiž pokrytý materiálem, který tišší jakýkoliv typ vibrace a hluku. Navíc je největší na trhu a dokáže pojmout objem až 125 litrů a kapacitu až 11 kg prádla.
Aquavision – patentovaná nádoba na vodu

Patentovaný systém Aquavision u sušiček AXI sbírá kondenzovanou vodu do nádoby umístěné přímo ve dveřích. Tak máte okamžitý přehled o množství vody, navíc díky ergonomickému madlu můžete nádobu snadno vyjmout a vodu použít například do napařovací žehličky.

Stylový design – minimalismus se skrytým displejem

Pračka a sušička AXI má minimalistický vzhled s dotykovým programátorem a inovativním dotykovým displejem, který zmizí, jakmile se vypne, takže se zachová čistí vzhled panelu. Výrazným prvkem jsou velká skleněná dvířka s chromovaným proužkem.

Pračky AXI jsou k dispozici ve třech provedeních s odlišnou kapacitou a designem – bílá s bílými dvířky, bílá s kouřovými dvířky a antracitová s kouřovými dvířky. Poslední zmíněný design má nejvyšší model AWMPD 413LH7R/1-S s kapacitou 13 kg a jeho doporučená cena je 18 990 Kč.

Sušičky AXI jsou v provedení bílá s kouřovými dvířky a antracitová s kouřovými dvířky. Poslední zmíněný model ATD H11A2TKERXM-S má kapacitu 11 kg a je největší sušičkou na trhu. Její doporučená cena je 21 990 Kč.

Více informací naleznete zde.

Reklama